Намакушка• 14 августа в 07:54
Козаки і їхні сережки
Бо ж сережка в лівому вусі у козака означала, що він — один син у матері, сережка у правому — останній чоловік у роду. Якщо ж козак носив по сережці і в правому, і лівому вусі, то це означало, що він — одна дитина у батьків. У походах і боях таких за можливості берегли
Навіяно сьогоденням. Роздуми
Залатавая• 14 августа в 07:57
Тата в армію не забирали бо один в матері, як одружився одразу забрали
Намакушка
• 14 августа в 08:00
Ответ дляГолубая фишка
Що надумали?
Що в наш час теж би берегли одного сина в сім’ї. Останнього чоловіка роду.
Але з нашою корупцією то не можливо
Намакушка
• 14 августа в 08:00
Ответ дляИз Виа-гры
А у носі сережка?
На бровах?
Ви читали текст?
Безпринципова• 14 августа в 08:01
Ответ дляНамакушка
Але з нашою корупцією то не можливо
Там могло бути попередніх 10 дочок. Це не єдина бубочка мамина була.
Намакушка
• 14 августа в 08:02
Ответ дляБезпринципова
Я про єдину дитину в сім’ї
Безпринципова• 14 августа в 08:02
Ответ дляНамакушка
Я про єдину дитину в сім’ї
Не було раніше однієї дитини. Це був позор і недопустимо. Це означало негодність жінки і чоловіки їх чмирили
Намакушка
• 14 августа в 08:03
Ответ дляБезпринципова
Бувало. Дуже ж багато вмирало дітей
Безпринципова• 14 августа в 08:05
Ответ дляНамакушка
Бувало. Дуже ж багато вмирало дітей
Рідко дуже, рожали до клімакса. Хоронили і нові рожали
Вимагаю спілкування• 14 августа в 08:07
Ответ дляНамакушка
Але з нашою корупцією то не можливо
а корупція до чого?
Намакушка
• 14 августа в 08:07
Хоча, навіть 100-60 років тому до смерті якось легше відносились, чи що… не знаю як пояснити. В моєї бабусі народились двоюрідні сестри. ( рідна тітка моєї баби народила двійнят) Одна з них дуже кволою була, то її клали подалі, а та що здоровіша біля мами. Але за три місяці померла та, що здавалась крепшою, а інша прожила життя і часто це згадувала бо їй розповідала це мама. В сім’ї було 11 дітей, до старості дожили 4. І то, до зрілого віку
Вимагаю спілкування• 14 августа в 08:08
Ответ дляНамакушка
а як у однієї жінки могли народитися ДВОЮРІДНІ сестри? 🤡🤡🤡🤡🤡
Намакушка
• 14 августа в 08:09
Ответ дляВимагаю спілкування
а корупція до чого?
Ви в Україні не живете? Тут усе зробиться, якщо є шпарина. Такі є схеми, що дивуєшся людській винахідливості
Намакушка
• 14 августа в 08:09
Ответ дляВимагаю спілкування
В моєї баби тітка народила дітей.
Вимагаю спілкування• 14 августа в 08:10
Ответ дляНамакушка
я ,на відміну від вас ,розбираюся. і хочу не триндіння безглуздого, а аргументів. один син. багато родин з одним синтм. і до чого тут корупція. доречі, ви взагалі знаєте, що це?
Вимагаю спілкування• 14 августа в 08:11
Ответ дляНамакушка
В моєї баби тітка народила дітей.
двоюрідних?
Намакушка
• 14 августа в 08:12
Ответ дляВимагаю спілкування
двоюрідних?
А які вони бабі були, якщо народились від тітки? Для баба двоюрідні!!!! Можливо у Вас якось по іншому вони рахуються. Для мене далека родина.
Намакушка
• 14 августа в 08:17
Ответ дляВимагаю спілкування
Розкажіть)))
Якщо людина без ока ( онкологія) придатна для служби, а валютник в лінзах- ні. То тут є корупційна схема чи ні? Якщо місцевого адвоката син «був» на війні і зараз комісований закордоном то тут є чи нема корупції?
Якщо певних людей відправляють в спокійні точки війни, а інших відразу на передову?
Чи що корупція?
Галя із Дарниці• 14 августа в 08:20
Я не могу понять у вас тема про серьги или коррупцию?
Спрашивайте про одно говорите про другое.
Кст в левом ухе - если единственный сын, а не единственный ребенок
Намакушка
• 14 августа в 08:23
Ответ дляГаля із Дарниці
Не про корупцію. Натрапила на відео про козаків… Там якось хотіли вберегти певних чоловіків.
Тому якось задумалась, що справедливо єдину дитину не брати на війну.
Галя із Дарниці• 14 августа в 08:26
Ответ дляНамакушка
Тогда все будут рожать по одному ребенку
Вимагаю спілкування• 14 августа в 08:34
Ответ дляНамакушка
може ви б навчилимя писати нормально?
Басноплетка• 14 августа в 08:54
Ответ дляНамакушка
Справедливо заменить тех, кто 2,5 года воюет.
Янгол в камуфляжі• 14 августа в 09:05
Ответ дляНамакушка
Думаете в бою им было до подсчета у кого сколько серег?
Все до блиску• 14 августа в 09:25
Ответ дляНамакушка
Але з нашою корупцією то не можливо
Так, воювати мають тільки повністю здорові бездітні сироти.
Ранковий базар• 14 августа в 14:13
Ответ дляНамакушка
Я про єдину дитину в сім’ї
Прикро. Ви нічого не поясните, це любителі цирку.
Яичница с беконом• 15 августа в 08:52
Ответ дляБасноплетка
Нет