Ку-кусик• 11 августа 2024

Фізика і хімія, повний провал в цьому році

Чому діти не хочуть вступати на ці спеціальності? Погано викладалося в школі? Чи погано донесена та думка, що зараз людям з цією освітою Є де працювати?
Kusalochka• 11 августа 2024
Ответ дляКу-кусик
У перераховані вами ІТ спеціальності вивчаються на фізиці. Абсолютно. І навіть ширше і глибше. Це чомусь не можуть донести. Фізика зараз-це складний прилад перш за все. І якщо ти не знаєш програмування-ти ніхто.
Боже, у вас шедевральные ответы. Классно, что сейчас любой человек может советы раздавать. Ничего не знаете, ни в чем не разбираетесь, не учились там, но айда советы раздавать глупые и фантазировать,кого бы вы на работу брали))) если что, физмат кпи, физика, и я, и муж, у мужа ещё и красный диплом в страшном сне б ребёнку своему не советовала такое образование.

Щедрик• 11 августа 2024
Ответ дляКу-кусик
Умняшка, лікарі також потрібні. Просто аж око сіпається, коли бачиш цей ажіотаж на юристів і психологів. І ким вони після випуску будуть?
Не смешите за врачей..80 процентов моего курса,в течение 20 лет ушли из медицины,в управленцев,медпредов и экономистов с психологами.Единицы врачей успешны и свободны,а не сидят под начальством какой то древней бабы из совдепии и после работы заполняют Хелси,потомучто нет интернета и времени на приеме
viter33• 11 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Т.е вы считаете, что парень 25 лет айтишник хочет купить квартиру к 30 годам, а перень физик-химик 25 лет не хочет?)))
Замуж за кого пойдете, за перспективного айти или юриста или за выпускника химфака в неизвестность с перспективой поехать куда-то... там где средняя температура +50
Якщо не брати до уваги корекцію, яку вносить війна((, то можна заробити з будь-якою спеціальністю.
Є і механіки і будівельники , агрономи, фермери , моряки,...які заробляють в тисячах дол. в міс, було б бажання.
Правильно сказали - в ІТ (тобто, математика + англійська) можна зараз заробити ’тут і зараз’, в хімії/фізиці (+англ.) - треба їхати туди, де це працює ( в основному - нафтовидобуток і нафтопереробка) і добре платять.
пАлАвинкА• 11 августа 2024
Ответ дляviter33
А вы заметили что все это не красивые офисные профессии, а те в которых ’гавно надо месить ногами’
Все хотят в обед на кофе, после работы в спорзал, в бильярд, на теннис.
Чтобы дЭвушки с декольте на шпильках с рЭсницами рядом.
Даю справку• 11 августа 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Діти хочуть бути маркетологами,менеджерами.Але робота їх чекає за 3 копійки.
З другого боку мені і колегам добре-немає конкуренції. Зарплата все вище і вище.Навіть під час війни росте.
Хто-хто, а маркетологи якраз заробляють не копійки.
І взагалі навіщо ви знецінюєте інші професії??
viter33• 11 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Але вони затребувані
І за них платять реальні гроші ’тут і зараз’
І з такими професія ми можна працювати за кордоном (на відміну від юриста)
Коли хочеш купити квартиру до 30 р. - не факт, що на першому місці будуть ’в обед на кофе, после работы в спорзал, в бильярд, на теннис’
Метелик• 11 августа 2024
Предмети складні, віддалене навчання і відповідне викладання та знання

Бриджит_Фрикандо• 11 августа 2024
Ответ дляДаю справку
Де ви бачили що я знецінюю?Я живу серед людей в яких є діти.Чую хто що закінчив,які проблеми мають з працевлаштуванням.Скільки пропонують на старті,які справи в тих хто вже працює по 3-5років.Тому я лише ділюся власним досвідом,і досвідом знайомих мені людей.
пАлАвинкА• 11 августа 2024
Ответ дляviter33
Але вони затребувані
Давайте упростим ситуацию. Вы хотите чтобы ваша дочь в кирзачах сайгаком по полям агрономом носилась или в офисе в Киеве на кнопочки в айти нажимала?
Метелик• 11 августа 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Блогери. Мели языком чухню і коси бабки
Жена_КотораяСтена• 11 августа 2024
Ответ дляКу-кусик
У мене племінниця вчиться на фізика, там практично одне програмування. В свій час у неї були високі балі і вона могла піти в кібербезпеку, але обрала фізику. Тепер каже, що програми, що вони зараз вивчають складніші, ніж на ІТ))
Потому это и не всем дано. Дата аналитики, машинное обучение, кибер безопасность. Модно, актуально, но не для всех. Смысл тянуться туда в мечтах о высокой зп, если ребёнок еле справляется? С моим вчера как раз думали, на что делать упор. Вот физика и химия вообще для него кошмар. Зря преподаётся не плохо, но скучно, без практики. Набор формул, которые он вообще не представляет как применить в жизни, для чего это все, где это может быть полезно. Вот это минус преподавателей, что они не могут или не хотят дать представление детям о том, что это важные науки, которые везде и всегда вокруг нас.
viter33• 11 августа 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Відповім так - родич орендує в Закарпатті 16 га - 10 під полуницею, решта - все інше (помідори, баштанні,...).
Займається цим давно, агроном, великий досвід. Він це любить і знає
Його річних дохід більше, ніж у 90% ІТшників в У-ні
Крім вирощування - торгує хімією, системами крапельного поливу. агроволокном,...
Даю справку• 11 августа 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ця фраза «Діти хочуть бути маркетологами,менеджерами.Але робота їх чекає за 3 копійки.» знецінює
Маркетологи отримують гарні гроші. Моя знайома-маркетолог в Києві зараз має 100к в місяць в свої 30 років
пАлАвинкА• 11 августа 2024
Ответ дляviter33
99% молодежи не хочет жить в полях на Закарпатье. Они хотят жить в мегаполисах и ходить на бранч))
Поэтому пока рынок не перенасытится юристами, экономистами, блогерами, айтишниками и их зарплата не станет 20 тыс грн, а зарплата агронома не станет 150 тыс грн в агрономы никто не пойдет, потому что добровольно от шпилек с бранчем никто не откажется
Бриджит_Фрикандо• 11 августа 2024
Ответ дляДаю справку
Молодець,але таких одиниці.
Більшість буде працювати за копійки,якщо взагалі знайде пристойну роботу.Це не знецінення,це факт.
барабанщица• 11 августа 2024
Ответ дляДаю справку
это не правда, или Вы преувеличиваете или она Вам врёт. В Украине нет высокодоходных объектов продаж, рынок зависим почти на 100% от внешних поставщиков, потребительская способность на очень низком уровне. Современные маркетинговые ходы либо локализированы под определённую сферу потребления либо вообще не работают.
Метелик• 11 августа 2024
Ответ дляviter33
Лише ті, хто на медицину/фармацію
У фіз-маті на потоці було 3 класи фіз-мат і один хім-біол.
В тому одному класі - всі діти династій лікарів. Всі пішли на медицину.
Харчові технології ще.
барабанщица• 11 августа 2024
Ответ дляМетелик
Блогери. Мели языком чухню і коси бабки
век блохера не долог, единицы, могут сказать, что эта профессия их кормит и уж никто не может сказать, что будет кормить до конца жизни.
Будьте так ласкаві• 11 августа 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Молодець,але таких одиниці.
Маркетологов с зарплатой меньше 40 я не встречала. Или для вас это копейки?

Чаклунка-ведунка• 11 августа 2024
Все пошли в психологи из топ - темьі
Чаклунка-ведунка• 11 августа 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
У вас хибне уявлення про зп інших
Удачная• 11 августа 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Юристу? Ви знаєте скільки можливостей у юристів? Адвокат, нотаріус, прокурор, поліція, ДСНС, та будь-яка юридична компанія та державні установи.
Ви ще суддів забули
Але з точки зору міжнародності ця професія нуль
А от фізик або хімік і знання хочаб англійської це вже зовсім інші перспективи для молоді в будь якій державі
Бриджит_Фрикандо• 11 августа 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
А я зустрічала.В об´яві пишуть 40,а насправді добре як 20.Інші 20 то якщо ваша робота задовольнить раду директорів/управляючого/директора,які і виділяють кошти відділу маркетингу.
Чаклунка-ведунка• 11 августа 2024
Ответ дляКу-кусик
Ну не знаю, мені все ж здається, що працювати з матерією цікавіше, ніж тупо заучувати закони. Більше схиляюся до думки, що відсутня рекламна складова. Я б розпочала з тренінгів вчителів і залучення молоді до викладання.
Почніть, дайте молодим вчителям грант за викладання
Бриджит_Фрикандо• 11 августа 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
У вас хибне уявлення про зп інших
Я мабуть незрозуміло подала свою думку.Малося на увазі перенасичення ринку за такими спеціальностями . Звідки і випливає сумна зарплата більшості .
Мало вивчитися,треба розуміти ринкову ситуацію з вакансіями і зарплатами
Метелик• 11 августа 2024
Ответ длябарабанщица
Та навіть пердьож (умовно) та жування локшини на камеру-приносить які не які гроші.
Гомосноб• 11 августа 2024
Ну мальчиков вывезли 16-17 лет вывезли.
А девочек физиков ядерщиков на руках пересчитать.
Будьте так ласкаві• 11 августа 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Зараз адвокатські контори захопили ринок юрпослуг, і роблять з адвокатів те саме, що аптеки з фармацевтів зробили - рабсилу за мінімалку.
Нотаріусом можна стати тільки за купу грошей, прокурором зараз називають усіх працівників прокуратури - треба мати не дурну голову, здоровʼя, і стресостійкійсь, бо вони постійно у розробці на предмет корупції.
А що поліція це вже престижно і прибутково ?
У поліції Києва надбавки під час війни стали 30 тисяч, то стали престижними і прибутковими, особливо в 2022, коли ціни ще не такі були, плюс бронь у них . Як зараз не знаю
aliushina• 11 августа 2024
Ответ дляСегодня я не я
Яку освітню програму/ спеціальність маєте на увазі?
Ось освітня програма 104 спеціальності КНУ. Не бачу тут програмування. Бачу фізику.
І загалом, у доньки знайома там вчиться і тільки тому, що там нема програмування.
Программирование есть в списке. Далее, сама специальность, как показывает интернет, называется физика и астрономия, те нет никакого распределения. Скорее всего, это программа первых 3 лет

Выпуск 1999 года харьковский физтех, кафедра теорфизики. Кандидатская по физике элементарных частиц, теория
Без программирования в физике никуда, моделирование нужно, даже написание статей - это обычно латех, считается в какой-то степени языком.
Преподавала практику физики и статистики в университете Катовице у биофизиков. Это было применение питона в моделирование
Насколько помню основатели Яндекса - выпускники МФТИ
Где сейчас после университета работать физику в Украине, честно, не знаю
Из моей группы в 10 человек в Украине осталось или вернулось 3.
Раньше после защиты диплома найти место заграницей в аспирантуре было без проблем
Сиреневенькая• 11 августа 2024
Ответ дляЩедрик
Согласна. Срвдеп в медицине, такое впечатление, что и никуда не исчезал. Просто по другому стал называться.
Особенно в поликлиниках районных