13 августа в 10:45

Кошеня погано почуваєєтьс після протипаразитарних крапель

Доброго дня. Взяли кошеня з вулиці, вік десь 3-4 міс, на 4 день обробила його суспензиєю панацея. Поки кошеня було в нас воно після їжі чи кашляло чи чихало, не зрозуміло і наче намагалося щось відхаркнути.Панацеї узяла дозування 0.4- 4 кг.його вага 1.3кг.нанесла десь три каплі. З інструкції зрозуміла, що треба всю тубу вичавить, але мені здалося , що то багато. Наступного дня кошеня перестало їсти і пити, ввечері дала йоу вугілля, воно вирвало декілька разів. На ранок наступного дня в нього піднядась температура і я повезла його до ветеринара. Вкололи 4 уколи. Потім мале попило , але йому всеодно погано. Вчора був 3тій день, є понос. Повезла знову в лікарю. Сказали, що це не отруєння , а чумка. Вкололи підтримуюче живлення і 2 уколи. Привезли його додому, а йоиу ще гірше. Дезорієнтоване, не може пити, просто хитає головю ад мисочкою. Суть питання така
- чи може це все ж бути отруєнням каплями,бо картаю себе в ситуації.
Королева краси 13 августа в 10:47
Мені здається, що таких маленьких не можна обробляти
автор Просто красавица 13 августа в 10:47
Ответ дляКоролева краси
Але ж написано, що від 0.4 кг
Варена цибуля 13 августа в 10:48
Вам же сказали, що інфекціїне
Королева краси 13 августа в 10:48
Ответ дляПросто красавица
Але ж написано, що від 0.4 кг
Ну а Ви точно розрахували дозу і вагу?
автор Просто красавица 13 августа в 10:49
Ответ дляВарена цибуля
Вам же сказали, що інфекціїне
Просто воно було акттвне і їло до обробки. Ну тільки кашель отой
Хи хи, ну ну 13 августа в 10:49
Мабуть багато паразитів було і пішла інтоксикація
Варена цибуля 13 августа в 10:49
Ответ дляПросто красавица
Без крапель може б ще гірше було.
Швабристка 13 августа в 10:49
Дайте антигистаминное, может быть аллергическая реакция. У моей собаки так было, обработали, ей плохо
Блондинка в Шоколаде 13 августа в 10:49
Моей кошке было плохо от противоблошиного ошейника, была рвота. Кошка большая
Королева краси 13 августа в 10:49
Ответ дляПросто красавица
Може і так хвореньке було, а каплі усугубили стан
Фантазерша 13 августа в 10:50
Тест на чумку делали? Без теста это фигня. Мне малышам при каждом поносе говорят: а может чумка
автор Просто красавица 13 августа в 10:50
Ответ дляКоролева краси
Ну а Ви точно розрахували дозу і вагу?
Ні , не точно. Як можна її точно розрахувати? Я з інструкції цього не зрозуміла
автор Просто красавица 13 августа в 10:51
Ответ дляФантазерша
Взяли мазок, бо вона млаба і кров не взяли. Результат через 4 дні
задумчивая мордочка 13 августа в 10:53
може бути хворе,а може бути гамняні краплі. я такого не купую. Дешева рибка-смердюча юшка.Скупий платить двічі.Тепер чекайте місяць і такого дешевого гімна не беріть
Я купую СТРОНГХОЛД.Шикарні краплі. обробляла 2 міс кошеня. за добу жодної блохи(з вулиці кошеня) і живулька
автор Просто красавица 13 августа в 10:52
Ще додам, що в кошеняти великий живіт, і це воно не їло з суботи. Наче здутий
Королева краси 13 августа в 10:52
Ответ дляПросто красавица
А вагу кошеняти як визначали?
Ответ длязадумчивая мордочка
Стан кошеняти такий, що воно скоріш за все помре.
автор Просто красавица 13 августа в 10:53
Ответ дляКоролева краси
А вагу кошеняти як визначали?
Зважили
задумчивая мордочка 13 августа в 10:53
Ответ дляПросто красавица
там глистів може бути повно
Королева краси 13 августа в 10:55
Ответ дляПросто красавица
В мене нажаль схожий випадок був, підібрала на дорозі кошенятко, вихажувала його, але нічого не вийшло, потом себе карала за це, але ж я хотіла як краще - врятувати. Так що не картайте себе, Ви ж хотіли тільки добра йому
маска Ілона 13 августа в 10:55
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ми взяли кошеня з вулиці. Було таке активне, як грім і блискавка. Купила також ремінець від бліх. Перший день нормально, тому і не подумала, що справа в ремінці, а на другий - жах. Цілий день не вставало, навіть не їло. Зняли- і буквально через хвилин 30 почало їсти і гратися. Але стресонули ми знатно
автор Просто красавица 13 августа в 10:58
Ответ дляКоролева краси
Просто воно зі звалища, мама крисами його годується і може їх також підкормлювала, не знаю. Хоьіли кращого життя для малечі. Могли і породисте узяти, але вирішила так. Я у відчаю просто.
Не пириживай 13 августа в 10:59
Ответ дляПросто красавица
Але ж написано, що від 0.4 кг
Я поила из шприца.Он задней запой все-таки добрался до капель и белая пена изо рта была пузырями.Поила из шприца кипячёной водой и от поноса так же лекарства давала
Рубаю олівлє 13 августа в 11:01
Якщо є можливість везіть в ветклініку може врятують. На майбутнє, до року не бажано да і взагалі краплі токсичні.
Краще маленьких шампунем від бліх мити.
автор Просто красавица 13 августа в 11:01
Ответ дляРубаю олівлє
Краще маленьких шампунем від бліх мити.
Справа в тому , що возили 2 ді, а йому тільки гірше
Не пириживай 13 августа в 11:01
Ответ дляПросто красавица
Везите в другую
Рубаю олівлє 13 августа в 11:04
Ответ дляПросто красавица
У нас таке було, ветеринар ( знайома) навіть забрав котеня до себе на тиждень було все гаразд вернула а воно померло. Таке буває. Але на майбутнє краплі ці токсичні для тварин, навіть іноді дорослі тварини не переносять ((( я миламвід паразитів шампунем малих. Коли ставали дорослі і старші ошийник і все.
Королева краси 13 августа в 11:05
Ответ дляПросто красавица
Не виніть себе, така в нього доля, Ви ж хотіли врятувати. Але може ще й очухається🙂
Фантазерша 13 августа в 11:11
Вздутий живот может были и фип, могут и глисты. Отравление бывает не только каплями, а и глистами. Чумка тоже печальный исход.
Варена цибуля 13 августа в 11:57
Глисти як здихають, то отруєння теж. Випоюйте, щось для печінки капніть