Баба_Воля• 12 августа в 07:43
Як переконати забезпеченого мужчину - діти не перешкода для справжнього кохання?
Я гарна, молода і самодостатня жінка, слідкую за собою, розвиваюсь і отримую багато чоловічої уваги, але ті, хто цікаві мені (гарні, забезпеченні) не хочуть нічого серйозного, інколи прямо кажуть що серйозні стосунки будуть починати тільки з нуля (без дітей у партнерші). А ті, хто мені не цікаві через бідність навпаки поводяться як справжні мужчини і наявність дітей їх не лякає.
Чому багаті так розбещені наче діти і не здібні на чоловічі вчинки? Як переконати забезпеченого мужчину, що діти не перешкода для справжнього кохання? Як ви вирішували цю проблему?
Нервогенератор• 12 августа в 09:03
Ответ дляБаба_Воля
Ким треба бути, щоб назвати дітей помилкою???
Помилка це не про дітей ,а про ваш невдалий шлюб
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:03
Ответ дляTammy21
Ні, я про чоловіків, яких ви навіть не зустрінете, бо у вас кола спілкування різні.
Це не проблема. Знач то не мій чоловік.
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:04
Ответ дляTammy21
Ті чоловіки нехай достануться іншим, є багато інших жінок, кому треба половина.
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:05
Ответ дляПультОт_БМВ
але ви не потрапите в полє зору чоловіків, у яких дійсно ок з грошами на роботах ’без корони’ (умовно).
Писали
Так где надо работать что бы попасть в поле зрение?
Писали
Просто иметь общих знакомых, у меня их достаточно много.
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:05
Ответ дляПишу, не читаю
да и без знакомых люди знакомятся в самых неожиданных местах
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:05
Ответ дляфрау Гітта
Написанням дурних тем на жіночому форумі, хіба не бачите
Якби за це платили, я б вже купалась в грошах 😁
Готова до другої• 12 августа в 09:05
Ответ дляНа границе
Это риторика проститутки уже
Просто є жінки які знають собі ціну і є такі, які розуміють, що крім цього мужика на неї більш ніхто не поведеться, вони чипляються зубами у матню, виварюють, вистірують, втішають себе тим, що лиш проституткам дарують подарунки, бо насправді розуміють, що злякнувши цього на неї вже ніхто не поведеться.
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:06
Ответ дляTammy21
Так треба ж не тільки познайомитися, але ще і спільні теми мати, нє?
ну конечно, не с каждым человеком у нас есть связь, как по мне
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:06
Ответ дляПультОт_БМВ
я знаю что можно
интересуют стереотипы других
я вас не знаю, но не пойму почему налетели с какими то претензиями, обвинениями, обзываниями....
интересуют стереотипы других
Вроде никого не обзывала 🤔
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:07
Ответ дляГотова до другої
это в кого вы так цеплялись?
только не говорите что это кто то абстрактный
фрау Гітта• 12 августа в 09:08
Ответ дляПишу, не читаю
А, то й ви тут підробляєте напару з авторкою? Ну так, по ваших коментарях і помітно.
На границе• 12 августа в 09:08
Ответ дляПишу, не читаю
И про женщин любимых тоже.
А мне не интересны мужчины, которые считают женщину предметом домашнего обихода
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:08
Ответ дляПишу, не читаю
Вроде никого не обзывала 🤔
я не про вас, а то что пишут вам
не зная понаписывали кучу каких то гадостей, дурных стереотипов...
На границе• 12 августа в 09:09
Ответ дляБаба_Воля
Хоч хтось мене розуміє...
Так начинайте содержать друг друга
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:09
Ответ дляБаба_Воля
Хоч хтось мене розуміє...
Вам треба шукати багатого розумного, але з дітьми. Якийсь гольф чи яхт клуб тощо, може арт галерея чи інше місце де такі водяться. Як от Водянова багатодітна знайшла собі мільйярдера.
Загалом найбагатші чоловіки світу одружились на жінках з дітьми від інших.
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:10
Ответ дляПультОт_БМВ
не средние века - где знакомились только из своего круга общения
меня все устраивает.
Кроме прочего, так безопаснее. Общие знакомые - больше шансов не нарваться на психопата, наркомана и тд
На границе• 12 августа в 09:10
Ответ дляГотова до другої
Да, знают себе цену за час или за ночь
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:11
Ответ дляПишу, не читаю
для нормального любящего мужчины дети никогда не были препятствием, только для жлобских неудачников Вась
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:11
Ответ дляTammy21
Я начитаннная, даже чересчур, на грани с задроткой и заучкой.
Марфа Українівна• 12 августа в 09:12
Ответ дляБаба_Воля
Я й шукаю свого рівня, але вони бояться відповідальності. Тому і питаю вас, як ви вирішували це.
Якщо чоловік має вибір з дитиною чи без, то обере без ЧУЖИХ дітей, бо діти завжди потребують сил, часу, грошей
Ви б хотіли собі чоловіка з 3 дітьми, які житимуть з вами?
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:12
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну, не знаю, уличные знакомства рисковое дело. Ничего не знаешь о человеке. Многие врут, скрывают что-то.
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:12
Ответ дляНа границе
Да, знают себе цену за час или за ночь
еще скажите что за вами никогда не ухаживали и ничего не дарили?
иначе, во сколько был оценен секс с вами?
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:13
Ответ дляМарфа Українівна
миф и еще раз миф...
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:13
Ответ дляфрау Гітта
Якщо підробляю, то мене кинули на гроші
Як ухурделю• 12 августа в 09:18
Ответ дляБаба_Воля
А це для справжнього чоловіка має значення?
Звісно! Адекватний відповідальний чоловік має знати, скільки людей йому доведеться утримувати.
Ви ж хочете всі матеріальні витрати покласти на нього, чи не так?
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:19
Ответ дляПультОт_БМВ
я не про вас, а то что пишут вам
Ну может самоутверждаются 🤷
Я не виновата, что хочу чувствовать заботу мужчины, обеспечение. Ну нет у меня карьерных амбиций, популярность, власть мне не нужны, я домашняя, люблю готовить, наводить порядок, домосед, интроверт, не люблю шум и конфликты, большинство работ вызывает у меня хронический стресс. Хочется комфорта и взаимности.
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:21
Ответ дляПультОт_БМВ
Просто умеющих любить мужчин не очень много, их мало и на всех не хватает.
Як ухурделю• 12 августа в 09:21
Ответ дляБаба_Воля
Працюю на роботі, отримую аліменти
Ви самі здатні утримувати себе та своїх дітей? Пишете, що самодостатня. Тоді в чому проблема будувати стосунки зі справжнім чоловіком, але бідним?