Мушля з Криму• Изменено 13 августа в 21:06
Дочке предложили работу. Репетитор
Вопрос Советчицам!
Дочери 350 гривен платят за занятие. В день 4 занятия.
Занятия на английском языке для иностранцев, которые хотят выучить немецкий. Как думаете, это справедливая оплата труда на сегодняшний день?
25 учеников в классе.
Спасибо.
25 учеников в классе.
Спасибо.
Мушля з Криму
• 13 августа в 21:16
Ответ дляДиверсификация
Для початку чому б і ні. Моя бере 150грн за індивідуальні (математика та історія), я 200 (біологія, досвід більше 25 років).
А чому у Вас такі скромні розцінки
Якщо не секрет?
Из Виа-гры• 13 августа в 21:18
Ответ дляTammy21
Ви точно не працюєте репетиторкою і з групами людей. Це не 5 годин, а більше по факту і це не реально працювати у такому темпі.
Я веду заняття в школі , без перерв 😉
Ответ дляМушля з Криму
Да. Но фоп открыт в Украине.
Як цікаво. Як я розумію фін.консультанта у неї не має і діяльність свою вона у Німеччині не реєструвала? Якщо так, то нехай швидесенько біжить до консультанта, нехай він підказує як з цього пца вийти. Вона може влетіти на гроші. Бо вона повинна платити податки в Німеччині, якщо є податковим резидентом.
Мушля з Криму
• 13 августа в 21:20
Ответ дляTammy21
А якщо буде в Україні платити? А центру зайнятості показувати яку сумму заробітку з рахунку зняти?
Из Виа-гры• 13 августа в 21:21
Ответ дляTammy21
Я вам щиро співчуваю. Про якість говорити не будемо, так?)
Якісні заняття, 1-2 учня ( це позакласні заняття). Мене б саме більше в автора пропозиції не задовільнила кількість дітей , 25 ! Це дууууже багато.
Ответ дляМушля з Криму
Зрозумійте. Джобс не має відношення до податків, вони просто дивляться на суму, яка необхідна для прожиття. А проблеми у доньки будуть саме з податковою. Вони зайчики тут, але я прям дуже не раджу х ними сваритися чи петляти з податками. Вашій доньці дуже потрібна консультація спеціаліста.
Лунтик-паунтик• 13 августа в 21:23
Ответ дляМушля з Криму
Да. На украинскую карту платят
Это она сертификат А2 или В1 получила? Молодец какая.
Мольфарочка• 14 августа в 08:52
Для группы, наверное, мало. Я беру за урок индивидуальный 250 грн
Нічна ненажера• 14 августа в 10:11
Ответ дляМушля з Криму
Вам обязательно нужна консультация специалиста. Должно быть соглашение между Германией и Украиной о избежании двойного налогообложения. Но я не репетитор, но такую большую группу онлайн не взяла бы. Не удастся обеспечить качество обучения. И оплата маленькая как по мне.
Дую на вітер• 17 августа в 20:48
Ответ дляОхиИВздохи
Украинка учит иностранцев немецкому на английском. Вот это замес
Я тоже преподаю английский на втором ин языке, но славянская группа. Тоже думала что не смогу. Для нормального репетитора это вполне возможно