Любовь Калистратовна• 13 августа в 06:40
Дитину в садочку вкусила інша дитина
Порадьте будь ласка, що робити в даній ситуації? Вчора пішли купатися і бачу на спині ось це. Запитала у доньки, каже: це мене В вкусив. Вкусив за спину !!
В мене дитина дуже тиха, спокійна і соромʼязлива. Ніякої відповіді йому не дала, тільки плакала((( Це ясла , дітям по 3 роки
Запитала, чи бачила вихователька, дочка каже, що ні, бо була в пісочниці з іншими дітками.
От як реагувати на таке ? Чи треба писати мамі цього хлопчика, щоб навчила дитину, як треба себе поводити? Чи закрити очі ?
Буду вдячна за пораду!
А я нівроку• 13 августа в 13:13
Ответ дляКотики-муркотики
Удалено администрацией...
Мавка• 13 августа в 13:18
Ответ дляSvitlo_
спочатку вихователю - бо вона знаходиться з дітьми. Вкусили ж в садку, а не вдома в мами. Як мама на це впине?
Удалено администрацией...
тянитолкайка• 13 августа в 13:40
у меня была ситуация такая один в один, только у меня сын и его укусила девочка за руку. Им так же было по 3 года. Укусила в пятницу, довольно сильно, остался след всего зубного ряда, так и в понедельник след еще не прошел. В понедельник сказала о ситуации воспитателю, она говорит, что эта девочка ’всех кусает’... Попросила контролировать ситуаци. Затем все повторилось. Тогда сказала маме девочки, и добавила, что дети маленькие, за поступки не отвечают, что сын от боли и долбануть ее может, чтобы потом не жаловались. Попустило.
ТрамвайGirl• 13 августа в 13:49
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Дякую за відповідь! Хлопчик я так зрозуміла неслухняний, бо часто чую як вихователька на нього прикрикує
А ви що день в садочку під вікном ?
Котики-муркотики• 13 августа в 13:58
Ответ дляА я нівроку
Удалено администрацией...
ДелиВерка• 13 августа в 14:12
Ответ дляСегодня я не я
Це виховання такое, моя дитина жодного разу нікого не вкусила і не вдарила ні в садочку і ні в школу, а от чомусь інших діти собі таке дозволяють- якщо не вміють себе поводити то їм не місце в соціумі.
Повірте, це не виховання. Ніхто не вчить дітей кусатися. В мене двоє. Один кусався. З самого малку, як тільки вилізли зуби. Я була покусана до крові. Відволікала, зупинила, пояснювала, забороняла, сварила. Не працювало нічого. Згодом переріс.
Злива інформації• 13 августа в 14:33
Квадропіки. Я вже створювала тут тему, як мене вгризла чужа дитина за ногу. А я дала здачі. В дитсадку , який відвідує моя дитина, ситуація ще гірша: хлопчик просто вирвав з ’м’ясом ’щоку в дівчинки. І ніхто не винуватий.
Злива інформації• 13 августа в 14:40
Ответ дляДелиВерка
Якби в взамін легенько вкусили. Це був би урок для дитини- що можуть дати здачі. А так- ви просто продовжували ростити недолік в своїй дитині
Злива інформації• 13 августа в 14:42
Ответ дляСегодня я не я
100%.
Я теж мама.Двоє дітей. З жодною нема і не було проблем.Не ображають, не кусаються, не плюються. Навпаки, боронилися та боронимося від інших диких діток та неадекватних дорослих
ДелиВерка• 13 августа в 14:50
Ответ дляЗлива інформації
Ок, кусала, по жопі давала, сварила. Що не зробила ще?
Злива інформації• 13 августа в 14:51
Ответ дляДелиВерка
Тут питання тільки до виховательки. Повідомити про цей випадок, попросити, щоб пильнували. Моя дитина в садочку з 1.5 року, і він кусав, і його. Ну як батьки можуть повпливати на таку маленьку дитину? Ніхто ж вдома не толерує кусання.
В попередньому садочку , який ми відвідували, була подібна ситуація( хлопчик з діток робив груші для боксу). І завідуюча дитсадком прямо сказала батькам проблемної дитини: або вони вплинуть на неї або все винесе на батьківський колектив. Зрозуміло, з дитячим психологом.Дитину , урра,перестали водити до садочка
Христя в тiстi• 13 августа в 14:57
Викликайте поліцію і знімайте покуси. Потім обовʼязково в загальному чаті зафукайте мамашу кусаки і пригрозіть судом
Злива інформації• 13 августа в 14:59
Мене колись в садочку діти замотали в ватне одіяло.Літо. жара. І всілися на мене. Я задихається довго. Звала на допомогу. Як вижила- не знаю. Тому, і кажу- що злі діти- це стадо зла, якими їх виховали батьки.А не добрі Ангелики.
Все залежить від виховання в сім’ї!!!!!
Робот Вертер• 13 августа в 15:04
намордник купите для В
А если серьезно, то надо научить ребенка и самому подальше держаться и воспитателю говорить сразу.
Злива інформації• 13 августа в 15:06
Ответ дляДелиВерка
А нащо по жопі та сварити?
Потрібно було вкусити боляче- щоб дитя відчуло це на собі
ДелиВерка• 13 августа в 15:07
Ответ дляЗлива інформації
А нащо по жопі та сварити?
Щоб запобігти подальшим безглуздим порадам.
Робот Вертер• 13 августа в 15:09
Ответ дляДелиВерка
игрушку жуйку давали, колечко для зубов?
говорили, что на коже вредные нехорошие микробы и они во рту не нужны?
горьким мазали самые кусаемые места?
Злива інформації• 13 августа в 15:10
Ответ дляДелиВерка
Я не у вас на зарплаті. Тому- не вам вирішувати, чи мої поради безглузді. І дитя таке, яким ви його виховували. Тому, не шукайте крайніх
ДелиВерка• 13 августа в 15:10
Ответ дляЗлива інформації
Бажаю вам, щоб ваші діти завжди відповідали вашим очікуванням
Ответ дляЗлива інформації
Все залежить від виховання в сім’ї!!!!!
Жах який.
Злива інформації• 13 августа в 15:11
Ответ дляДелиВерка
Так і є. Умене ідеальні діти. Принаймі, не роблять зла іншим
А діти- це віддзеркалення батьків та сім’ї
Чеширская кошечка• 13 августа в 15:22
Сейчас дети неадекватные. Слишком избалованные, визгливые и невоспитанные. Потому что родители такие же. Папаши не работают сидят дома, бездельники. А на днях мама и дочка шли, так эта девочка всех прохожих трогала. Меня за рукав кофты рукой и других людей... Ну странные дети.
Кудлата хмаринка• 13 августа в 15:34
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
От цікаво )) одні кажуть спочатку вихователь, потім мама . Інші -навпаки)))
Як же краще вчинити ?)
Нужно все решать через садик, потому что ответственность на них пока ребенок там, они уже могут и маме передать.
Бавовна• 13 августа в 16:43
Ответ дляДелиВерка
Треба було не кусати, а легенько, грайливо, зубками притиснути і дитина все б відразу зрозуміла
Білопальтові існують, у них все легко і повітряно. Не звертайте уваги
Copy-Paste• 13 августа в 16:56
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Пишу «закрити очі», бо може тут скажуть, що це норм ситуація для садка і я просто тривожна мамка
Тих ’кусів ’ ще буде і буде. Такі питання вирішують з вихователем. Напряму з мамою Ви тільки поругаєтеся. Сьогодні діти роблять кусь, а завра дружать. У мене дитина ходит в садок і що не день , то якась пригода.
НичеНипанимаю• 13 августа в 17:24
Ответ длявсегдаДаДа
Я б уже у заведующей сутра была
а чего сразу не в полиции?