всемВсёИмного• 14 августа 2024
Чи треба доплачувати кур´єру, якщо вказала неправильну адресу?
Замовляла їжу з макдональдс на днях, вийшла з дому, на телефоні геолокації була ввімкнена. Недалеко від мене ту, звідки мав приїхати кур´єр приблизно за 20 хв,тож поспішила завчасно зробити замовлення. На той момент знаходилась в універмазі, і роблячи замовлення випадково вказала адресу того універмага, а не домашню, точніше геокарта сама визначила (знаю, неуважна). Коли подзвонив кур´єр, то запитав чому адреса не будинку, а магазину. Я сказала, що помилились, мабуть, коди оформлювали. Тоді він з наїздом запитав хто йому оплатить дорогу. Я сказала,щ можу доплатити налом. Запитує а скільки дасте? Кажу ну 50 грн може.. він щось бубнів, сказав ні, і сказав дати 100. Я не змогла відмінити замовлення,бо одразу оплатила його.
Дівчата, я неуважна, сама винна, але чи не здається, що кур´єр нахаба? При тому, що від ту з маком до універмагу було 4 км їхати, а від універмагу до мого дому 5.
Писала у саппорт Глово сказали ,щоб у наступних ситуацій писала одразу їм, і що всі рішення прийняті вживу з кур´єром приймаються на мій страх і ризик.
Результат:
вже голосів:
34 (77.27%)
Треба платити за помилку
10 (22.73%)
Кур´єр наглий, загилив суму
Я шалунья• 14 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Ну ок, я такого не знала,міг запропонувати так зробити
йому це зовсім не вигідно)
Питати що робити потрібно в адміністрації, а не у кур´єра.
Забобонний фрукт• 14 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Тобто? Треба було не платити?
Ні
Треба було не скаржитись тут
Ви шукаєте хоча б одного однодумця та не знаходите
І не знайдете
Треба було не скаржитись тут
І не знайдете
Я шалунья• 14 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
100 це не копійки.
треба було назад йти за своїм замовленням, він би зачекав декілька хвилин.
всемВсёИмного
• 14 августа 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ні
Треба було не скаржитись тут
І не знайдете
Треба було не скаржитись тут
І не знайдете
Я нікого не шукаю, я питаю чи не забагато він здер.
Нащо мені однодумці, ця ситуація вже минула
Що означає фраза що лише дитина або жінка 50+ заплатила?
всемВсёИмного
• 14 августа 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ну, затупила, буває
Забобонний фрукт• 14 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Ні
Я маю на увазі що тільки така людина б думала що це багато
Моя мама наприклад би заплатила і теж так думала
Молодший брат теж скоріш за все
Я б заплатила без задньої думки бо розумію, що це завдало клопоту чужій людині і це потрібно мені
Молодший брат теж скоріш за все
Леди_на_драндулете• 14 августа 2024
Ответ дляЯ шалунья
мені так робили, але не по факту приїзду, я на етапі збору замовлення змінювала адресу. Але раз робили, значить можна редагувати.
В случае автора на ее адрес вообще может не распространяться доставка
Я шалунья• 14 августа 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
ну це вже фантазії, навіщо на них орієнтуватись?
Може вона не в зоні, може в зоні.., це все через менеджерів вирішувати треба.
Мене більше ця помилка здивувала.. Там ж всерівно потрібно адресу підтвердити, внести додаткові дані (під´їзд, квартира, ліфт і т.п.). Автор не бачила, що підтверджувала? Дивно..
Леди_на_драндулете• 14 августа 2024
Ответ дляЯ шалунья
Это не фантазии.
5 км от мака это точно не зона доставки
Я шалунья• 14 августа 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Это не фантазии.
5 км от мака это точно не зона доставки
радіус доставки в Глово до 10км (крім зими)
всемВсёИмного
• 14 августа 2024
Ответ дляЯ шалунья
Так, подивилась на адресу, ніби все ок, і до адреси універмагу дописала квартиру і під´їзд. Погано спала, неуважна,так вийшло. Питання в іншому, я розумію свою помилку.
Леди_на_драндулете• 14 августа 2024
Ответ дляЯ шалунья
1.С мака далеко не доставляют
2. На 3 и на 10 км это могут быть разные курьеры.
Леди_на_драндулете• 14 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Нет. Вы поставили человеку плохой отзыв, за то, что он выполнил свою работу и подвез ближе за заранее согласованный с вами прайс на который вы согласились.
всемВсёИмного
• 14 августа 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я поставила за неввічливість і торги, і тому, що їжа холодна була. А не просто так
Леди_на_драндулете• 14 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
А в чем была невежливость?
2 и 3 это ваша инициатива была
всемВсёИмного
• 14 августа 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А в чем была невежливость?
2 и 3 это ваша инициатива была
Запитуючи наглим тоном,хто мені оплатить дорогу мені вже було ясно, що йому треба доплатиьи, щоб забрати замовлення. Холодна їжа не моя ініціатива була. Ще й в кінці спитав як так можна було поставити класно адресу. Забрав собі в карман, то й буде з відгуком. Я не думаю, що там у всіх пречудові відгуки
Погані скрізь пишуть в на інтернет-магазини, в на менеджерів сайту, і на таксистів
Леди_на_драндулете• 14 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Ваша, вы радиус доставки увеличили (и время как следствие)
Ну тут вы поставили человеку отзыв на ровном месте
всемВсёИмного
• 14 августа 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
За три хвилини їжа б не охолонула настільки, не розказуйте. Мені не сподобався тон спілкування
Леди_на_драндулете• 14 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Так это не 3 минуты были
люблю_тортики• 14 августа 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Вот это уже пример хренового сервиса.
Это пример нормального сервиса
Леди_на_драндулете• 14 августа 2024
Ответ длялюблю_тортики
Это пример нормального сервиса
Нет в нормальном уведомляют про все детали до
люблю_тортики• 14 августа 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Залишив би в універмазі в когось в магазині а ви б приїхали забрали
За хранение автор бы заплатила?
люблю_тортики• 14 августа 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Клиент просит изменить адрес доставки. Зачем ему детали? Если ему нужны детали - он бы спрашивал про них
всемВсёИмного
• 14 августа 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Так это не 3 минуты были
Ну ок, 25 минут вез плюс 3 минуты из-за меня и еда холодная. Не повод написать отзыв? Вы же сделали акцент, что я виновата, что еда холодная. А смена адреса это как раз было три минуты после звонка
тогдалия• 14 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
За 3 хв 5 км??? Реально?
всемВсёИмного
• 14 августа 2024
Ответ длятогдалия
За 3 хв 5 км??? Реально?
Мотоциклом реально
тогдалия• 14 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Мотоциклом реально
У вас є мотоцикл? Яка швидкість дозволена ви хоя знаєте?
люблю_тортики• 14 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
И что?
25 минут - какие проблемы?
Температура что он сделает?
Хотите температуру?
Специально для вас сделала бы услугу - активный термобокс. Холодильники и печи.
Услуга требует наличия места для разгрузки.
25 минут - какие проблемы?
Температура что он сделает?
Хотите температуру?
Вишня на торті• 14 августа 2024
Забанить к чертовой матери такого клиента и больше не брать у него заказы, было бы в самый раз. Сама обделалась, еда из-за собственной ошибки остыла, еще и торгуется, вместо заплатить этих несчастных 100 грн за ошибку. Еще и отзыв лепит негативный принцесса.
За 50 грн сами круги нарезайте по городу.