Смурфик• 19 августа в 21:21
Життя після зради чоловіка. Потрібна порада
В мене дуже банальна історія - зрадив чоловік трохи більше року тому. Ми вирішили зберегти шлюб,але біль мене досі не відпускає. І це бачить і відчуває мій чоловік. Ну не вдається мені пробачити цей вчинок. З мого боку присутня постійна недовіра і нагадування щодо того, що була зрада. Чоловік спочатку намагався клеїти розбиту чашу, але зараз мені здається, що він втомився, віддаляється кожного дня все більше, відмовляється від сексу. Можливо порадите, що робити, щоб налагодити наші стосунки з власного досвіду?
Статус Ква• 19 августа в 21:23
Якщо для себе ви прийняли рішення залишитись разом, то нагадування про зраду - табу.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 августа в 21:23
Ответ дляСтатус Ква
ваш брак подходит к концу
#Пойду_кгадалке• 19 августа в 21:23
Если убрать тот случай, он Вас полностью устраивает как муж ? Вы его любите? Вы чувствуете что он Вас любит ?
Смурфик
• 19 августа в 21:25
Ответ дляМайская киска
а сами вы как видите дальнейшее развитие отношений?
Дуже хочу відновити стосунки, але чим більше я цього хочу, тим менш мені це вдається, нажаль
Області пітьми• 19 августа в 21:25
Переспите с тем с кем давно хотели и сравните свои ощущения
Смурфик
• 19 августа в 21:25
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ваш брак подходит к концу
Можете написати, чому?
А_я_ЛОЖУ!• 19 августа в 21:27
Автор, в чем заклбчалась измена? Переписки, встречи, секс? Как долго?
Лично я не простила бы секс с другой женщиной, как бы ни пыталась забыть. Это же все равно всплывало бы в памяти и в моменты его косяков давало бы повод думать о нем как об....очень нехорошем человеке.
Мне важно уважать человека рядом. Разве можно уважать после измены?
Ms. Iphone• 19 августа в 21:28
Шо я Вам скажу по своєму життєвому...
Колись так пробачила свого, але це падло все одно зрадило, через багато років, та ще мов у спину ножа встромив після багатьох років. Зрадив ще раз, та пішов до коханки. В розлученні. І знову я в цьому типу всього винна. Блядство не лікується. Та ще підстаркуватий вже.
Коли те падло зляже, я думаю, почне не мені мозг виносити, а моєї дитині.
Не знаю як у Вас складеться, але зрадникам не вибачають. Вони знову це зроблять втиху, а потім ще раз втромлять ножа у спину в те місце, яке у вас загоїлось...
Герцогиня• 19 августа в 21:26
Похоже он не очень горит желанием сохранить семью. И идея ее сохранить была только ваша. Поэтому результат будет очевиден - вы все равно разойдетесь. Если б мудило чувствовал за собой вину и хотел сохранить семью, то бегал бы и потакал бы вам и терпел бы недоверие, понимая из за чего оно возникло.
Готовьте пути отступа и стелите соломку, оно вам скоро понадобиться
Смурфик
• 19 августа в 21:26
Ответ для#Пойду_кгадалке
Він мене влаштовує, я його кохаю, але розумію, що якби і він мене любив, на зраду б не пішов
КокошинЭль• 19 августа в 21:26
К психологу сходите! Проработайте чувство обиды. Как говорится, не можешь изменить ситуацию, измени отношение к ней
Смурфик
• 19 августа в 21:27
Ответ дляПожарник
Зрада разова чи довгі стосунки з коханкою?
Десь півроку
Смурфик
• 19 августа в 21:27
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Переписка, зустрічі і секс
#Пойду_кгадалке• 19 августа в 21:28
Ответ дляСмурфик
Ну вот Вам и ответ.
Вы не верите/не ощущаете его любовь. А без этого жить нормально не получится.
Это только трата времени.
Герцогиня• 19 августа в 21:28
Ответ дляСтатус Ква
Ооо, нет! Об этом надо говорить и много. Партнеры должны проработать этот. Молчание только накапливается недосказанное и убивает с середины.
Смурфик
• 19 августа в 21:29
Ответ дляКокошинЭль
Був психолог півроку, але не допомогло. Можливо я якась не така
Послушная• 19 августа в 21:29
Ответ дляГерцогиня
Ось вона і каже. Нагадує, нагадує, нагадує вже рік. Він задобався зі слів авторки. Не пропрацьовується.
Оновлена версія• 19 августа в 21:29
вас не отпускает боль, потому что вы выбрали пострадать.
Конечно жить рядом со страдающим человеком, который постоянно транслирует на мужа чувство вины - трудно, я бы сказала, что невыносимо.
Так что все, что у вас происходит - логично.
Понимаете?
Смурфик
• 19 августа в 21:30
Ответ дляОновлена версія
Понимаете?
Згодна! Але я не розумію, як вийти із цього стану
Послушная• 19 августа в 21:30
Ответ дляСмурфик
Ходити до психолога це праця і треба бути налаштованим на вирішення проблеми. На жаль дуже часто люди ходять ’поговорити’ про проблему, а не вирішити. Звідси і думка, що то халтура.
Майданщица• 19 августа в 21:31
Ответ дляСмурфик
Переписка, зустрічі і секс
І нащо воно вам треба? Межу пройдено, довіру втрачено. де гарантія, що завтра чи через півроку не побіжить знову. Вибачте, якщо різко написала.
Фуліганка• 19 августа в 21:31
Ответ дляСмурфик
Переписка, зустрічі і секс
Я б не пробачила. Я знаю як це зі сторони коханки, але якби мій чоловік писав, говорив і так займався сексом, як мій коханець - я б не змогла з ним жити
Послушная• 19 августа в 21:32
Ответ дляСмурфик
Чого ви хочете? Так, як було раніше - не буде. Треба шукати новий шлях. Нагадувати чоловіку, що він зрадив, це жити в Пеклі і не давати життя ні йому, не собі.
Пожарник• 19 августа в 21:32
Ответ дляСмурфик
Десь півроку
Я можу помилятись,але якщо віддаляється і немає сексу вдома,то є на стороні.Якщо він не старається і немає близькості до вас,нічого не зміниться,а буде тільки гірше.Ви станете просто сусіди в одній квартирі,постійна роздратованість і не задоволеність.Ви втратили довіру і смак життя.
Смурфик
• 19 августа в 21:34
Ответ дляМайданщица
Все нормально! У кожного має бути своя особиста думка. Я тоді не наважилась піти, а зараз вже точно не наважусь. Хоч він мені і казав, що на моєму місці одразу пішов би. Чоловіки не пробачають таких вчинків