Любовь Калистратовна• 13 августа в 06:40
Дитину в садочку вкусила інша дитина
Порадьте будь ласка, що робити в даній ситуації? Вчора пішли купатися і бачу на спині ось це. Запитала у доньки, каже: це мене В вкусив. Вкусив за спину !!
В мене дитина дуже тиха, спокійна і соромʼязлива. Ніякої відповіді йому не дала, тільки плакала((( Це ясла , дітям по 3 роки
Запитала, чи бачила вихователька, дочка каже, що ні, бо була в пісочниці з іншими дітками.
От як реагувати на таке ? Чи треба писати мамі цього хлопчика, щоб навчила дитину, як треба себе поводити? Чи закрити очі ?
Буду вдячна за пораду!
Бронетапці• 13 августа в 17:44
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Пишу «закрити очі», бо може тут скажуть, що це норм ситуація для садка і я просто тривожна мамка
Не нор ситуація, що ваша дитина не може самостійно розповісти ні вихователю, ні вам, що їх образили.
З цим вам в першу чергу треба працювати, бо щось у вихованні пішло не так
Стосовно укусу - розповісти вихователю, далі мають розібратись, бажано щоб була зустріч обох сторін. Дуже рідко в дитячих конфліктах є тільки 1на постраждала сторона. Виховну бесіду з дитиною проведуть, але це точно маєте бути не ви.
І так, для ясел таке типово, як це не прикро.
Котики-муркотики• 13 августа в 18:07
Ответ дляЗлива інформації
Якби в взамін легенько вкусили. Це був би урок для дитини- що можуть дати здачі. А так- ви просто продовжували ростити недолік в своїй дитині
Тут була тема як бицюра-батько жбурляв у доньку іграшки у відповідь.
Як ви думаєте чим у них закінчилося?
Злива інформації• 13 августа в 18:17
Ответ дляКотики-муркотики
Як ви думаєте чим у них закінчилося?
То для того є психіатр. Але ж батьки не йдуть в лікарню. А перекладають проблеми на інших.
Дякую Вам
Ви одна , яка коректно вказала на психічні розлади не тільки в дітей. Але і у батьків
Але ми про те боїмося говорити
Дякую Вам
Але ми про те боїмося говорити
Ответ дляГолена блондинка
Ні, не варто замовчувати. Ваша дитина теж повинна розуміти , що вона під вашим захистом. Реакція повинна бути.
Мамі той дитини подзвоніть, якщо не буде реакції від вихователя. В нас були дуже гарні вихователі і такі моменти вирішували добре.
Кусаються , доволі часто ’ мілкі і тихі’ дітки, чомусь так..
в нас колись саме так і було-кусав ’тіхоня’ і не раз
Ужгород• 13 августа в 20:17
Мою теж кусав один звіздюк. Звертала на це увагу вихователів, батьків… реакцій нуль.
« діти, що зробиш» Ні, вони нібито кивали, обіцяли, на тому й все, а той так і продовжував кусати дітей, поки я не сказала донці, добряче вкусити його, от що є сили. Тількі одразу, як вкусить її. Орав години дві, казала нянечка. І все, більше ніколи і нікого. Поки на своїй шкурі не випробовував.
І чхала я, що не педагогічно, зате дієво.
Дуб береза• 13 августа в 21:35
Діти часто б´ються, кусаються і дочекаються, а ще бігають по дорозі, малюють стіни, їдять мило... Для цих питань є відповідальні дорослі - вихователі і батьки. Вирішуйте з ними, з цим треба працювати ’само’ не пройде
Дуб береза• 13 августа в 21:38
Ответ дляSvitlo_
Як ви собі уявляєте цей ’особый присмотр, что б это не повторилось’? От як на практиці це здійснити?
Та прекрасно вихователі знають хто на що здатен. Так і реалізовують на практиці
Дуб береза• 13 августа в 21:46
Ответ дляЧарівне зіллячко
Подруга із-за цього не хоче водити дитину до садочка, поки у дитини розвивається психіка, їй не обов´язково бачити жорстоких і дивних дітей.
Цілком погоджуюсь.
Татко молодець, що старається фінансово. Дитині цілком вистачає соціуму і спілкування на сучасних майданчиках і розвивалочках
Цілком погоджуюсь.
Психіка розвивається до 25 років. Тато вже фінансово готовий?
Аннуитет• 13 августа в 22:08
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Просто в особисті написати? Я так і думала зробити
Просто прийти и в глаза глядя спросить в чём дело? Какой вайбер?! Кроме вас вашего ребёнка никто не защитит. Вылезайте в реальный мир и решайте проблемы
Дуб береза• 13 августа в 22:28
Ответ дляСегодня я не я
Це виховання такое, моя дитина жодного разу нікого не вкусила і не вдарила ні в садочку і ні в школу, а от чомусь інших діти собі таке дозволяють- якщо не вміють себе поводити то їм не місце в соціумі.
Це ви пощастило так, радійте.
Дуб береза• 13 августа в 22:34
Ответ дляАсобеннАя
Ваш тупой совет меня не остановил бы
І дарма. У всіх дітей є батьки, не лише у ваших.
Сегодня я не я• 13 августа в 22:44
Ответ дляАннуитет
Я тоже в шоке, почему нельзя это решить лично с мамой ребенка, с воспитателем , с заведующей в конце концов.Ведь больше некому защитить ребенка кроме автора.
Кусюче сонечко• 13 августа в 22:45
Вихователю скажіть за цю ситуацію, вона сама мамі донесе іншій. А може бути і сюрприз. Мені мама однієї дівчинки написала, що мій син вдарив її доньку. Я малому звичайно бесіди провела, потім до виховательки однієї і іншої з проханням придивитись звернулась, якщо ображатиме сварити і не спускати...І тут - і одна і інша виховательки кажуть, та то навпаки, та дівчинка вашого постійно шарпає, постіно його тривожить, коли їсть і коли гуляють і переодягаються і т.д. Кароче, малишка провокувала, а він десь раз зацепив і мені написали... Добре, що та мама теж адекватна, написала мені , ну це ж діти, буває, поговоріть, попросіть і т.д. Я не відповідала їй, просто написала, що зверну увагу і поговорю.
Це діти, кусаються в багатьох групах , і ще потім штовхаються, шарпаються. З вихователем поговоріть і буде вам щастя
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
От цікаво )) одні кажуть спочатку вихователь, потім мама . Інші -навпаки)))
Як же краще вчинити ?)
Я бы попыталась встретиться с той мамой и вместе с детьми поговорить.
На первый взгляд ситуация может показаться совсем не такой, как при дальнейших разбирательствах. Взрослые должны учить детей нормальному общению и нормальным методам решения конфликтных ситуаций.
А воспиталка в садике обычно выполняет роль пастуха, у которого стадо детей находится на передержке. Мало что изменилось со времён совка.
Дуб береза• 13 августа в 23:23
Ответ дляГоворилка
У нас в садочку прекрасний вихователь (вихователі) і зовсім не для описаної вами ролі. Правда садочрк приватний, але ж вони туди не з вулиці прийшли, а зі звичайних державних закладів. Абсолютно прекрасні і професійні, не натішуся
Ответ дляДуб береза
В частном по-другому: там рыночные отношения и совсем другие цены. И с воспитателя можно и нужно спросить за укус. Недовольный клиент может уйти к конкуренту.
Дуб береза• 13 августа в 23:27
Ответ дляКусюче сонечко
О, у нас в старшої була історія. Дівчинка жалілася на хлопчиків, що її ображають. Мама приходила, розмовляла, розбиралась... Розібратись до того що дитина не хотіла в садок і саботувала таким чином, а бідні хлопці вигрібали
Дуб береза• 13 августа в 23:28
Ответ дляГоворилка
Не знаю про що ви. Людські там відносини. Але група 10 чоловік, не 25, це правда
Дуб береза• 13 августа в 23:30
Ответ дляГоворилка
Ну тогда тётя-непастух должна была всё видеть и дать маме логичное объяснение.
Так запитати треба, мабуть, для початку. Забираючи дитину з садка я все ж цікавлюсь як пройшов її день не лише у дитини.
Молчавочка• 14 августа в 10:18
Скажите воспитателю. Она должна знать и обращать внимание на этого ребенка, зная его нюансы. И маме скажите, но спокойно