КрестьянинДиор• 14 августа в 01:25
Це смілива панянка, є чому позаздрити?)
Які ваші перші думки, якщо побачите на дорозі таку епатажну кияночку, що не може не приковувати увагу своєю зовнішністю. Погодьтесь, багато хто хотів би мати такій рівень внутрішньої свободи та незалежності від думок оточуючих (а шо люди скажуть) та самовиражатися і проявляти своє я так, як вам заманеться.
Результат:
вже голосів:
536 (44.15%)
Подумаю, що вона ку-ку
342 (28.17%)
Нейтрально сприймаю таке
180 (14.83%)
Це круто та сміливо
156 (12.85%)
Засуджую таке
Аноним_1859• 14 августа в 01:53
Ответ дляЛагшмивара
А це що ознака сміливості - їзда в трусах?
Люди не ходять в трусах не тому що несміливі, а тому що психічно здорові. А от прагнення оголитися на публіці, показати інтимні органи - свідчить про психічне відхилення
Психически нездоровые люди, для которых неприемлемо ходить по улице в нижнем белье, тоже носят одежду
АфродитаПетровна• 14 августа в 01:56
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну тут справа в тому, що вона робить те, що їй в кайф, і пофіг хто там що думає)
На мою думку, якраз таки не пофіг, і робить це вона саме заради людей - справити враження, епатаж, увага інших. Кому пофіг на інших, ті якраз таки вдягаються не сексуально, а комфортно, наприклад м´якенькі штанці та хебешні труси, щоб було зручно) бо дійсно пофіг на інших.
Сегодня сержусь• 14 августа в 01:57
Рівень свободи вимірюється лупою в стрінгах?
Я адекватна людина і крім тіла в білизні маю ,що показати.
В моїй хаті моя правда• 14 августа в 02:00
Подумала бы, что эта женщина настолько убогая, что вызывает жалость.
Готова до другої• 14 августа в 02:04
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну це не про те, щоб їздити в трусах, а про те, що вона не боїться проявлятися так, як їй хочеться і кайфує сама від себе
С чего вы взяли что кайфует а не тупо контент набивает?
И ей потом самой не противно?
Лагшмивара• 14 августа в 02:04
Ответ дляКрестьянинДиор
Що це за проявляння - заїзд в трусах.
Це порушення правил, тим більше вона може проявитися так більш в прийнятних умовах: на пляжі, в басейні
КрестьянинДиор
• 14 августа в 02:06
Ответ дляГотова до другої
И ей потом самой не противно?
Можливо і так, але сумніваюсь, що вона б це робила вимушено, бо вибрала саме такий напрямок набивання контенту
Сижу_и_плачу• 14 августа в 02:06
Считаю, что так ездить можно и нужно на каких либо специализированных мероприятиях, мотозабегах, мото вечеринках. На дороге не место все таки. Это создание аварийной ситуации. Плюс дети/подростки тоже видят, а это уже реально как с порнухи девка выпрыгнула. Абсолютно всему есть свое место, в данном случае на дорогу в таком виде не нужно.
муха в кедах• 14 августа в 02:08
Фігура класна, мабуть викладає це в інстаграм для збільшення підписників
Готова до другої• 14 августа в 02:09
Ответ дляКрестьянинДиор
Это ново
Усё
Подмигашка• 14 августа в 02:09
Муж в прошлом году попал в аварию на мотоцикле. Повредил сосуды на ноге, ходил 2 месяца с трубками торчащими, откачивали жидкость. Теперь экипируется по полной
Анчо Ус• 14 августа в 02:10
Ответ дляКрестьянинДиор
Именно
Суть в том, почему ей в кайф выставлять голый зад там, где это совсем неуместно
Каяспер• 14 августа в 02:17
Най ходить як хоче, має право. Але я б подумала, що в людини якісь комплекси, судячи з її бажання так епатажувати публіку
Дюйм оф о4ка• 14 августа в 02:20
Ответ дляНаверняка
Эти мотолюди долго не живут
Я до 93 плануюю, не на швидкості 240 +, але доживу😉
Виправлялочка• 14 августа в 02:24
у нее еще и сын есть лет 18-19ти...и он видит все эти видео и фото, как она лижет чьи то ноги... фу зачем я это увидела
Хочу в БАНю• 14 августа в 02:54
Ответ дляКрестьянинДиор
Не пофіг, пофіг тим, хто в тапках. Тут на епатаж і на думку інших розраховано
Вона в мене асоціюється з такими відео на Ютуб щось типу ’beautiful girls’ в різних країнах світу, де чоловік з камерою ходить по вулицям і знімає переважно жінок, то таких в Москві багато, але там трошки одягу більше, хоча стиль загальний такий самий простітутошний
Чумачечая Весна• 14 августа в 03:29
Ответ дляВиправлялочка
ЭТО НАША УКРАИНКА????? АХРЕНЕТЬ
Вы про наших в немецких свингер клубах?)
А шо сталося?• 14 августа в 03:53
Ответ дляЧумачечая Весна
Нее,не про ваших)
Молчалка• 14 августа в 04:12
Ответ дляКрестьянинДиор
У неё психические расстройства. Про какое проявление себя вообще речь?
Показушница• 14 августа в 05:30
Ответ дляFashion_besties
Ви захоплюєтеся людьми, що на Гідропарку трусять своїми сисо-пісями теж?
Ця пані на мотобайку виглядає так, щойно вона заїхала у секс-шоп і скупила купу дешевого дрантя. Бо у неї недотрах.
Вона закликає «самці, нужбо, дійте»
Я з Вами не зовсім згодна, але ефект може бути саме такий. Одного разу хтось не втримається, затягне до себе в авто на світлофорі. А потім будуть в новинах розповідати, що вона має право на самовираження. Але ж здоровий глузд та відчуття самозбереження має бути.
Глаголиця• 14 августа в 05:56
Тема - собрание в колхозе с целью осудить недостойное поведение.