Ку-кусик• 11 августа 2024

Фізика і хімія, повний провал в цьому році

Чому діти не хочуть вступати на ці спеціальності? Погано викладалося в школі? Чи погано донесена та думка, що зараз людям з цією освітою Є де працювати?
Сундучок с каникулами• 11 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Как айтишник говорю... там два предмета нужны... математика и английский и то математика под вопросом)) скорее языки программирования. И уезжать тоже не надо))
Я ж про Анг и говорю, что во многих сферах надо знать.
А что лучше уехать или тут остаться. Вопрос всегда спорный.
Это вам лучше, другому человеку может быть наоборот

пАлАвинкА• 11 августа 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
ІT в нас по 5 заробляють? Що за теми тоді останнім часом на Порадниці про 20тис грн?
Ну те кто работают в айти по 20 лет от 3 до 5 зарабатывают))
но тут же всем нужен молодой успешный успех.))
А 55 летний айтишник очень сомнительное богатство....
Опля Картопля• 11 августа 2024
Ответ дляСмячиком
АЕС наприклад
І скільки там вакансій? А випускників щороку скільки? Решта що має робити?
пАлАвинкА• 11 августа 2024
Ответ дляОпля Картопля
Т.е киевлянин который закончил университет должен переехать в маленький городок где-то посередине степей.... и вообще это не очень полезная работа для здоровья
Булку Дай• 11 августа 2024
Это никак не развивается в школе, не популяризируется. В этом году сын поступал, я сама только вникла, насколько это перспективно, но поздно
Шукаю стакан• 11 августа 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Юристу? Ви знаєте скільки можливостей у юристів? Адвокат, нотаріус, прокурор, поліція, ДСНС, та будь-яка юридична компанія та державні установи.
Поліція і юрист несумісні))
Гляньте яких понабирали на патруль, весь зброд, який себе привозносить до небес
viter33• 11 августа 2024
Ответ дляБлакитне небо
У знайомої донька пішла на географічний з тим, щоб потім працювати у туризмі.
Бо глянула програму туристичної якоїсь спеціальності і вирішила, що на географічному цікавіше.
Як воно одне з одним пов’язано - не розумію (принаймі, щоб для того 5 років ’гробити’)
Троє знайомих до війни працювали в туризмі - ніяк з географією не були пов’язані ніколи

PORKA• 11 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
Щоб почати працювати в будівлі суду на мінімалку з навантаженням по 12 годин на добу, треба хабаря в 5К занести.
Щоб в прокуратурі зі слідчого до прокурора підвищили, гроші треба трясти з усіх, хто подає ознаки життя і ще вміти всім дупи вилікувати, щоб под розподіл кандидатів в головні корупціонери не попасти.
Отож. Останню довоєнну цифру щодо нотаріату, що я чула до війни була 80 тисяч зелених.
Невидимка Майя• 11 августа 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Зараз адвокатські контори захопили ринок юрпослуг, і роблять з адвокатів те саме, що аптеки з фармацевтів зробили - рабсилу за мінімалку.
Нотаріусом можна стати тільки за купу грошей, прокурором зараз називають усіх працівників прокуратури - треба мати не дурну голову, здоровʼя, і стресостійкійсь, бо вони постійно у розробці на предмет корупції.
А що поліція це вже престижно і прибутково ?
Дуб береза• 11 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Не сильно зрозуміло що далі щ тою фізикою робити? Які практичні сфери застосування?
По-перше викладачем. По-друге хоча б лаборантом, електриком, суміжні з продажом електротехніки професії. Ремонт техніки.

Насправді багато де, але мало хто цікавиться фізикою і хімію, тому і не розуміють прикладного значення. Майже все, що забезпечує наше з вами існування в місті і все що пов‘язано з електрикою.

Я зустрічалась колись з фізиком. Дуже і дуже специфічна людина, але кмітлива! Науковці дуже логічні і кмітливі люди. Вони більш практичні в побуті.
PORKA• 11 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Если пойти на it, то можно работать дистанционно, а что б работать в Киеве, нужно купить квартиру в Киеве или оплачивать аренду.
Теж правда
viter33• 11 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Поліція і юрист несумісні))
Поліція - це не лише патрульні
Від нач.відділу в обласних управління - теж поліція
І керівники департаментів в главку
Сундучок с каникулами• 11 августа 2024
Ответ дляБулку Дай
Поздно не бывает никогда. Сменить вуз, поступить заново, получить второе и тд. Если это правда нужно сыну
Чеширская кошечка• 11 августа 2024
Ответ дляА вот недавно
В Прокуратурі вже давно немає слідчих і слідчого відділу
Блакитне небо• 11 августа 2024
Ответ дляКотомафия
Не пишіть дурню Це на яку посаду у суді потрібно занести хабар?

На прокурора вже давно проводять відкриті конкурси. Ніхто нікого не підвищує.

Ви зовсім не в темі.
Сестра працює помічником судді.
Зарплата невелика і вакансії є досить часто.
Хабар нести не треба.
От щоб на вакансію судді претендувати, то треба скласти іспит, а він непростий.
Добра всем!• 11 августа 2024
Ответ дляНеваляшкина
Сходу могу вспомнить 5 директоров АЭС (2 из них - отцы моих одноклассников) - ни один не получил должность ’по наследству’. Да, те, кто при должности, устраивают родственников-друзей, но не по наследству
Вмовили. По знайомству)
Чеширская кошечка• 11 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Поліція і юрист несумісні))
Так їх беруть з 18 років без освіти зараз. Я кажу за зовсім інше, не патрульну поліцію, а управління
PORKA• 11 августа 2024
Ответ дляМандолина Бу
химия это не только фарма и мед. Биотехнологии и проч. У меня знакомая девочка- химик, уже на третьем курсе участвовала в каких-то разработках и получала около 1000 дол зарплату. Сейчас в той же сфере, ездит по командировкам заграницу, зарплата очень хорошая. Универ закончила пару лет назад уже
Це те що мені в голову прийшло - подруга працює в лабі, що синтезує для фарми речовини. Вона, правда лаборант і не хімік, і зарплата в неї щось біля тисячі. Хіміки там як айтішники отримують.
Показушница• 11 августа 2024
Ответ дляКу-кусик
У мене племінниця вчиться на фізика, там практично одне програмування. В свій час у неї були високі балі і вона могла піти в кібербезпеку, але обрала фізику. Тепер каже, що програми, що вони зараз вивчають складніші, ніж на ІТ))
А де вона вчиться? Потрібно розуміти, що є різниця між областями компʼютерні науки і фізика. Програми і алгоритми, як пишуть/пишуть на фізичному факультеті, це лише для того, щоб обслуговувати фізичні процеси і не рахувати руками. Компʼютерні науки (компʼютерна інженерія) – це вивчення технологій для забезпечення процесу автоматизації в різних галузях промисловості і бізнесу. Я працювала в одній компанії з фізиками, бачила різницю у знаннях.

барабанщица• 11 августа 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Мова про IT взагалі не йшла.
Щось тут забагато тем останнім часом, що не все в IT так чудово як було.
Ви знаєте скільки технолог отримує в Катарі? Загугліть
Базовая ставка инженера-технолога нефтедобычи в Катаре не знаю, а в Омане стартует от 10 тыс. долларов. Плюсом идут медицинская страховка, оплата жилья и питания (в период вахты), нефтедобыча везде, не зависимо от страны - это вахтовый принцип работы.
Шукаю стакан• 11 августа 2024
Ответ дляviter33
Поліція - це не лише патрульні
І керівники департаментів в главку
Начальників все таки меншість, ніж тієї наволочі.
Більшість думають, що піймали Бога за бороду і творять казна що.
Та і начальників, якщо чесно дивлячись на наше управління дибілів хватає
Добра всем!• 11 августа 2024
Ответ дляБлакитне небо
З математикою трохи краще поки що.
Але це пов´язано з тим, що жінок-математиків більше, ніж жінок -фізиків і жінок-хіміків.
Чоловіки у школу не хочуть йти як через зарплати, так і через купу паперової роботи, ну і через спілкування з сучасними батьками теж.
Чоловіки в школу не хочуть іти, бо за ту зарплату неможливо утримувати не те що родину
Блакитне небо• 11 августа 2024
Ответ дляviter33
Вона так вирішила. Зараз тільки перший курс закінчила.
Взагалі схоже на те, що до 5 курсу бажання йти у туризм у неї щезне.
вАлнуюся сильнА• 11 августа 2024
Скажу за свою дитину, 7 клас. Спочатку вчителя хімії не було, через місяця півтора-два зʼявилась молода після університету, повчила дітей пару місяців і пішла(мала ЗП). Знову без вчителя, потім їх взяла старенька бабуся, яка є одним вчителем на всю школу. І це тимчасово. Щодо фізики, наче і вчитель непоганий, але шкільний матеріал складний, перегружений. Купа різноманітних задач. Чому не зробити все простішим, але доступно пояснити дітям, зацікавити їх? До речі, алгебра-геометрія - проблем нема у моєї. Тому тут проблема різностороння з цими предметами: і не вистачає вчителів(або погано викладають), і програму потрібно робити простішою і цікавішою для дітей. Немає норм. техн. бази для проведення дослідів.
Добра всем!• 11 августа 2024
Ответ дляЦикавенная
Мама моей подруги химик-технолог на пивзаводе. Её на пенсию не отпускают, некому работать. Она делает очень сложные ананизы ( не знаю как правильно). Лаборатория большая и молодёжь работает, но никто учиться не хочет, она предлагает научить, все хотят что попроще делать.
Все просто. Надбавка за той гемор не відповідає самому гемору)))
Блакитне небо• 11 августа 2024
Ответ дляДуб береза

У мене товариш фізик, викладач.
Має додатково ще дві роботи, бо є сім´я.
барабанщица• 11 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Сравниваем у нас зарплату химика и юриста или айтишника
Про Запад... т.е ребенок который выучился на юрфаке может никуда не ехать ничего дополнительного не учить и все равно будет очень много зарабатывать, а ребенок который выучил один из самых сложных предметов в мире должен чтобы хорошо зарабатывать
- уехать
-выучить дополнительно 1-2-3 языка
Серьезно? Да ну нафиг...
не будет он много зарабатывать, Шапиро и Плевако рождаются редко, основная масса бывших студентов с дипломами юристов это в лучшем случае 15-20тыс. и надолго.
Дуб береза• 11 августа 2024
Ответ дляБлакитне небо
У мене товариш фізик, викладач.
Вивчити англійську і ціни не буде. 50-60$ година репетиторства на іноземних сайтах. На диво переважають індуси.
viter33• 11 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Патрульні на вулицях - без юр. освіти
Юр освіта обов’язкова для вищих посад
Дуб береза• 11 августа 2024
Ответ дляДобра всем!
Я б залюбки такому чомусь навчилась. Але хто буде мене вчити в 35. Але обіцяю, кілька років і поїхала би закордон працювати.