Баба_Воля• 12 августа в 07:43
Як переконати забезпеченого мужчину - діти не перешкода для справжнього кохання?
Я гарна, молода і самодостатня жінка, слідкую за собою, розвиваюсь і отримую багато чоловічої уваги, але ті, хто цікаві мені (гарні, забезпеченні) не хочуть нічого серйозного, інколи прямо кажуть що серйозні стосунки будуть починати тільки з нуля (без дітей у партнерші). А ті, хто мені не цікаві через бідність навпаки поводяться як справжні мужчини і наявність дітей їх не лякає.
Чому багаті так розбещені наче діти і не здібні на чоловічі вчинки? Як переконати забезпеченого мужчину, що діти не перешкода для справжнього кохання? Як ви вирішували цю проблему?
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:21
Ответ дляПишу, не читаю
Ну может самоутверждаются 🤷
Я не виновата, что хочу чувствовать заботу мужчины, обеспечение. Ну нет у меня карьерных амбиций, популярность, власть мне не нужны, я домашняя, люблю готовить, наводить порядок, домосед, интроверт, не люблю шум и конфликты, большинство работ вызывает у меня хронический стресс. Хочется комфорта и взаимности.
этого хочет большая половина женщин, не все конечно
заботливого, внимательного и так далее...
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:21
Ответ дляМарфа Українівна
Якщо чоловік має вибір з дитиною чи без, то обере без ЧУЖИХ дітей, бо діти завжди потребують сил, часу, грошей
Ви б хотіли собі чоловіка з 3 дітьми, які житимуть з вами?
Це так. Але якщо дуже закохається, то йому буде без різниці, аби бути з нею поруч.
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:22
Ответ дляПишу, не читаю
Просто умеющих любить мужчин не очень много, их мало и на всех не хватает.
это факт - а любящий и по настоящему заботливый вообще как мамонт, вымирающий вид
Як ухурделю• 12 августа в 09:23
Ответ дляВообще не факт
Якщо ви йому цікаві, то переконувати не доведеться. В мене є залицяльник - закохався і все, каже, буду боротися за тебе. І уявіть, ні діти, ні наявність чоловіка його не зупиняє!
Та переспіть з ним нарешті і він миттю перестане за Вас ’боротися’.
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:23
Ответ дляЯк ухурделю
откуда такие установки в вас?
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:24
Ответ дляПультОт_БМВ
увы 😿
Викупана• 12 августа в 09:24
От якраз бідні не будуть брати на себе зайві розходи повʼязані з дитиною. Це раз.
По друге, якщо вам чоловік це каже, то значить він не не хоче з дитиною, а не хоче саме вас.
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:24
Ответ дляЯк ухурделю
Какие?
что после секса он обязательно сбежит?
Мой завтрак• 12 августа в 09:25
Ответ дляСнегопадка
Знаю случай, муж долго без работы остался. Жили за счет жены. Муж долго не мог организовать бизнес. Такая как вы, слила бы его очень быстро. Любящая женщина этого никогда не сделает. Но со временем все поменялось. Бизнес новый появился. Все более чем ок.
Вот пример разницы между женщиной и тамагочи с вагиной.
А може бути інакше, коли з´явився бізнес- з´явилася нова молода любов. І ти яка стільки років була і в радості, і горі потім збираєш себе по кусочках...
Як ухурделю• 12 августа в 09:26
Ответ дляПультОт_БМВ
что после секса он обязательно сбежит?
Я не писала, що втече) Будете жити з двома чоловіками. Того, що ’бореться’ за Вас, це абсолютно влаштує.
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:27
Ответ дляЯк ухурделю
вы понимаете значение фразы - бороться за женщину?
Солоденька цукОрка• 12 августа в 09:28
Ответ дляTammy21
О) Я вас чекала. Давайте поговоримо про телегінез)
Аноніма? 😂🤦♀️
Як ухурделю• 12 августа в 09:31
Ответ дляПультОт_БМВ
Ви в цю фразу можете вкладати щось інше, ніж в голові у Вашого залицяльника.
От давайте по правді. Якщо він ’бореться’ за Вас, значить Ви даєте йому привід думати, що його потенційно чекає успіх. Якщо ’бореться’, але не ’виборює’, тобто не забирає Вас з дітьми до себе, значить йому це і не потрібно, значить йому важливий процес, а не результат.
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:34
Ответ дляЯк ухурделю
какая то каша
Як ухурделю• 12 августа в 09:37
Ответ дляПультОт_БМВ
какая то каша
О, та Ви не здатні навіть такі елементарні речі зрозуміти? Чи нема що відповісти? Отож.
Снегопадка• 12 августа в 09:38
Ответ дляМой завтрак
Звісно що може. Тому жінка має мати можливість жити самостійно, а не від пісюна до пісюна бігати.
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:38
Ответ дляЯк ухурделю
я вижу просто что вы не понимаете о чем речь, у вас и в окружении такого не было
Якщо він ’бореться’ за Вас, значить Ви даєте йому привід думати, що його потенційно чекає успіх. - это вообще сами придумали
ПриснитсяЖЕ• 12 августа в 09:39
Та никак вы не переубедите, если не любит, то хоть какая вы растакая, не будет с вами, дети не при чем, это отмазка
Як ухурделю• 12 августа в 09:40
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну розкажіть як у Вас, ми ж про Вас говоримо. Що значить чужий чоловік ’бореться’ за заміжню жінку з дітьми?
На границе• 12 августа в 09:40
Ответ дляПультОт_БМВ
И при этом обеспеченный и щедрый. И член толстенький 17 см. И мамо за границей. Что ещё? А, да, обожает чужих детей
куркулиха• 12 августа в 09:43
переконувати нікого не треба. він має сам захотіти. Мій захотів сам і з першого дня взяв відповідальність на себе за мене і мою дитину. Чоловік забезпечений. я ні дня не працюю,всім нас забезпечує
Пишу, не читаю• 12 августа в 09:43
Ответ дляНа границе
Якщо мамо добра, то най буде поруч. В мене була золота свекруха.
Мой завтрак• 12 августа в 09:47
Ответ дляСнегопадка
Так я і пішла- я можу самостійно забезпечити себе і дітей! І коли мені запропонували зустрічі і одруження- то я ще і добре думала, а не чекала як то ’ повісити себе і дітей на нового чоловіка’. А то в ходить, що треба знайти ’дурненького’ багатого, щоб повісити на нього себе і дітей своїх.
куркулиха• 12 августа в 09:47
Ответ дляТихоЯ
А ви взяли за чоловіка мужчинку ’ попрощє’, без грошей та з парою дітей, які з ним постійно.Тобто з 1 дня у вас на голові, він не вами займається, а весь час вирішує їх проблеми, шукає для них гроші, розбороняє їх воплі та сварки, весь вільний час то га гуртки їх, то до лікаря, то на прогулянку.І вам буде потрібно змінити своє життя, давати свої гроші чи розуміти, що у чоловіка пісоя дітей майже нічого нема і він планує жити на ваші, замість романтики обслуговувати чужих дітей?
Ось і вони не хочуть.Не хочуть проблем.Навіщо їм ви з дітями, коли він знайде 50 без дітей.І та дівчинс буде йому годитт, а не своїм дітям.Не не лежить на поверхні?
це дурня.бо заміж беруть одних і тих самих. самотні сидять,а розведдені виходять і виходять.це правда життя.а якщо чоловік не хоче,то він просто не любить цю жінку. як мій закохався,то мої 2 дітей ніяк не завадили йому. забезпечую нас 3.я ніде не працювала з першого дня життя з ним. є родичі мої аж кончаються із заздрощів- як він її взяв? з 2 дітьми,без житла.а він забезпечує ,панькається,возить скрізь,годить.обожнює..ми втрьох з дітьми місяць відпочивали в Іспанії,ось приїхали нещодавно. оплатив все- від початку до кінця.Я не думаю ні про що. Для цього є чоловік в мене.
ПультОт_БМВ• 12 августа в 09:53
Ответ длякуркулиха
Вы мне одну знакомую напомнили - прожила 17 лет с каким то недоразумение, все тянула на себе, работа, подработки, дома все наготовлено, романтика, сама куколка, а это падло только выпить и травку покурить.
И тут появился ОН. Долго его отвергала, побегал он знатно. Мужчина каким он должен быть. Уже два года замужем. Носит на руках в прямом смысле, так же все время она с дочками за границей. Говорит - я и не знала что бывает такое отношение
Пусть таких примеров будет как можно больше