Безпринципова• 12 августа в 23:22
Про HR. Як ви думаєте, на скільки важливі
для працівників заходи, типу програм розвитку талантів, кава з HR, онбордінги, опитувальники, інтранети, імплоєр брендінги?
Я в HR, вже досить давно, і з кожним роком все меньше вірю в ефективність всього цього
Elena_Kiev_Solomenskiy• 12 августа в 23:24
они пишут такие смешные анкеты с ошибками грамматическими и др. ошибками)
Престидижитатор• 12 августа в 23:26
Із цього всього реально важливим є якісний онбординг, не на картинках - а у реальних процесах, до я их залучені всі керівники, тімліди тощо.
Безпринципова
• 12 августа в 23:26
Ответ дляGaleTTa
Мені важливо тільки щоб мене не зайо...вали цим всим)
Правда?:) от і в мене таке враження, що народу то на фіг треба
Хочу наколоти губи• 12 августа в 23:32
Якісний професійний онбордінг важливий, програми зросту та професійного розвитку, кар´єрний план, бажано для кожного працівника, прозора система мотивації. Все інше, що ви описали, в дупу. Каву я з подругами поп´ю та щось кріпше, в класному ресторані за класну премію, яку мені дадуть за хорошу роботу.
No problems• 12 августа в 23:37
У мене всі ваші заходи давно викликають ассоціаціації з дитячим садком. Люди на роботі виконують роботу, за яку отримують зп та премії. А оті всі прихлопи, притопи, гуртування просто бісять і забирають мій особистий вільний від роботи час.
Безпринципова
• 12 августа в 23:37
Ответ дляХочу наколоти губи
От точно, про прозору систему мотивації і кар´єрний план, і це питання в першу чергу до менеджерів, а потім нр.
Але, чомусь топ менеджмент не любить щоб про зп усі знали, типу конфіденційна інформація
Скользкая• 12 августа в 23:37
Ответ дляMarmu
а нашо взагалі кава з HR?) я взагалі вірю тільки в гроші, не треба ’мої’ гроші тратити на всяку єресь. подруга розповідала про родича, який організував для підлеглих купу плюшок, місце для шашликів блабла. питаю, які у людей зп - 20 тисяч.
Не знаю насколько важна кава з hr, но наши hr кроме как кофе ведрами пьют с сигаретами под зданием больше ни в чем не замечены. Может им скучно уже кофе пить и нужна компания
No problems• 12 августа в 23:40
Ответ дляСкользкая
Цікаво, а нинішніх кадровиків не Поплавський, часом, в світ пачками викидає?)))
Массовики-затєніки)
Хочу наколоти губи• 12 августа в 23:40
Ответ дляБезпринципова
Ви помиляєтесь, це питання ініціює саме відділ персоналу, розробляє її теж, тільки узгоджує з менеджером. От цікаво, а які питання за кавою з HR обговорювати?
Скользкая• 12 августа в 23:41
Ответ дляХочу наколоти губи
Та любые, которые дают им инфу для сплетен)
Безпринципова
• 12 августа в 23:41
Ответ дляNo problems
Отож:)
А якщо це буде йога в робочий час, норм?
Скользкая• 12 августа в 23:43
Ответ дляБезпринципова
Отож:)
Лучше бассейн постройте в офисе, полезнее для здоровья
Хочу наколоти губи• 12 августа в 23:44
Ответ дляСкользкая
Не уявляю, якщо HR, не може відповісти на професійні питання, про що пити каву.
No problems• 12 августа в 23:45
Ответ дляБезпринципова
Отож:)
Ні, не норм.
Якщо мене щось цікавить, то я б хотіла з зарплати оплатити собі будь що.
Я не розумію на холєри мені йога на роботі, якщо я, наприклад, бухгалтер поважного віку?
Скользкая• 12 августа в 23:46
Ответ дляNo problems
Ні, не норм.
Попахивает текучкой кадров)
Хочу наколоти губи• 12 августа в 23:46
Ответ дляБезпринципова
Отож:)
Краще стриппластика, чи бачата.
No problems• 12 августа в 23:48
Ответ дляСкользкая
Попахивает текучкой кадров)
Да, це точно.
Я вже ріку тих пропливаючих коучів від природи бачила... Вдохновітєлі, йвм!
Безпринципова
• 12 августа в 23:50
Ответ дляХочу наколоти губи
Розробити кар´єрний план без керівника не можливо, і не тільки безпосереднього, а і вищого, потрібно знати загальну стратегію бізнесу, напрямку. Прозора мотивація має йти від вищого керівництва, а якщо, скажімо інформація про % річних бонусів таємниця, як і підняття зп, то що тут нр зробить
Хочу наколоти губи• 12 августа в 23:59
Ответ дляБезпринципова
Звісно для того, щоб це робити треба не каву пити з працівниками, а тісно співпрацювати з керівництвом і постійно цікавитись цілями та стратегією компанії, для якої ви підбираєте та розвиваєте персонал. Зараз ці заходи типу посиденьок, цікавлять вже тільки дівчат, що помаду вигулюють на роботі. Тих, хто прийшов пахати та зростати, цікавлять інші речі. За останній час, була на співбесіді в двох компаніях, одна невелика і українська, в яких є план та система мотивації, розроблена саме відділом персоналу. А ще якісний онбордінг і вакансії толково описані.
No problems• 13 августа в 00:00
Ответ дляБезпринципова
НР має бути, як на мене, зв´язуючим звеном між робітниками і керівництвом. Ви повинні донести, що саме є мотивацією для більшості людей в колективі. Є, звісно, частина, яка буде і в йогу скручуватися, і з табуретки стіхи читать власного проізводства, і білочками з зайчиками скакать під йолкою. Але придивіться уважно, - чи ці люди дають прибуток підприємству?
Чи ті, хто виконує роботу без біготні з завданням ’по талантам’, а потім йде додому, бо в нього є важливіші родинні справи, ніж підготовка до конкурсу з поїдання попкорну.
Ответ дляСкользкая
Ми працюємо в одній організації?
По користі hr може скласти конкуренцію ріелторам, сама дармоїдська ланка.
СКИБИДЫШь• 13 августа в 00:09
Мені подобаються цікаві заходи. І кава с нр, яка цікавиться, що мені потрібно. І професійні івенти. Та й просто якісь вкусняхи на кухні
Опитування і інтранети не зрозуміла що це і навіщо воно мені
Отож. Якщо зп у співробітників непогана, то як чи ще хочете втримати кадри, щоб вони не пригали туди-сюди, де запропонують на 200 евро більше.
А варіант « я ходжу на роботу лиш пахати» - це варіант не особливо ефективний. Веде до вигорання і втрати зацікавленності в рості і в роботі.