Санта Барбара• 11 августа 2024

Чим нейтралізувати запах табака/сигарет?

Порадьте спрей, хімію, чим можна обробити авто, щоб усунути застарілий запах прокуреності салону? Зробила хімчистку, промила все можливе, але запах є.
Що дієве порадите? Віддаю перевагу хімії, але якщо є справді дієві народні методи теж діліться.
КАПСЛОЧНИЦА• 11 августа 2024
Немає таких
Пасхальний тролік• 11 августа 2024
От через це я й шукала машину, де не возили тварин і не курили.
У мене тато курив у машині, після його смерті що ми тільки з тою машиною не робили - нічого не допомогло, зовсім.
Півтора роки пройшло, а воно ще мені не вивітрилося здається.
Гигиенишвили• 11 августа 2024
Ну так є ж спреї в продажі, спеціальні. Я одяг обробляла. Все норм. Але там був запах бензину чи нафти...
Але треба походити, пошукати. Багато з продавців, поняття не мають, що в них є, і чи існує таке. Знайшла на ринку, в одній лавці.
vinika• 11 августа 2024
Озонацию сделайте, и плесень в кондере почистите и табачный дым уберете
автор Санта Барбара • 11 августа 2024
Ответ дляvinika
Включала лампу, озонувала 3 години) спочатку ніби не смерділо, я зраділа, але пройшло трохи часу і все те саме)
автор Санта Барбара • 11 августа 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Я теж вже втрачаю надію...
flekder• 11 августа 2024
есть услуга озонирования салона, два часа подаётся газ и потом все свежо как с завода;
автор Санта Барбара • 11 августа 2024
Ответ дляflekder
Дякую про таке не знала, озонувала спеціальною лампою сама
vinika• 11 августа 2024
Ответ дляСанта Барбара
Яку лампу? Авто заведено було?
автор Санта Барбара • 11 августа 2024
Ответ дляvinika
Яку лампу? Авто заведено було?
Озонову/кварцеву лампу типу такої як на фото.
Ні, машина не заведена, просто стояла
vinika• 11 августа 2024
Ответ дляСанта Барбара
Ні, машина не заведена, просто стояла
Это не то, о чем я писала.
Озон и кварц разные вещи
автор Санта Барбара • 11 августа 2024
Ответ дляvinika
Это не то, о чем я писала.
Озон и кварц разные вещи
Зрозуміла, пошукаю, де ро лять таке як ви написали, про таке навіть не знала, дякую, що підказали
vinika• 11 августа 2024
Ответ дляСанта Барбара
Будь ласка.
Воно реально працює. На балконі вмикала на півгодини, де курили роки 3. Нічого не залишилось.