Коко Шанель• 16 августа 2024
Вінник повертається. Підете на концерт?
Побачила таку новину чи плітку на ютубі, стало цікаво, чи залишились у нього фанатки.
Результат:
вже голосів:
81 (66.39%)
Ні
35 (28.69%)
Хто це?
6 (4.92%)
Так
Ms. Android• 16 августа 2024
Він не повертається. На все, що спромігся за 2,5 роки це 4хв ролик ні про що
Цикавенная• 16 августа 2024
Недавно подумала, хто ж зайняв його нішу в нас?
Ех, Вовчиця гарна була пісня .
А ще класна була пісня з такими словами ’я люблю і мені вистачить сили все життя носити тебе на руках’, назви не знаю
Ех, Вовчиця гарна була пісня .
младокошкина• 16 августа 2024
Це він тут звезда, а там його нафталінові пісеньки нікому не потрібні.
Цикавенная• 16 августа 2024
Ответ дляZelenkа
Степан Гіга луче всіх♥️♥️♥️
Аж цікаво стало що співає Степан
Опля Картопля• 16 августа 2024
В кого там є Pro-аккаунт, поставте, будь ласка, ригаючий смайлик до теми, щоб можна було ткнути. Дякую.
Коко Шанель
• 16 августа 2024
Ответ дляMs. Android
Ну, я чесно сказала, чи новина чи плітка. Я б не повернулась, але в чужу голову не зазирнеш.
ЗновЗдоров• 16 августа 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
А де він був? На фронті?
Ага
В багажнику виїхав на німецькій фронт.
В норі сидів, посадку відбивав.
В багажнику виїхав на німецькій фронт.
В норі сидів, посадку відбивав.
Цикавенная• 16 августа 2024
Ответ дляОпля Картопля
Тю.
Да прям.
Шо такого страшного він зробив?
Он сотні тисяч мужиків повиїздили за своїми бабами за цих 2.5 роки. Дітям інввлідність липову робили, ось де фу.
Ну таке, хоч би не подумали, що я фанат.
2 пісні знаю. Але нічого страшного не приписую йому
Да прям.
Шо такого страшного він зробив?
Коко Шанель
• 16 августа 2024
Ответ дляЦикавенная
Ех, Вовчиця гарна була пісня .
Якщо чесно, я не чула ні ту, ні іншу. Вінника знаю по баннеру на АТБ і темам тут. Ну і по пліткам на ютубі.
ЗновЗдоров• 16 августа 2024
Ответ дляШеллар
Я навіть здогадуюсь яка оболонська вовчиця йому патрони подавала
Не ображайте Оболонь.
Та і взагалі Київ.
Коко Шанель
• 16 августа 2024
Ответ дляОпля Картопля
У мене не PRO, я не заціню)
Чупа-чупс• 16 августа 2024
Он не вернётся, пока границы закрыты. О чем вы? И нафиг он нужен, предатель?!
Коко Шанель
• 16 августа 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Але ж такі ’пламєнні прівєти’ передає фанаткам, що стало цікаво, чи хтось його тут чекає)
Коко Шанель
• 16 августа 2024
Ответ дляЧупа-чупс
До речі, закриті кордони - що Ви маєте на увазі? Повертаються ж якось люди в Україну.
Коко Шанель
• 16 августа 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Деньги наверное закончились, кому он там нужен
Теж так подумала)
Чупа-чупс• 16 августа 2024
Ответ дляКоко Шанель
Очень странный вопрос. Вы в курсе, что мужчин не выпускают просто так?!
Коко Шанель
• 16 августа 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Чому? В
Коко Шанель
• 16 августа 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Чому? В Германії немає воєнного стану, може виїхати хто завгодно.