Ладно місцева Манька. Але Президент. Я думала, він набрався розуму...
Коли всі кажуть, що висновки робити занадто рано.
Він видає отаке:
Курськ є фіналом для Путіна.
Ми бачимо, як Росія за часів Путіна насправді рухається: 24 роки тому була катастрофа ’Курська’ - символічний початок його правління; а зараз видно, що є фіналом для нього. І теж Курськ. Катастрофа його війни’
Хуже Подоляка з кавою в Криму. Дежавю, як після його слів про кордони 1991. Щоб наслідки не були такими ж...
Він видає отаке:
Курськ є фіналом для Путіна.
Ответ дляtetnes
Так. Раніше у Зе були більш якісні копірайтери.
Те тексты 22 года, к миру, к правительствам стран были отличные. Писал Литвин и еще 2 сочинителя. Сейчас, к сожалению, уровень вот этого скрипучего квн. Пусть бы военные , речник Всу давал комментарии.мы проиграем так внутренний фронт.
Ответ дляSamocvetik-0611
Так а что от кордонов 1991 кто-то отказался? маня ты че
Сейчас создаем санитарные зоны что бы обезьяны не прыгали больше никогда у наших границ - а прыгали на своей же территории откуда мы будем их уничтожать методично.
Всё хорошо супер я бы сказала
Вы б чи карту открыли, сколько той санитарной зоны на протяжении всей границы - 1см?
Абы языком ляпать.
Ответ дляAllka- skakalka
Ага ,скоро Украину за день можно будет на велике объехать, а тут оргазмируют на 3 района в Курской обл ,где они старики
Хлопці на деяких ділянках уже відчувають полегшення через те що на курщину перекинуто кацапами
Але це бл-ть ніяк не кінець путінського режиму
Ответ дляLudaSHS
Можна було просто мовчати. Навіть писати нічого не треба
Нах-й цей пафос через неділю?
comtesse de Valois• 12 августа в 20:56
Ответ дляtetnes
Я самоцветика-веселку вообще не читаю. Там намеренное перебарщивание до тошноты
А Самоцветик, это-´таки Настюша- Веселка?
Я на Маньку думала, но, смотрю, там чет похлеще)))
Ответ дляlilu1990
Нах-й цей пафос через неділю?
Не знаю
Пусть бы были версии/ угадайки
Писала уже про линейку с граничных положениях. Все или в одном градусе, или с другом. А вариаций много.
Вот сейчас видео у Невзорова смотрела
Это красноречивее многих слов и вот этого ’ да Я, да мы!’
Пусть бы были версии/ угадайки
Вот сейчас видео у Невзорова смотрела
fox with matches• 12 августа в 21:00
оце його шарахнуло, навіть Єрмак-завгосп почав нервово почухуватись
Olga Zelenyak• 12 августа в 21:00
У нас теперь что все Мани? В какую тему ни зайдешь, все в авторе Маньку видят)))
Или это состояние души?
Ответ дляLudaSHS
Не знаю
Пусть бы были версии/ угадайки
Вот сейчас видео у Невзорова смотрела
Пусть бы были версии/ угадайки
Вот сейчас видео у Невзорова смотрела
Що там? Він як розтічеться мислію по дрєву. Лінь слухати
fox with matches• 12 августа в 21:01
Ответ дляlilu1990
Най Зеленський мене вибачить, але він же Водолій, як і той російський п-здун Артемій Лєбєдєв
Язык у Водоліїв як помело
У мене просто нема інших пояснень цьому...
Язык у Водоліїв як помело
та який, він наркоша вже не при пам´яті
Дана-Нирвана• 12 августа в 21:03
Ответ дляLudaSHS
Не знаю
Пусть бы были версии/ угадайки
Вот сейчас видео у Невзорова смотрела
Пусть бы были версии/ угадайки
Вот сейчас видео у Невзорова смотрела
А что там?
fox with matches• 12 августа в 21:03
Ответ дляOlga Zelenyak
Или это состояние души?
це керівниця вашої шайки- чи керівник- зелене бабло відпрацьовуєте по черзі тут. Ну цирк
Ответ дляtetnes
Да ладно он. А советники рядом чего не попридержали.
Так, может, именно благодаря советникам он только сегодня высс...сказался, а не в полдень 6 августа.
Тот случай, когда ’помолчи, за умного сойдешь’, но мы же знаем, что у нашего главнокомандующего другой жанр((
А как было отлично, когда вой на болотах звучал в исполнении их блогеров, а наши загадочно молчали.
Olga Zelenyak• 12 августа в 21:06
Ответ дляfox with matches
А у вас кто керує?
А я хоч і ’старий Порохобот’ мене ці слова Зе не зачепили в поганому сенсі.
Чому?
Навіть якщо нас звідти витиснять, ми показали всьому світові ось це хвальоне рашкіне ’граніца на замке, мышь не проскочит’ - лише слова!! Пшик! Як і червоні лінії.
І тепер в пресі замість слів ’російське вторгнення’, пишуть’ українське вторгнення’)))
Мене надихає, да! Я за ці три дні на радощах донатів хлопцям накидала. А то вже була зовсім скисла.
Чому?
fox with matches• 12 августа в 21:10
Ответ дляOlga Zelenyak
А у вас кто керує?
Удалено администрацией...