Статус Ква• 11 августа в 09:45
Чи багато у вас подруг?
Чи багато у вас подруг, з якими можна вийти на шопінг, каву? Як часто зустрічаєтесь? Де знаходите нових знайомих?
Дама с заначкой• 11 августа в 09:48
В нас нема традиції ходити на шопінг та каву. Раз на тиждень ходимо у гості або гуляємо з дітьми . Є подруга з якою їздимо відпочивати.
Хвігура мічти• 11 августа в 09:49
Вдома було 3 такі подруги, але з часом у моєму місті залишилася тільки одна (саме подруга) Ми з нею бачилися як вийде, могли і раз на місяць, могли і через день.
Просто приятельок ще декілька було, але то скоріше випадок, коли їй нема з ким піти, і мені нема з ким, то вже пішли разом.
Зараз живу за кордоном і за 2 роки немає ні подруги, ні приятельки. Всюди або сама, або з чоловіком.
Трошки напрягає іноді, але мені і в 20 було не дуже легко заводити дружбу, а зараз у 30+ то геть важко.
Вчителька з мікрорайону• 11 августа в 09:51
Дома не шопінгую,звикла до доньки їздити і вже там маю час .А на каву є з ким вийти,був би час і бажання.В неділю зранку часто зустрічаємося в кавʼярні з сестрою,хоч годинку побачитися,любимо одне затишне місце.Але ми обоє на авто,приїхали і поїхали.Пішки б не ходила б
Не кую, не мелю• 11 августа в 09:51
Є хороші, але в інших країнах живуть. А поблизу нажаль - 0. Нема з ким ні кудись сходити, ні чаю попити.
Гадаю_По_шнуркам• 11 августа в 09:52
В мене є компанія, ми збираємось на каву- і чоловіки і жінки. В нас група в телеграмі. Хто йде- кличе інших
Святатабожа• 11 августа в 09:55
Одна подруга, такая, что одна на миллион и вместе навсегда и тд
И сейчас 3 приятельницы, но их состав меняется, т е люди с которыми по стечению обстоятельств я сейчас много общаюсь, обстоятельства изменятся - и мы потеряемся, и это ок
Где они берутся - жены друзей мужа, соседки (одна с прошлого места жительства, одна с нового), вообще любой коллектив, куда я попадаю, находится из всех одна девушка, с которой мне интересно, пошли на кофе, пошли на концерт, ну и так и дальше, но в дружбу в десна, как та первая, не представляю чтобы это перешло. В дружбу нужно вкладывать, а сейчас у всех семьи, дети, нет ресурса уже так сдружиться
Губи з філером• 11 августа в 09:59
Я за кордоном. Зараз є 2 подружки з якими і на шопінг, і на каву без проблем. Ті що з дитинства і юності зараз далеко, підтримуємо звʼязок телефоном, та це не те. З віком усе важче знаходити «рідних» людей, відкриватись і будувати нові відносини. Я люблю щиру дружбу, а туди потрібно вкладувати час і ресурси.
Пліткарка• 11 августа в 10:09
Немає взагалі подруг. Сама по собі. Не довіряю людям. Через це не можу підпустити їх до себе та впустити в своє життя.
Летчица• 11 августа в 10:16
Сестра
Донька, їй 17 років
Кума, але бачимось рідко, тому що в еміграції
Є коліжанки на роботі, але то таке
Нема ні сил ні вільного часу який треба приділяти друзям, з віком це все важче
Донька, їй 17 років
Є коліжанки на роботі, але то таке
младокошкина• 11 августа в 10:26
На шоппинг мне лучше самой, с одной ходили - она такая медленная, я и так устаю в тех тц, а ещё ее жди и как то принимай участие или слушай оценку своего выбора - то что ей кажется не очень - мне кажется норм, то что я себе смотрю - она крикитикует, начинаются сомнения....так и поссориться недалеко
Ниф_ниф• 11 августа в 10:27
Ответ дляАnnеt
а как находить новых и зачем? у меня только старые, но те все со временем отдаляются всё больше. у всех своя жизнь.
И мне не ясно … была подруга , веселая интересная , думала о нашла свою подругу. Потом у нее случилось горе , сейчас получает за погибшего деньги и все , я второй сорт для нее , у нее теперь корона и понты , друзья под стать с деньгами , я дальше осталась сама . Теперь подруг ни ни
Моль Моллівна• 11 августа в 10:28
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Клас, а що за групп? Знайомі?
Гадаю_По_шнуркам• 11 августа в 10:39
Ответ дляМоль Моллівна
Клас, а що за групп? Знайомі?
Так, ми всі знайомі давно і інколи зустрічались на каву, саме дівчата . І як завжди до когось чоловік прийде, до чоловіка друг і тд. І так сформувалась наша компанія.
Інколи їздимо на відпочинки разом, у Львів наприклад і тд.
Джавеліна• 11 августа в 10:44
Щоб десь виходити є багато. А от ті, з цими їздили в дальні поїздки - зараз всі в різних країнах, інших поки не знайшла для цих цілей
Сладко-соленая• 11 августа в 10:56
Вообще нет. Я -интроверт. Не люблю компании. Мне и одной хорошо!
Душа компанії• 11 августа в 11:31
Не очень много, многие живут далеко, так чтобы всегда рядом подружка, такого нет. В основном знакомилась на работе, учебе, отдыхе, в длинной дороге (в поезде).