Любовь Калистратовна• 13 августа в 06:40
Дитину в садочку вкусила інша дитина
Порадьте будь ласка, що робити в даній ситуації? Вчора пішли купатися і бачу на спині ось це. Запитала у доньки, каже: це мене В вкусив. Вкусив за спину !!
В мене дитина дуже тиха, спокійна і соромʼязлива. Ніякої відповіді йому не дала, тільки плакала((( Це ясла , дітям по 3 роки
Запитала, чи бачила вихователька, дочка каже, що ні, бо була в пісочниці з іншими дітками.
От як реагувати на таке ? Чи треба писати мамі цього хлопчика, щоб навчила дитину, як треба себе поводити? Чи закрити очі ?
Буду вдячна за пораду!
Я_з_Франека• 13 августа в 07:04
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
От цікаво )) одні кажуть спочатку вихователь, потім мама . Інші -навпаки)))
Як же краще вчинити ?)
Только через воспитателя
Потужна махіна• 13 августа в 07:13
Ответ дляКу-кусик
Больше похоже на засос ))
Тело не детское
Котики-муркотики• 13 августа в 07:13
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Пишу «закрити очі», бо може тут скажуть, що це норм ситуація для садка і я просто тривожна мамка
Ну, конечно, норм.
Все дети кусаются.
И не только дети.
Вчера в тг прочитала, что в скорую привезли взрослого хлопчика, которого на улице за шею укусила случайная взрослая тетка.
Вы обязательно поговорите с воспитателями, но БЕЗ наезда.
Маме скажите, если только уверены на 100%, что это укусил именно ее ребенок.
Все дети кусаются.
И не только дети.
КоролеВешна• 13 августа в 07:15
Ответ дляПотужна махіна
На укус совсем не похоже
Схоже, якщо передніми зубами зажати шкіру.
В будь якому випадку, треба почати з вихователя. Існує вірогідність, що це і дійсно не укус хлопчика. Може, комаха якась вкусили на вулиці, а дитина подумала що то хлопчик. Всяке буває.
Любовь Калистратовна
• 13 августа в 07:16
Ответ дляКоролеВешна
Ви жартуєте ? Яка комаха? Там чітко видно верхні і нижні зуби. Моя дитина такого б не видумала
А я нівроку• 13 августа в 07:17
авторка, у вас не тревожность, а взращенное чувство вины и страха перед людьми.
выбросьте все из головы и утром пораньше к воспитательнице.
спокойно показываете факт - укус на спине и спрашиваете, будет ли проведен разговор с родителями мальчика, будет ли за ним особый присмотр в группе, чтобы не было повторения ситуации.
И смотрите ей в глаза и не мямлите.
можете подождать прихода мальчика с родителями, потому что уже с самого утра воспитательница должна поговорить с ними.
И поговорите с дочкой. Что молчать нельзя никогда, если ей кто-то сделал больно, нарушил ее границы - есть специальные сказки на эту тему даже. Что за нее отвечает воспитательница в садике и значит нужно и в садике и маме, когда забирает, рассказывать сразу.
И смотрите ей в глаза и не мямлите.
А я нівроку• 13 августа в 07:17
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
укус, четко видно.
Котики-муркотики• 13 августа в 07:18
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Тоді для підсилення вашої позиції вам потрібно з собою брати висновок експерта.
Ответ дляА я нівроку
И смотрите ей в глаза и не мямлите.
Як ви собі уявляєте цей ’особый присмотр, что б это не повторилось’? От як на практиці це здійснити?
Чумацький Шлях• 13 августа в 07:19
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Дякую за відповідь! Хлопчик я так зрозуміла неслухняний, бо часто чую як вихователька на нього прикрикує
обычный ребенок. дети не цирковые собачки, чтобы вести себя одинаково. и кусаются часто. реакция у мелких такая.я бы сказала воспитателю.
Котики-муркотики• 13 августа в 07:20
Ответ дляА я нівроку
И смотрите ей в глаза и не мямлите.
Диагнозы, границы, сказки
А я нівроку• 13 августа в 07:20
Ответ дляSvitlo_
вы - воспитательница?!
на пальцах пояснять, как?
Чумацький Шлях• 13 августа в 07:21
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Як же краще вчинити ?)
ви доросла? мабудь же, якщо дитину маєте. беріть на себе відповідальність за свої рішення. порадилася? молодець. але ще й попрікати, що поради не одностайні це щось
НуКаНаКа• 13 августа в 07:22
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Просто в особисті написати? Я так і думала зробити
заяем в особисті??? для этого есть чат группы. может кто то тоже стесняется и молчит. скиньте фото, скажите что ’ родители деток, будьте осторожны, Вася пупкин может укусить. Ребенок очень расстроился. Будем говорить с воспитателям. Мама васи пупкина, пожалуйста, проведите беседу.’ точка.
Г@Л@В@ломка• 13 августа в 07:22
Автор, коли моя дитина була в такій ситуації, але я побачила сліди від укусів в садочку, то пішла в медпункт, зафіксувала цю подію і пішла до завідувачки, написала скаргу. В ході розслідування завідувачка зʼясувала, що вихователь дуже часто ’не бачила’, бо була відсутня в групі! Уявляєте, вона кидала дітей самих! Коротше, крім нашого випадку ще були інші, це також встановили. Як наслідок - виховательку звільнили. В групу поставили нормальних вихователів і все налагодилось.
Котики-муркотики• 13 августа в 07:22
Ответ дляSvitlo_
+
Звинуватили дитину на рівному місці без доказів, а потім ще булити почали всією групою.
Ще хз що там за батьки. Може дитину вдома покарають.
Госпожа Белладонна• 13 августа в 07:22
Ответ длявсегдаДаДа
Я б уже у заведующей сутра была
Справжня яжемать була б ’сутра’, як мінімум, у директора департаменту освіти
КоролеВешна• 13 августа в 07:23
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
На фото мені не видно. Але повірте, бувають дуже різні ситуації. Ви не знаєте напевно, чи могла дитина сплутати і вирішити що то хлопчик її вкусив.
Госпожа Белладонна• 13 августа в 07:23
Ответ дляКоролеВешна
Там ви наражається на небезпеку взнати, яка ваша дитина. Тиха і соромʼязлива теж може забирати чужі іграшки тихенько та робити капості іншим)))))). Так що починайте з вихователя.
Ви що, у неї бубочка, не те що ’той’
_Alekssandra_• 13 августа в 07:24
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Нет, ситуация не норм. Но кусаются дети младшего возраста часто.
Я бы советовала не писать, а взять телефон у воспитателя и позвонить. Сказать нужно в любом случае.
Котики-муркотики• 13 августа в 07:24
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Як же краще вчинити ?)
Подія трапилася у садку? То кому потрібно говорити?
Ще раз. Якзо не маєте доказів проти чужої дитини, то немає чого чіпати чужих батьків.
Кидаю курити• 13 августа в 07:25
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Як же краще вчинити ?)
Ви мама. Вам вирішувати. Не можуть сторонні люди прийняти рішення за вас! Потрібно, перш за все, дитині продемонструвати, що ви її захищаєте. Тому в якій послідовності говорити з вихователем і мамою хлопчика - там вирішувати. От мені цікаво: ви у всіх питаннях виховання біжете за порадами до сторонніх людей?
Ответ дляНуКаНаКа
з дітьми 3 років потрібно говорити одразу. На другий день 3-річний Вася Пупкін не зрозуміє за що його сварить мама.
НуКаНаКа• 13 августа в 07:25
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Як же краще вчинити ?)
лучше раздуть скандал. не потому что вы крейзи мама, а потому что частенько мамаши таких вот безбашенных детей, которые просто так ни с того ни с сего кусают детей, пропускают ваши разговоры мимо ушей. и ситуация повторится. если же вы дадите огласку в чате, то она будет более осмотрительна и осторожна.
Госпожа Белладонна• 13 августа в 07:25
Ответ дляКотики-муркотики
Диагнозы, границы, сказки
Жертва інтернетциган, ой, психолУХів