Помаранчова душа• 19 августа в 00:14
Туреччина та Кіпр рашистів багато?
Мрію про відпочинок, збираю інфо. Ті хто відпочивали в цьому році на Кіпрі або в Туреччині, чи багато рашистів там чули-бачили? Якщо взагалі не бачили, або дуже мало, напишіть пліз регіон де саме.
Обожнюю море в Айя- Напі, але навіть до війни там дуже багато рашистів було, ну тоді вони мене так не бісили як зараз… ось думаю, яка зараз ситуація на цих курортах? Дякую за відповіді і поради заздалегідь)))
Чорнобаївка• 19 августа в 02:28
Ответ дляЩедрик
Ну, якщо вам так цікаво, то ні не прєсматріваю, лише тоді, коли поряд москалі
Ще одне питаннячко: яким маршрутом ви добирались з України до Криту?
Чорнобаївка• 19 августа в 02:41
Ответ дляЩедрик ведрик
Де я сказала про імена?
Я написала : «Сєрьожа і Арсєній» бо біля мене їх постійно кричали російські мамочки до своїх дітей. Протяжно і з аканням, як притаманно росіянам особливо москвичам.
Імена як імена, але звучать вони в росіян певним чином.
Не вигадуйте того , чого немає. Ще й Фаріон до мене приплели 😆
Ви в своєму першому комменті сказали саме імена, так що не викручуйтесь тепер, там не було ні слова про акцент
ПоЗиТиВнАя• 19 августа в 04:57
Мы сейчас в Турции, Аланья. Вчера были в Бодруме, плавали в Греции на Кос. Я совершенно не обращаю внимания на них. Они есть везде. Аланья, Сиде их оч много. Тут много недвижимости у них. Везде слышу их говор. Их баб из далека видно, толстые, нарощенные ресницы, длинные ногти.
Я абстрагируюсь от них. В прошлом году мы всё лето жили тут, самый дешёвый вариант отдыха. 350 евро квартира месяц. Сейчас вот второй месяц живём, море, солнце. Что детям ещё нужно?
Зілля до весілля• 19 августа в 05:12
Мы отдыхали на Эгейском побережье в Турции 2 года подряд в одном и том же отеле. Так вот москали вели себя в разы лучше наших. Их в первый год было очень много. Из Питера была очень приятные люди мать с сыном. А на след. лето путевки немного подешевели и наших привалило прилично туда. Это был просто испанский стыд, начиная от вечно сломанных из-за перегрузки лифтов до срача на пляже
Я сделала вывод, что больше в этот отель не хочу. Хотя он был прекрасен, HV, номера, питание, море... Но испоганили нам отдых именно свои(((((( Вот такая вот история
ПочтальЁнша• 19 августа в 06:09
Ответ дляПомаранчова душа
Ого, як це))) ? Той свинячий акцент і аканіє ну дуже чутно))) досвід відпочинку 10 років в Севастополі до 2014 року. Тому мабуть вже мене не обманеш 😂
Севастополь самый курорт же, ну да.
babagalamaga• 19 августа в 06:23
Ответ дляПомаранчова душа
А що на рахунок Греції? Крит? Там також на кожному кроці ця нація чи ні?
Ми на Родосі були, жодного))в основному німці і англійці😇
Белая котичка• 19 августа в 07:13
Ответ дляЩедрик ведрик
В Туреччині багато. Хоча ми вибирали готель, де по відгукам їх майже немає. Все одно скрізь чулося: «Сєрьожа! Арсений!» фу(((
От в Іспанії і на Майорці того року майже не зустрічали їх
Педро , Педро? Так?
Нє фу для Вас що?
Остапи та Назари?
Нє фу для Вас що?
Остапи та Назари?
Белая котичка• 19 августа в 07:14
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Удалено администрацией...
скільки тобі років, бідося?
Сонячний зайчик• 19 августа в 07:24
Ответ дляЩедрик ведрик
А в Мармарисе очень мало русских было...
Сонячний зайчик• 19 августа в 07:27
Ответ дляMs. Анонимная
Да, вот подруга с детьми сейчас там, мы в Кемере были.
Хай не чешет про Мармарис. В отеле одни британцы,немцы,голландцы были,на пляже тоже может пару штук видела в кепках уточках жлобских,но не так,как на Анталийке
Сонячний зайчик• 19 августа в 07:28
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Удалено администрацией...
А напишите вашего сына имя, сейчас обосрем
Сонячний зайчик• 19 августа в 07:30
Ответ дляЗілля до весілля
Скажите пожалуйста, название отеля
Моторошні троянди• 19 августа в 08:46
Ответ дляПомаранчова душа
В минулому році були на Родосі в готелі все включено, москалів майже не було пара родин лише. Були наші, які розмовляли російською, але як чули українську або переходили на неї, або навіть підходили і віталися і знайомилися. Але то був реально готель для європейців, ми його бронювали через польського ТО.
Моторошні троянди• 19 августа в 08:58
Ответ дляДиректор Пляжу
Как вам разница, вы едете на море или куда ? Я и до войны ни с кем не знакомилась, ни на кого не обращала внимание. Хотя в наших отелях было 95 процентов их. Отдыхали своей семьей и всё.
Ну як вам сказати... Кацапи дуже бридки на відпочинку, ще до війни ми відпочивали у готелі і в нас був номер з виходом до спільного басейну. У сусідньому номері були узкіє. У нас в номерах були великі тераси з шезлонгами і ми часто там тусувалися, бо дитину неможливо було витягти з того басіка, так наші сусіди, як чули українську мову, так вирубали свою колонку з Булановою! на весь готель,ми скаржилися на них, а їм пофіг. Постійно жерли в себе на терасі таранку ))),бо чоловік знатний рибалка . А по ночах у них були розборки з мордобоєм, зранку в басейні плавали їх речі, а дружина спала на шезлонгу, до чоловік її вигнав. У постійно намагалися вести з нами розмови, як нам всім було добре в СРСР. І я потім згадала його фразу:’Треба трохи потерпіти, скоро все буде добре. І у вас, і у нас’ Він був якоюсь шишкою на залізниці, мабуть щось знав.
Директор Пляжу• 19 августа в 09:12
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А не подскажете , где вы нашли такую душевую квартиру ? И в каком поселке . Спасибо.
Директор Пляжу• 19 августа в 09:16
Ответ дляМоторошні троянди
Это конечно да, вам не повезло. Согласна.
Мы как-то попали на вид на бассейн, но за плату поменяли на задний тихий двор.
хутряна володарка• 19 августа в 09:22
Ответ дляПомаранчова душа
Мы были на Крите в Грекотеле этим летом, русских была 1 пара. Все остальные наши/ белорусы. Основная масса - европейцы.
МаксХмара• 19 августа в 09:29
Автор, в Хорватії поки що зустріла тільки раз, українців дуже багато. Місто Брела
Зілля до весілля• 19 августа в 10:04
Ответ дляСонячний зайчик
Скажите пожалуйста, название отеля
Фетхие, Летуния Клуб & Отель
Свій варік• 19 августа в 10:15
А Кабо Верде ни одного нет)). Но и украинцев только одних встретили
Сонячний зайчик• 19 августа в 10:17
Ответ дляМоторошні троянди
И тем не менее,беседы светские вы с ними вели
Помаранчова душа
• 19 августа в 10:21
Ответ дляСвій варік
Хочу виліт з Кишиніву, бо це найближче до України.
Ло Шарик• 19 августа в 10:35
Ответ дляЩедрик ведрик
А що поганого в ім´ї Сєрьожа, наприклад?
Але ви мабуть з ЗУ,бо там Маріки ,Робіки одні
МаргариткаW• 19 августа в 10:36
у мен просто диссонанс, то рассказывали, что у нищих россиян унитазов нет, загранпаспортов в глаза не видели, а теперь оказывается их на заграничных курортах огромное количество.
и при этом рассказчики - это одни и те же люди.
СКИБИДЫШь• 19 августа в 10:53
Я на отдыхе ни с кем не знакомлюсь в разговоры не вступаю ( обоги, нахрена это надо??) и мне все равно, кто там в отеле. Не ехать потому что там русня? Вот ещё!
Чорнобаївка• 19 августа в 10:54
Ответ дляПоЗиТиВнАя
’толстые, нарощенные ресницы, длинные ногти’ - так и в Украине полно
Протру пилюку• 19 августа в 11:04
Ответ дляMs. Анонимная
Мы с мужем только прилетели, ивсе ок, все против войны, ну если не хотите видеть их тогда из Украины только по Украине. В Доминикану их полно, в Испании полно, в стране где живём полно, теперь что из дома не выходить
Колективного путіна, взагалі не повинно бути за межами педерації. Їх треба ізолювати від людей
Милота• 19 августа в 11:21
Кіпр не дуже багато, на пляжі було десь 2 сім´ї. Одна до мене підійшла пропонувала дружити, це треш)))
Чорнобаївка• 19 августа в 11:22
Ответ дляПротру пилюку
Вот это вас штырит с утра