Василина Семеніч• 12 августа 2024

Як вижити в шкільному гадюшнику? ваші лайфхаки

Админко• 12 августа 2024
А зачем вам там жить?

Чемна панночка• 12 августа 2024
Послать нахер директора первого сентября. Всё, вопрос с выживанием решён. Нет работы, нет проблем.
Душка-свекрушка)))• 12 августа 2024
Вы учитель? Никак, меня хватило на год, потом свалила от туда в нии и не жалею..
Love_Love_Love_• 12 августа 2024
Шо то за гадюшник? Нанделик при школі? Шкільний смітник?
автор Василина Семеніч • 12 августа 2024
Ответ дляАдминко
А зачем вам там жить?
Дітей люблю. Роботу люблю.
Навіть, паперову.
Тільки серпентарій колег не можу прийнять.
Говорю відверто• 12 августа 2024
Ооо, то вы еще в ПФУ не работали....
Бджолина королева• 12 августа 2024
Ответ дляЧемна панночка
Нарешті, толкова порада для майбутніх першачків👍😆

Аnnеt• 12 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Дітей люблю. Роботу люблю.
Навіть, паперову.
уверена, что это же твердят все ваши коллеги
Бджолина королева• 12 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Дітей люблю. Роботу люблю.
Навіть, паперову.
Тю, так то в будь-якому жіночому колективі, та частенько й з чоловіками таке трапляється.
БезВзяток• 12 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Дітей люблю. Роботу люблю.
Навіть, паперову.
На 100 человек коллег вы одна ромашка?)
Манкоголік• 12 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Дітей люблю. Роботу люблю.
Навіть, паперову.
Вы в гос работаете?
Бегите в хорошую частную. Я и мой ребёнок ненавидим её гос школу. И совковых учителей (только англичанка классная, современная,хоть и в возрасте), родителей некоторых, которые готовы бегать и вылизывать жопы этим учителям и некоторых детей, которых, наверное родители учат быть такими сволочами, простите. Раньше ребёнок учился в частной. Это небо и земля... но и частные есть разные...
Манкоголік• 12 августа 2024
Ответ дляБезВзяток
На 100 человек коллег вы одна ромашка?)
А я верю. У нас среди совка из всех учителей только англичанка нормальная. Остальные застряли в средневековье.
жижифреймут• 12 августа 2024
Автор, а в чем выражается серпентарий, просто интересно.
Расскажите что делают коллеги
Звожу з розуму• 12 августа 2024
Ви спробуйте в аптеці, в пенсійному, де пєнси ще з ночі черги займають і ходять по 10 раз на день, БОже, забула ще Київстар, це лютий треш, кожен пєнс рахує, що раз в три дні він забов´язаний там поскандалити, рахує, що в Київстарі йому мають робити реквізити банку, ел.ключ, вибирати за нього фото які він хоче друкувати
Ответ дляжижифреймут
Расскажите что делают коллеги
Вигадують скарги від батьків, яких не було.
Вигадують що в них гроші вкрали.
Крем для арбуза• 12 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Дітей люблю. Роботу люблю.
Навіть, паперову.
Тихенько пошукайте поруч іншу школу.
Зараз чимало вакансій вчителів.
Ви ж розумієте, що все залежить від адміністрації? Там, де більшість ’свої’, працювати майже неможливо, але ж є і адекватні колективи.
Це добре видно по % молоді у колективі. Найбільше гидкого від ’своїх’ 60+ зазвичай.
Крем для арбуза• 12 августа 2024
Ответ дляМанкоголік
Вы в гос работаете?
Приватні мають свої нюанси.
Якщо не вчитель початкових, краще йти до ліцею. Там діти, які мають бажання вчитись, батьки адекватніші і мегер у колективі зазвичай менше.
Ответ дляКрем для арбуза
Тихенько пошукайте поруч іншу школу.
Зараз чимало вакансій вчителів.
Мені 39. я наймолодша.
Крем для арбуза• 12 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Мені 39. я наймолодша.
Це показник... Довго протрималися.
У тій школі, де мої вчилися з 1 по 4 класи, з приблизно 40 вчителів колективу десь 7 вчителів до 30 років, і з 10 вчителів 30-40 років.
Найбільш неадекватним 65+, але їх буквально 3-4 залишилося.

Безпринципова• 12 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Дітей люблю. Роботу люблю.
Навіть, паперову.
Зайняти місце головної зміюки серпентарію, або валити. Такий колектив зжирає ментально і Ви вже не зможете стати нормальною людиною
Манкоголік• 12 августа 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Приватні мають свої нюанси.
Как повезёт. У нас оказалось все с точностью да наоборот. Был очень адекватный класс. Отличные родители, никаких понтов ни у детей, ни у родителей. Из вечно недовольных была одна. Ей быстро закрыли рот. В классе было 22 человека. Чего я не скажу про гос гимназию, куда перешли. Абсолютно не заинтересованные ничем родители. Одна в родительском комитете, которая считает себя звездой. Такой же звездой считает себя её дочь. Долго писать. Про лицей с конкурсным отбором я с Вами согласна.
Бла бла бла• 12 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Дітей люблю. Роботу люблю.
Навіть, паперову.
Что именно?
Бла бла бла• 12 августа 2024
Ответ дляМанкоголік
И как это отражается на коллегах?
Манкоголік• 12 августа 2024
Ответ дляБла бла бла
И как это отражается на коллегах?
Общая атмосфера имеет большое значение. Моя мама работает в гос библиотеке )) я достаточно наслышана о змеином коллективе.
Бла бла бла• 12 августа 2024
Ответ дляМанкоголік
Какая общая атмосфера? Учитель работает один. Пришла, отчитала и ушла
Манкоголік• 12 августа 2024
Ответ дляБла бла бла
Да что вы? Вы давно в школах были? )) они постоянно контактировать между собой. На перемене вы почти не найдёте учителей в кабинетах .
Бла бла бла• 12 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Вигадують що в них гроші вкрали.
В воровстве вас обвиняют? А почему?
Бла бла бла• 12 августа 2024
Ответ дляМанкоголік
12.06.2024 , дальше ушла в отпуск. Стаж 22года. На перемене я в кабинете , проверяю тетради, что б дома не сидеть.
Зачем мне с ними контактировать? Здравствуйте-досвидания. Все
Смайликівна• 12 августа 2024
А яка школа і яке місто?
Крем для арбуза• 12 августа 2024
Ответ дляМанкоголік
От тому мої діти зараз вчитимуться у ліцеї, де немає ніяких батьківських комітетів, зборів на букети для МарьВасилівни, багатогодинних дискусій у вайбері на тему: ’Що непотрібне ще подарувати класному керівникові’ і т.п.
Є благодійні внески щомісяця, з них робиться ремонт, купується папір для принтерів, доплачують вчителям до з/п і т.д.
Чисто, цікаво, спокійно. Батьківські збори пару разів на рік, де можуть про якісь глобальні зміни розповісти, чи про іспити. Все.