Конотопська відьма• 16 августа в 00:04
Небольшая собака в поезде.. какие правила и документы?
Выкупаем всё купе, паспорт со всеми прививками есть. Что ещё нужно? Переноска обязательно? Билет нужно на неё? Собака не большая, французский бульдог.
БезникаЯ• 16 августа в 00:05
Платіжна квитанція на тварину/багаж, 20грн в касі. Переноска не треба.
Конотопська відьма
• 16 августа в 00:08
Ответ дляБезникаЯ
А через додаток Укрзалізниці це можна оформити? Чи тільки у касі?
Всміхайлик• 16 августа в 00:08
Ответ дляКонотопська відьма
Через додаток можна
БезникаЯ• 16 августа в 00:09
Ответ дляКонотопська відьма
Так. Коли купляєте собі білет в кінці коли вже оплата, додаєте тварину +20 грн і сплатити. Все буде на екрані.
Конотопська відьма
• 16 августа в 00:11
Ответ дляВсміхайлик
Паспорт беріть, все купе не треба викупляти
Так нас 4 людини + собаня)
Конотопська відьма
• 16 августа в 00:11
Ответ дляБезникаЯ
Дякую
Всміхайлик• 16 августа в 00:13
Ответ дляКонотопська відьма
Так нас 4 людини + собаня)
Тоді беремо: собаку, паспорт на собаку, вам до білета добавляєте позначку їду з твариною!
І вуаля
Конотопська відьма
• 16 августа в 00:14
Ответ дляВсміхайлик
І вуаля
Дякую
Почемучечка• 16 августа в 01:09
Ответ дляКонотопська відьма
Так нас 4 людини + собаня)
Вам сказали не нужно все купе , значит не нужно, советчицы лучше знают. Ляжете валетом, собаку в тамбур))))
Весела бджілка• 16 августа в 01:26
Ответ дляПочемучечка
Автор же не обозначила, что с ней едет не только собака, но и еще 3 человека