Немовля швидко їсть суміш, буквально за хвилин 5, ковтає багато повітря, потім мучаємося з животиком. Вже пробувала змінювати положення при годувані, змінювала бутилочки і соски нічого не допомагає. Можливо хтось знає дієвий спосіб або причину чому так відбувається
Ответ дляSandraС
Те що швидко ковтає не значить що ковтає повітря, є звук якийсь характерний?
Гази можуть не залежати від цього.
Також можете спробувати годувати коли лише прокинувся чи засинає малюк, сонний буде повільніше їсти
Гази можуть не залежати від цього.
Звуки заковтування повітря є. І відчуття по звуку наче дитина забуває дихати, а потім різко робить великий вдох. Так і даємо поки він соний, але як тільки бере соску в рот починає швидко їсть
Люблю море• 17 августа в 19:00
Ответ дляАльона45
Зараз даємо 135 мл
Який вік? І як це 135? Зазвичай або 120 або 150
Люблю море• 17 августа в 19:54
Ответ дляАльона45
6 тижнів, в таблиці для пропорцій так вказано
Кожні три години? Між годуванням даєте воду або дитячий чай?
Подруга жизни• 17 августа в 20:52
А какую смесь ест ребёнок? Бывает индивидуальная непереносимость определённой смеси определённого производителя.
В продаже есть специализированные антирефлюксные смеси - но, прежде чем вам что-то советовать, мне интересно узнать, а что же ест ребёнок. Быть может, и обычная смесь подойдёт.
У моей кумы ребёнок в младенчестве постоянно имел колики - она ему давала аптечные капли чтобы этого избежать. Быть может, вашему ребёнку это не нужно.
Люблю море• 17 августа в 21:06
Ответ дляАльона45
Через кожні 4 години годуємо і воду також даю. Воду так само глотає
Дуже багато часу між годуванням. Дитина голодна через те так жадно їсть