Маю сечі• 15 августа в 22:11
Послухала порадницю, купила швабру
Купила швабру, їду така задоволена, до мене двічі в автобусі приставали, типу: "по чем" "зручна". Одна жіночка так назваоювала, що я на крилах летіла з зупинки до дому і уявляла, як мій син підліток намиває підлогу.
Але вийшов капець: по простоті використання я ще не зрозуміла, може поки "руки не набила", але ж як мокро після неї 😭 не впевнена, що мій старенький ламінат це витримає. Я не вмію користуватись? Якщо поверну, її назад приймуть? Адже ж ганчірку я намочила. Підлога прям мокра-мокра, невже у всіх плитка і лінолеум?
Памагітє.
Петриківна• 15 августа в 22:14
Так треба у відрі викручувати, щоб тряпка була не мокрою, а вологою
Маю сечі
• 15 августа в 22:15
Ответ дляПетриківна
Як у відрі викручувати? Спеціальний відсік з ’чистою водою’, при проходженні підошви швабри тряпках віджимається. Але для ламінату надто мокра.
Маю сечі
• 15 августа в 22:15
Ответ дляФляшунька
У вас мабуть підробка. Оригінальна, дуже хороша
Мабуть
Вакцениро Вона• 15 августа в 22:16
Ответ дляФляшунька
А оригінальна це яка саме?
Маю сечі
• 15 августа в 22:17
Ответ дляВакцениро Вона
Вам саме цю порадили, саме цю торгову марку?
Купу різних радили, і чимало хто писав: є дешевше, є дорожча, різниці ніякої. У мене сумніви, чи справді, якщо заплачу більше, буде різниця
Маю сечі
• 15 августа в 22:18
Ответ дляSo_so
У меня такого плана за 399 грн, отлично моет, с тряпки ничего не капает.
Ну може і не капає, але ламінат надто мокрий. Протерла плитку (кухня, ванна, коридор), то вимушена чекати, поки висохне.
Где тут 0?• 15 августа в 22:20
У меня виледа, все хвалят...ручка для карликов, ну моет, но может сложиться в процессе
Поддакиваю иногДА• 15 августа в 22:20
Ответ дляМаю сечі
Ну по идее суть швабры ж в том, чтобы сделать влажную уборку. То есть пол и должен быть мокрый. Ну а быстрее сохнет или медленнее, то уже от влажности внешней среды зависит. Если луж нет, то все норм.
Маю сечі
• 15 августа в 22:21
Ответ дляЖенщинас
Яка ціна?
На сайті: 559. Але ж вище он стверджує, що за 399 на відмінно!
Чижик Пижик• 15 августа в 22:22
Ответ дляПозитивна
У мене ось така, я нею паркет мию. Взагалі проблем нема
У меня очень похожая. Швабра такая же. А ведро немного другой формы.
Более плоское. И отверстия по ширине, а не поперек. Чуть дороже была цена
Офигенная !
И тряпочка классная.
И отжимает отлично.
И когда мою , прямо как магнит к полу прилипает.
Я очень довольна!
Офигенная !
И тряпочка классная.
И отжимает отлично.
Я очень довольна!
Маю сечі
• 15 августа в 22:22
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Волога - не мокра.це різні поняття. І ламінат такої вологи не витримає, у мене старий, вже подекуди шви дибки стоять
Свекруня• 15 августа в 22:24
Там у відрі до неї має бути 2 відсіка: в одному миєте і написано Wash, а через іншу щілину пропускаєте і написано Drу, в мене після другого відсіку ледь волога швабра
Женщинас• 15 августа в 22:24
Ответ дляМаю сечі
Не знаю де ви читали, що дешеві швабри таконо плану миють добре. Я в леруа дивилась такого плану за 600 грн, фігня.
Для себе вирішила, що якщо купувати щось подібно, то від 1300 може буде щось більш менш.
Маю сечі
• 15 августа в 22:24
Ответ дляЧижик Пижик
Офигенная !
И тряпочка классная.
И отжимает отлично.
Я очень довольна!
Офигенная !
И тряпочка классная.
И отжимает отлично.
Я очень довольна!
От про ’магніт по підлозі’ так, є таке відчуття.
ЛюбимаЯНЬ• 15 августа в 22:25
Ответ дляМаю сечі
Є різниця. В мене є дорога, єю приємно користуватись. А нещодавно купила таку як у вас на фото, 630 грн, то різниця відчутна. Шкодую що вирішила зекономити. Але ламінат нею протираю, нічого вона не волога занадто.
Маю сечі
• 15 августа в 22:25
Ответ дляЖенщинас
Де читала? Та навіть тут, в цій темі пишуть. І в інших писали. Просто сумніви тепер: навіщо купляти дорожче....
Зяблик протестант• 15 августа в 22:28
Ответ дляМаю сечі
Один відсік з водою,а другий- порожній, саме для віджиму. Кілька разів угору/вниз і тряпка віджата, нічого не тече. Ну і шпарину для віджиму обирайте вужчу
Женщинас• 15 августа в 22:29
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А яка у вас та, що приємно користуватись?
Маю сечі
• 15 августа в 22:29
Ответ дляРадикальная
А я писала в той теме, что г@вно. Меня все зафукали.
Значить я вас не послухала тепер мене фукають. Хоча теми не мої були, читала відповіді, більшість назвалювали
Чижик Пижик• 15 августа в 22:30
Я нашла свою швабру
Год назад покупала за 1700 грн
А сейчас 990 грн.. обалдеть..
Но я все равно очень довольна
Классная !
И ведро компактное плоское
Мне это тоже было важно
Год назад покупала за 1700 грн
А сейчас 990 грн.. обалдеть..
Но я все равно очень довольна
Классная !
И ведро компактное плоское
Мне это тоже было важно