Вилами по воде• 15 августа в 16:00
Незмивашка для прямого волосся
У кого пряме волосся, які ваші улюблені незмивні засоби?
Моє волосся освітлене, тонке, м´яке за текстурою, доволі густе.
Хочеться розгладження, потовщення і дещо обтяження, бо волосся дуже легке і сильно пушиться і плутається на вулиці від найменшого вітерця.
Зараз є мусс від мілк шейк, він прекрасно зволожує і олійка chi на кінчики, хочеться в арсенал якусь більш поживну, можливо кремову текстуру.
Вилами по воде
• 15 августа в 16:08
Ответ дляМотористка
Мое любимое средство Олаплекс 6
Воно добре згладжує ’торчунці’? Ви після нього сушити феном, витягужте?
У вас пряме волосся?
Вилами по воде
• 15 августа в 16:09
Ответ дляДжинци на Флісі
Garnier оранжевая банка
Він на кокосовій олії, мені вона страшно сушить волосся.
Мотористка• 15 августа в 16:11
Ответ дляВилами по воде
У вас пряме волосся?
У меня абсолютно прямые волосы, блонд, я их даже не вытягиваю брашем, сушу феном и пальцами, а все думают, что это утюжок или кератин))))
Мне Олаплекс дает приятную тяжесть волосам, но не утяжеляет и не склеивает.
Пробовала ещё Давинес молочко oi, жуткий запах у этой серии, от Лебел нет эффекта что он есть что нет, неплохое ещё Голдвелл, но я перестала пользоваться этой маркой
Мотористка• 15 августа в 16:33
Сейчас еще только что пришла посылка, заказала на пробу ещё такую штуку несмываемую, пишут очень крутая. И посмотрела у нее не типичный для обычных несмываемых средств состав. Заметила, что лучше работают новые средства, чем выпущенные 5+ лет назад со старыми формулами
Пошаманю• 15 августа в 17:45
Ответ дляМотористка
Мое любимое средство Олаплекс 6
Я читала, що цей засіб такий самий
Ви не пробували ?
Мотористка• 15 августа в 17:51
Ответ дляПошаманю
Я читала, що цей засіб такий самий
Ви не пробували ?
Нет
Джинци на Флісі• 15 августа в 18:00
Ответ дляВилами по воде
Не может это средство ничего Вам сушить, потому что основа там легкие силиконы
Вилами по воде
• 15 августа в 18:56
Ответ дляМотористка
Дякую, треба спробувати, по опису як раз те що я шукаю
Вилами по воде
• 15 августа в 18:56
Ответ дляМотористка
Такого навіть не бачила, пошукаю, дякую)
Вилами по воде
• 15 августа в 18:57
Ответ дляДжинци на Флісі
Якщо ви про гудбай посічені кінчики, то почитайте склад. Чи якийсь інший засіб мали наувазі?
сказочное_Бали• 16 августа в 01:22
Leave-in (незмивні кондиціонери) від Aveda це супер для волосся