Страхованная• 16 августа в 16:01
Здала на права сьогодні! Запитуйте
З першого разу здала. Самій не віриться! ))
Механіка.
Від´їздила десь годин 40 (25 уроків по 1,5 години).
Маршрут випав той, що більше всього не хотіла )) Але все вдалось.
Механіка.
Само_достаточная• 16 августа в 16:12
Каждый день сотни женщин получают права. Что здесь необычного 😂😂😂😂😂😂
Страхованная
• 16 августа в 17:27
Ответ дляДуняша
Единственный вопрос - вы что, ещё трезвая?
🤣 Поки що так))
Страхованная
• 16 августа в 17:30
Ответ дляЯ супер-пупер
В якому СЦ здавали? На машині СЦ чи учбового закладу?
М.Полтава
На машині учбового закладу. Я з цим інструктором з самого початку, хоча він і грубий , але таки навчив добре.
Думала якщо не вийде сьогодні, то здавала б на машині СЦ. У нас в місті Дастери в СЦ, там щеплення м´якіше.
Страхованная
• 16 августа в 17:30
Ответ дляШотуткоїться?
Мене це чекає 22 числа🙉
Тільки у мене мото…
Бажаю удачі Вам!
Страхованная
• 16 августа в 17:31
Ответ дляНу що ви, мамо!
Поздравляю! Уже за рулем?)
Завтра сподіваюсь вже поїдемо на річку 🤣 Все літо чекала)))
Страхованная
• 16 августа в 17:39
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Саме актуане питання:’ скільки вийшло за все?’
Ну дивіться, в автошколі 15тис : це теорія + практичні заняття (14 занять). Обіцяли ще 15-те заняття безкоштовно на автоматі, спробувати. Але не їздила.
+ ще брала додаткові заняття, 500грн за заняття. В мене були по 1,5 години заняття, читала що є і по 1 годині.
+ додатково купляла підписку на сайті, де вчила білети на теорію та взагалі ПДР, = 450грн
+ Здача теорії, я здавала ще до Нового року, то по старій ціні було, не пам´ятаю точно. Недорого було.
+ Здача практики : 500грн подача авто + 470грн сам екзамен
+ 500грн - виготовлення водійського посвідчення.
Разом все (приблизно, бо вже не пам´ятаю всього) : 23 тис грн.
Страхованная
• 16 августа в 17:41
Ответ дляСамо_достаточная
Я ж не написала що щось незвичне в цьому є.
Коли я вчилась, дуже багато якраз читала відгуків і про заняття, і про інструкторів, і про екзамени. Мені було цікаво і поради допомогли.
В мене проблема була найголовніша - як заспокоїтися , не нервувати на екзамені.
З першого разу здала, для мене особисто це досягнення!
Не зви чайна• 16 августа в 18:05
Ответ дляСтрахованная
А що за сайт 450 грн?
Страхованная
• 16 августа в 18:49
Ответ дляНе зви чайна
А що за сайт 450 грн?
Грінвей.
Там дуже зручно мені було тести проходити, коли теорію вчила. В автошколі теж непогано все розповідали, і до тестів готували.
Обижулька• 16 августа в 19:18
Вітаю вас! Буду здавати в Полтаві на наступному тижні. Підкажіть, хто був інструктор і який саме маршрут? В якій автошколі вчились?
Страхованная
• 16 августа в 20:57
Ответ дляОбижулька
Незнаю чи можна тут писати назву)
Автошкола Магістраль, теорію розповідав Роман здається, до нього і на водіння потім можна, він мені сподобався на уроках, все чітко і доступно розповідав.
На водіння ходила до Валерія Анатолійовича Шелудько. На цій машині з ним потім і екзамен здавати можна. Але попереджаю, оскільки багато до нього йдуть саме через підготовку до екзамену, щоб машину спробувати , маршрути проїхати, то до нього я потрапляла максимум 1-2 рази в тиждень, а то і рідше. Він грубуватий) Але чітко вчить. Він бачив, чого саме я боюся, що на маршрутах мені спочатку важко було, і ми просто їхали по місту, щоб мені перебороти свій страх.
Ну я не поспішала саме екзамен здати, ціль була добре навчитися, нехай довго - але щоб почуватися впевнено.
Страхованная
• 16 августа в 20:59
Ответ дляОбижулька
На екзамені інспектор екзаменатор був Мірошниченко. Доволі приємний, спокійний. Я думаю тому я і здала, бо мені було тихо в салоні, ніхто не кричав )))
Маршрут 7 , через Мотель, зовсім не любила його, але проїхала спокійно, сама в шоці ))
Обижулька• 16 августа в 21:05
Ответ дляСтрахованная
Дякую за відповіді, ви молодець! А мені 7й маршрут навпаки подобається)
Я також в Магістралі, в них у всіх інструкторів загрузка дуже велика.
Здавати буду також на авто школи, але не на тому, що навчалась.
Шотуткоїться?• 22 августа в 12:30
Відпишусь у вашій темі, писала вже вище про іспит)
Склала сьогодні з першого разу💅🏻
Страхованная
• 22 августа в 15:28
Ответ дляШотуткоїться?
Склала сьогодні з першого разу💅🏻
Ви молодець! Вітаю! 💪👍
Страхованная
• 22 августа в 15:29
Ответ дляОбижулька
Візьміть перед іспитом на один раз хоча б машину екзаменаційну. Спробувати. Мені на ній щеплення жорстке було)