Невгамовна шахиня• 15 августа 2024
Шукаю репетитора з алгебри та геометрії 7 клас
Потрібен онлайн репетитор з алгебри та геометрії для 7 класика.
Дякую за увагу
Клептоманка• 15 августа 2024
Ответ дляVikMih
Я репетитор з багаторічним успішним досвідом. Звертайтеся через особисті повідомлення
У хорошого репетитора дуже складно знайти місце і черга до нього на рік вперед. Тим паче в хорошого і з досвідом
Шукаю стакан• 15 августа 2024
Ответ дляКлептоманка
З вашого повідомлення натекло жовчі мені на стіл. Що був застій? Ну то з полегшенням вас