Пишу вірші, дорого• 11 августа в 22:53
Порадьте, що краще зробити? Стосується косметології
В мене лице крупне, але я худа, тобто щоки і із за цього нижня частина лиця здається "важкою". Мені 31 рік, задумуюсь що робити, можливо апаратний смаз ліфтинг, хоча деякі тут писали, що може не допомогти, чи якісь уколи, але уколи не хочу, бо потім можу стати як Коля Тищенко😅 Можливо ви можете порадити косметолога-лікаря (місто Київ) але гарного, який би дав пораду, що краще в моєму випадку зробити.
люблю_тортики• 11 августа в 22:57
Я делаю
Пилинг постоянно
массаж постоянно
Мезо ( витамины, пептиды ) постоянно
Ботокс ( с эффектом сохранения мимики )
Это все , что мне разрешает моя сестра косметолог из всего ее арсенала в 40 лет. Она делает клиентам все , что они хотят и в у нее есть все практически. Описанный мною вариант самый дорогой и долгий ,
Пилинг постоянно
массаж постоянно
Мезо ( витамины, пептиды ) постоянно
Ботокс ( с эффектом сохранения мимики )
Пупуговка• 11 августа в 22:57
Нафіга вам процедури косметичні?
Навчіться правильно наносити макіяж і будете красуня
Пишу вірші, дорого
• 11 августа в 22:58
Ответ дляПупуговка
Нафіга вам процедури косметичні?
Не люблю фарбуватись)
Пишу вірші, дорого
• 11 августа в 23:00
Ответ длялюблю_тортики
Я делаю
Пилинг постоянно
массаж постоянно
Мезо ( витамины, пептиды ) постоянно
Ботокс ( с эффектом сохранения мимики )
Пилинг постоянно
массаж постоянно
Мезо ( витамины, пептиды ) постоянно
Ботокс ( с эффектом сохранения мимики )
Про масаж неоднозначні думки, десь читала, що можуть нашкодити. А ботокс яким чином допомагає ’схуднути лицю’?)
люблю_тортики• 11 августа в 23:02
Ответ дляПишу вірші, дорого
Мне не надо худеть . Я написала все , что я делаю 😉 ботокс только в лоб у меня .
Массаж должен профи делать , зачастую то самоучки или низкопрофильные
Пишу вірші, дорого
• 11 августа в 23:02
Ответ дляnutty
Смас, таки да, до опы. Альтера оригинал, не говоря уже про подделки китайские. Поищите в инсте Лесю Корниенко, вторая моя доктор уехала из страны.
Я також думала апаратом Альтера робити, але потім почитала, що не всім допомагає. Ну якщо цей косметолог виїхав, то сенсу їй писати немає)
люблю_тортики• 11 августа в 23:03
Ответ дляПишу вірші, дорого
Альтера на работает на тех, у кого дефициты белка. Если врач умный он сначала прост анализы сдать .
Пишу вірші, дорого
• 11 августа в 23:04
Ответ длялюблю_тортики
Ну я запитала, що може допомогти, щоб зменшити лице в об´ємах)
Пишу вірші, дорого
• 11 августа в 23:05
Ответ дляМолчунья
Микротоки немного помочь могут
А не паралізує лице після мікротоків😅
Ну що ви, мамо!• 11 августа в 23:08
РФ на гарному апараті, мікротоки, массаж пластичний,ліполітики зрештою, але думаю,що у Вас надумана проблема - якщо немає зайвої ваги, то щоки в 31 навряд чи будуть. Я круглолиця, але щоки впалі і вилиці є, при тому, що домінуючі риси обличчя м´які. І якщо Вас турбує нижня третина, то це швидше за все брилі, а не щоки ( в мене теж є).
Пишу вірші, дорого
• 11 августа в 23:11
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ну як худа, 56 кг., але лице дійсно крупне, тобто можливо це не сам жир, але окрім жиру там є ще тканини підшкірні, тому дійсно фейс не худенький.
Пишу вірші, дорого
• 11 августа в 23:12
Ответ дляНу що ви, мамо!
це брилі і щоки, все разом.
Асталависта бэйби• 11 августа в 23:19
Точно допоможе - видалення грудок Біша
Може допомогти - морфеус 8, фактора ( це фракційні лазери)
Пишу вірші, дорого
• 11 августа в 23:22
Ответ дляАсталависта бэйби
Точно допоможе - видалення грудок Біша
Тут теж багато негативних відгуків про видалення грудок Біша🤷🏻♀️
Асталависта бэйби• 11 августа в 23:23
Ответ дляПишу вірші, дорого
Тут багато на що негативні відгуки, в 99% ці відгуки від тих, хто особистого досвіду немає