Бабайко• Изменено 18 августа в 21:10
Зарплата 24 тисячі у Києві на одного - це дуже мало? Донька просить допомагати
Доньці 22
Заробляє 24 тисячі, 3 з них віддає за кімнату (знімає з подружкою квартиру-хрущ).
Просить ще давати їй грошей, яких у нас немає.
Я вважаю, що вона нормально заробляє, щоб повністю жити на свої кошти.
Срочнокпсихологу• 18 августа в 21:11
Если всего 3 тыс идет на жилье, то оставшейся 21 тыс предостаточно на одного человека. Могла бы и родителям помогать. Но может она собирает на свое жилье, или машину?
Маю рацію• 18 августа в 21:11
Считаю что 20 тыс чистой зп после оплаты оренды/комуналки/ипотеки на каждого члена семьи не у каждого есть
Котя_люлю• 18 августа в 21:12
Денег много не бывает. Но в целом у неё норм бюджет, учитывая, сколько на съем уходит.
Кудесница_с_пургеном• 18 августа в 21:12
Правильно вважаєте.
Мало - хай вчиться ще, шукає іншу роботу. Поки нема дітей - в неї багато можливостей.
Або хай зменшує потреби і живе по своїх доходах.
Щедрик ведрик• 18 августа в 21:13
Ответ дляСрочнокпсихологу
Мені в селі 21тисяча ні про що, а в Києві це виявляється великі гроші
Пульт от линолеума• 18 августа в 21:13
Ответ дляСрочнокпсихологу
А батькам навіщо допомагати?
Санька-4b93• 18 августа в 21:14
Ответ дляСрочнокпсихологу
А родителям лет по 45? С чего бы им помогать?
Khmelnichanka• 18 августа в 21:14
Тут є очевидна відповідь.
У Вас нема змоги допомогти.
Все.
Хоча, на мою думку, в цьому нема і потреби.
У Вас нема змоги допомогти.
Все.
Доль Чекомбана• 18 августа в 21:16
Ответ дляБалаболка
для Киева это мало+аренда с комуналкой... я бы помогала бы
Ви уважно прочитали? 24 тис - 3 на оренду = 21 тис. Нехай ще 2 тис комуналка. На що не вистачить 19 тис на місяць молодій дівчині? На Діор та Гуччі? Так вона наче не з такої родини щоб бути звичною до люкса
Маю рацію• 18 августа в 21:14
Ответ дляЩедрик ведрик
А на что Вы в селе тратите 21 тыс на каждого члена семьи не считая трат на дом, двор, и т.д?
Ксения_ksen• 18 августа в 21:15
Для когось мало,для когось норм,комусь батьки допомагають при любій зп,а хтось навпаки-батькам...основне в цій ситуації те,що у вас немає можливості їй допомогти,то чого вона це не розуміє?
Доль Чекомбана• 18 августа в 21:15
Ответ дляЩедрик ведрик
Вам в селі на 1 людину мало 21 тис? Цікаво. А на що ви витрачаєте?
Альфасамка• 18 августа в 21:15
навчіть доньку, шо для грошей треба сосати і чоловіків використовувати
ТебеОноНадось• 18 августа в 21:16
Ответ дляМаю рацію
в трехлитровую банку и на огород бегом, чтоб до зимы еще капуста выросла )))
Маю рацію• 18 августа в 21:17
Я сижу думаю, у меня зп в месяц 50 тыс, но из них 15 идёт на детский сад и 8 на ипотеку + 2 комуналка.
Итого 25 остаётся, но я же и не одна а с дитём, и так сказать не бедствуем. На что тратить в одиночку 21 тыс в месяц я хз
Kusalochka• 18 августа в 21:17
Ответ дляБалаболка
Я бы тоже помогала бы, если бы имела возможность. То есть если у меня и мужа хоть 100к грн доход то подкидывала бы
Щедрик ведрик• 18 августа в 21:19
Ответ дляДоль Чекомбана
Авто заправити, одяг купити, людина яка косить, чистить в собаки, навчання, косметолог, басейн, теніс, манікюр педикюр. Побутова техніка, продукти, на море поїхати в Карпати
Доль Чекомбана• 18 августа в 21:19
Ответ дляМаю рацію
Так ото ж!
Скажений гудзик• 18 августа в 21:19
Так а на що саме не вистачає? Може їй краще навчитися розпоряджатися фінансами?
Я на свої 20 000 грн живу норм в своїй квартирі. Не на широку ногу, але поки що мені вистачає.
Пузата Хата• 18 августа в 21:19
В ее возрасте - хочется больше - ищет возможность заработать больше.
Сядет на шею родителям, стимул заработать пропадет. Медвежья услуга выйдет
Щедрик ведрик• 18 августа в 21:20
Ответ дляДоль Чекомбана
А в селі що люди потреб не мають?
Скажений гудзик• 18 августа в 21:21
Ответ дляАльфасамка
Хороша порада, до речі)) по ресторанам і кіно мене хлопець водить. а на косметику і одяг - своїх грошей вистачає
Маю рацію• 18 августа в 21:21
Ответ дляЩедрик ведрик
Дочке автора не надо оплачивать косаря и уборщика гавна у собаки. Бытовую технику в сьемную комнату тоже.
Чему учитесь каждый месяц?
Море и Карпаты это то, на что откладывать деньги или ездить когда их излишек, а не прося у родителей
Чему учитесь каждый месяц?