Тема для просто поговорити. Я вже два роки як щаслива власниця маленького пузіка. Пузіко дісталося мені після вагітності і пологів, в усьому іншому моє тіло повернулося до свого довагітного стану. А от пузіку схоже зі мною на завжди. Все життя у мене був ідеально плаский живіт і я носила і обягуючі трикотажні сукні, сукні-футляри і кроп топи. А зараз не ношу. А трикотажні максі сукні мені личать...але ж пузік
То ховати чи не ховати?)
Ще раз - тема для "пагаваріть")
То ховати чи не ховати?)
Ще раз - тема для "пагаваріть")
Ответ дляOnyx83
Та кому яке діло? Ви ж не в світі ідеальних людей живете. Носіть, шо вам подобається.
Ви знаєте, колись спитала бути брати чи не брати купальник. Хтось написав. ’В вашому віці вже варто обирати скромніші моделі’. І то була слушна, хоч і неприємна, порада. Я дивлюся на себе в дзеркало і не знаю чи той одяг мене прикрашає чи ні. Типу і гарно, а типу і живіт. Люди і з більшими животами в такому ходять)
Ответ дляAnnaOst
Ми не в курсі ні про ваш вік, ні про ваші комплекси і залежність від думки сторонніх людей.
Ответ дляAnnaOst
Та то на вихід. Для життя мені воно надто не зручно
Ну обтягивающие платья Вы прям каждый день носити? Скорее всего нет, поэтому очень даже выход. При этом у той же Скимс можно взять на размер больше своего и тогда оно дает легкий утягивающий еффект ( они так на сайте рекомендуют) и просто носить его как повседневное. При маленьком пузике самое оно
Ответ дляAnnaOst
Я не обтягуюся.
Але бачу, що молоді дівчата з пузами без проблем натягують ці шорти, сукні по фігурі. Можна тисячу разів говорити, носіть, якщо вам подобається, але якщо воно виглядає дивно чи ти не впевнена, що треба це вдягати, то однозначно знімай.
Kuzne4ikSam• 15 августа в 17:09
Ответ дляAnnaOst
Они ходят потому что им пофиг, вы смотрите в зеркало и вам похоже не пофиг, значит не носить, вы будете себя некомфортно чувствовать
Чого ви так переймаєтеся, сподобається це комусь чи ні? Та навіть якби ви були місс Всесвіт, все одно знайшлися би люди, яким би щось в вас не подобалося і те, за що вас можна покритикувати. Життя одне і ви маєте право його жити так як вам хочеться, а не комусь. Одягайте те, що вам хочеться, купуйте те, що вам подобається, а не якимось лівим людям. Подобайтеся собі, а не людям.
Семицветка• 15 августа в 17:46
У меня ниже пупка тоже есть небольшое жировое отложение, которое никак не уходит, хотя в остальномс фигурой всёхорошо. Ношу спокойно вещи в обтяжку.
Семицветка• 15 августа в 17:46
Ответ дляAnnaOst
Ну от так, мені в такому зручно і подобається. Але ж пузоооооо
Тю) Было бы из-за чего заморачиваться)
Ответ дляAnnaOst
автор, я важу 52 кг, але багато чого не ношу, бо некомфортно себе почуваю, хоча перестала носити ліфчик в цьому році з 3 розміром))))) погоджуюсь з коментаторами - носіть те, у чому будете себе фізично і психологічно почувати.
Ответ дляAnnaOst
Вы красотка. И пузико у вас очень симпатичное :)
А проблема вся в тонком материале платья. Плотный матовый рубчик (HM - но у вас слишком тонкое, смотрите плотные, еще Uniqlo) прекрасно скроет выпуклость.
Выше рекомендовали белье утяжки. Поправлю. В вашей ситуации не нужна прям утяжка, нужно уплотнение ткани на зоне живота. Поддерживающие трусики до талии, бесшовные, тонкие прозрачные вообще как вторая кожа. Не раз рекомендовала ледяной шелк ( прям с алика берите, они копейки стоят).
Ничего страшного не проихойдет, если некоторые вещи не будут вас так обтягивать. И ткань чуть плотнее - все, никто не узнает о вашем животике.
Ответ дляeuhunter
Дякую! Та не купила. Вирішила що подивлюся таки щось трошки вільніше. Такого плану як на фото
Ответ дляAnnaOst
Ну они очень сопливые, правда. Бывают иногда в плотности их знаменитых маек, но надо следить и хватать.
Надо задать вопрос, у кого сейчас есть такое платье майка плотное, я чтото не обращала внимания давно.