nvol• 19 августа 2024

Переїзд в інше місто

Вітаю, шановні форумчани. Маю таке питання: планую переїзд з Дніпра, на вибір було декілька міст - Одеса, Львів, Київ, Івано-Франківськ (в усіх них є архітектурні ВИШі). Одеса відпала через занадто теплий клімат (я родом з Житомира, там набагато холодніше), Київ - через забагато суєти. Залишилися Львів та Івано-Франківськ. Підкажіть, будь ласка, мешканці цих міст, які зими у вас - чи достатньо снігу, чи холодно (бо я люблю холодні пори року, теплі - ні)? А також, наскільки мешканці цих місць доброзичливі, толерантні, привітні? Куди взагалі порадили б переїздити - до Львова чи Івано-Франківська? Працюю з дому, тому питання роботи не є важливим.
жар-птица Нюра• 19 августа 2024
Якщо орієнтуватися на якість освіти, то я би переїхала до Львова. А люди всюди різні, не буває так, що в одному місті всі хороші, в іншому - всі погані

Гірчинка• 19 августа 2024
это единственный критерий отбора сейчас для вас
Джем Шакіри• 19 августа 2024
Предлагаю на Аляску. Там холодно
Тракторні війська• 19 августа 2024
Люблю оба цих міста. Переїхали во Львів
Джем Шакіри• 19 августа 2024
Ответ дляГірчинка
Более бредового вопроса я здесь не читала...
Fashion_besties• 19 августа 2024
Знайомий переїхав з Дніпра з дружиною і дитиною у Львів ще до війни. Спочатку кайфували, потім з’ясувалося, що львів’яни до приізджих не дуже приязні, тільки на рівні ввічливості, але якщо копнути далі, там важче будувати робочі і товаристьскі стосунки. Хочуть додому
Джем Шакіри• 19 августа 2024
Ответ дляFashion_besties
На сегодняшний день такие отношения трудно строить везде

ЗаведУющая• 19 августа 2024
З снігом ви погарячкували. Їдьте в Європу, північні країни супер
220В• 19 августа 2024
Я б в Ужгород їхала.
Джем Шакіри• 19 августа 2024
Ответ для220В
Я б в Ужгород їхала.
Думаете, там снега много?
220В• 19 августа 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Думаете, там снега много?
Я була лише літом, але місто чудове і спокійне. Сподіваюся, що так і надалі буде
Джем Шакіри• 19 августа 2024
Ответ для220В
У автора про спокойствие вообще запроса нет
автор nvol • 19 августа 2024
Ответ для220В
Я б в Ужгород їхала.
В Ужгороді немає архітектурного вищого навчального закладу.
Лінива, не каюсь• 19 августа 2024
Клімат майже одинаковий.
Львів-статусне місто,Франик-провінція(
Совбез• 19 августа 2024
Мені більше прдобається Франик. Більш спокійне місто. У Львові дуже багато туристів, товпи народу.
Біле пальто• 19 августа 2024
Який у Львові архітектурний ВУЗ?
МаксХмара• 19 августа 2024
Львів більше туристичне місто, аніж для людей для постійного проживання. Влада мало чого робить для комфортного проживання у місті. І це не тільки мої спостреження, а й самі містяни про це говорять.Львів - більшість часу постійно дощить, мало сонця, підвищена вологість протягом року.
Люди різні: є нормальні, з якими можна поспілкуватися і затоваришувати, а є які ненавидять ’східняків’, і вони будуть всіма можливими способами виражати свою ненавість. Більшість львів´ян, як показала практика, не вміють ані приймати допомогу ані запропонувати допомогу, на жаль.
Я сама з Харкова, вже рік проживаю у Львові (переїхала по роботі). Чекаю повернення у Харків.
жар-птица Нюра• 19 августа 2024
Ответ дляМаксХмара
Це ви просто у Франківську не були й порівнюєте Львів з Харковом, Франик ще менш комфортний, як на мене (харків´яни)
Цветов Мне срочно• 19 августа 2024
Я б у Франик переїхала. Чудове місто. Взимку можна кожні вихідні в гори їздити, якщо ви так сніг любите

автор nvol • 19 августа 2024
Ответ дляМаксХмара
Мало сонця - це для мене добре, як і дощі. Зимою більше дощу чи снігу?
Я не ’східняк’, я з Житомира. Мене в Дніпрі весь час називають ’западенкою’ та ’ти тут чужа’.
автор nvol • 19 августа 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Дякую за пораду. А як в самому Франику взимку - сніжно? Чи слякітно та плюсова температура?
автор nvol • 19 августа 2024
Ответ дляБіле пальто
Який у Львові архітектурний ВУЗ?
Львівська політехніка
Біле пальто• 19 августа 2024
Ответ дляnvol
Львівська політехніка
Так це факультет просто. Вони є в будь якому місті
Біле пальто• 19 августа 2024
Ответ дляnvol
Львівська політехніка
Це ви заради його вирішили переїхати у Львів? Ще б якщо заради навчання в УКУ , а то
автор nvol • 19 августа 2024
Ответ дляБіле пальто
не в будь-якому
МаксХмара• 19 августа 2024
Ответ дляnvol
Минулої зими сніг і морози були у грудні, а далі здебільшого дощі. Але коли були морози, то за рахунок високої вологості відчувалась температура набагато холодніше, аніж показує градусник.
автор nvol • 19 августа 2024
Ответ дляМаксХмара
щиро дякую за конкретику!
жар-птица Нюра• 20 августа 2024
Ответ дляnvol
Слякотно й плюсова