Який алгоритм дій? Не зрозуміла, що мається на увазі от тут: "Ви можете подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання у будь-який університет. Немає також обмежень щодо кількості спеціальностей, на які можна подати, та до 15 заяв на контракт." Можна обрати 5 виші, це зрозуміла. А от що означає, що нема обмежень до кількості спеціальностей не зрозуміла. В 5 ВНЗ по одній спеціальності, чи в одному ВНЗ 5 спеціальностей, чи 5 вузів і в кожному з них необмежена кіл кість спеціальностей?
Є ВНЗ В ньому є факультети На факультетах спеціальності Потім поділ на освітні програми
Ви можете обрати 5 спеціальностей. В одному ВНЗ або в різних. А можете одну, дві, три. Це щодо бюджету. Якщо оберете 5 - будете розставляти пріоритети між ними від 1 до 5. Найбажаніший - пріоритет 1, менш бажаний - пріоритет 5.
На контракт можна обрати скільки завгодно спеціальностей. Пріоритети між ними не розставляються.
Тобто 5 спеціальностей на бюджет і багато на контракт.
За вашим конкурсним балом ( не середнім, а конкурсним) програма розставить вас та інших по рейтингу. І в кабінеті покаже за яким пріоритетом ви пройшли на бюджет, якщо пройшли.
Є група в ФБ вступ 2024, скоро назва зміниться на вступ 2025. Там багато корисного. Взагалі вам потрібно розібратись: З ВНЗ Спеціальностями Етапами вступу Пріоритетами - як працює алгоритм Широким конкурсом, якщо подаватимете на бюджет
Є багато відео на ютуб Введіть по пунктам, які я написала в тому ж порядку, і перегляньте, там гарно все розказують.
Спеціальності йдуть під номерами Трьох значними - 121, 222 і т.д. Є сайт вступ ЮА - там подивіться які є спеціальності, в яких ВНЗ, який конкурс на них, який прохідний бал.
Ви можете подати на бюджет на 5 різних спеціальностей+ 10 заявок на контракт на інші 10 різних спеціальностей, всього 15 різних спеціальностей :)
Але ви більше читайте про широкий конкурс, саме через нього багато хто профукав свої хороші шанси, бо не зрозуміли, як він працює, неправильно побудували стратегію вступу.
Боже, для мене це такий темний ліс. Дитина питає поради щодо вступу, а я повний нуль(
Ну так, це шматок роботи - розібратися з принципами вступу. Я підписалася у вересні на ФБ групу ’вступ-2024’, до травня була вже експертом з усіх питань :) раджу