Царевна в уггах• 15 августа в 18:42
Аерогриль (мультипіч). Сто перша тема, але важливо)
В мене скоро ДН і я знаю, що рідні мені збираються подарувати цей агрегат, бо ми з чоловіком мусимо харчуватись дієтично і якось я обмовилась, що хотілось би урізноманітнити меню.
Є велика електродуховка, але вона не надто економна. Враховуючи, ціни на електрику і можливі майбутні відключення електрики, може в тому аерогрилі і є сенс. Можна швидше все приготувати. Ми живемо вдвох, великий об´єм чаші не буде потрібний.
Дівчатка, накидайте, будь ласка, назви моделей, якими ви задоволені. Можна фото і чи посилання. Також, кидайте ті, якими не задоволені.
Я натякну своїм, яку модель обрати на подарунок. Ціна до 6 тис.
Дякую)
Шпондєр• 15 августа в 18:46
У меня Тефаль на две чаши. Скорость приготовления в разы быстрее ем в духовке. С мультей не сравнить.
Та_шо_ж_таке• 15 августа в 18:46
Могу только скинуть какую брать не стоит шлак полнейший кроме картошки фри все не такое вкусное как на гриле или в электродуховке . Для меня лично выиграла приз самой бесполезной вещи хотя пользуюсь разными девайсами и их люблю
Царевна в уггах
• 15 августа в 18:48
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ого, дякую. Саме цю тут хвалили, кілька разів читала захопливі відгуки.
Царевна в уггах
• 15 августа в 18:49
Ответ дляШпондєр
Дякую, а можете скинути назву моделі? Чи в Тефаль вона одна на дві чаші?
Шпондєр• 15 августа в 18:49
Ответ дляТа_шо_ж_таке
У меня у соседки такая. Картошку делает. Всякие мясные блюда делает. Рулеты мясные. Рыбу. Запеканки. Овощи под грилем делает. Замороженную выпечку делает. Мы пробовали , нам зашло. Минус, что нельзя готовить два блюда вместе. Купили на две чаши.
Шпондєр• 15 августа в 18:50
Ответ дляЦаревна в уггах
Царевна в уггах
• 15 августа в 18:52
Ответ дляШпондєр
Дякую, але вона трохи не вписується в бюджет, на жаль...
Хоча, може я щось вигадаю.
Ответ дляТа_шо_ж_таке
У меня такая же, я ещё и картошку фри не ем))
Делаю в ней курицу и рыбу, больше ничего.
Пургену мне• 15 августа в 18:56
У мене зараз Сяомі. До цього були два Філіппса, обидва пропрацювали менше двох років і померли.
Але відгук вище - він не про модель, там же про смак їжі. А смак у них у всіх приблизно однаковий, різниця у потужності, яка впливає на швидкість приготування і надійності.
Я обожнюю мультипіч, готую там і сама, і діти самі собі. Звичайно, електрики суттєво менше за духовку, тим паче, якщо потрібен саме малий обʼєм.
Царевна в уггах
• 15 августа в 18:58
Ответ дляПургену мне
Дякую. Так, ми їмо малими порціями, немає сенсу заради жмені їжі постійно вмикати велику духовку. Тому, схиляюсь до думки, що мультипіч в цьому плані кращий варіант.
Трактор Віка• 15 августа в 18:59
Я зараз поглядаю на цю модель Мультипіч CECOTEC Cecofry Supreme 8000, можливо у когось є така?
По знижці вона 5000грн зараз.
Подобається, що потужна, великий об´єм чаші(8л), і що чаша саме широка, а не висока.
По знижці вона 5000грн зараз.
ТАЗератти• 15 августа в 19:01
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вот у меня так же. Я ее очень хотела, мужу все мозги проела что хочу ее на др-но когда начала готовить, это было огромное разочарование
Слава Українi• 15 августа в 19:16
Ми купили свою по акції на Розетці. Вибирали, щоб була велика чаша. Подобається все - запекаю мясо і рибу, фаршировані овочі і печериці, смажу чебуреки, просто овочі гриль
Ловлю капці• 15 августа в 19:20
Автор , посмотрите вот такую
Мультипечь COSORI Premium 5.5-Litre (CP158-AF-RXB