барабанщица• 19 августа в 21:54
А ви б розповіли подрузі про зраду
В мене з чоловіком дуже погані стосунки, хочу розлучитися. Нещодавно так сталося, що напилася і переспала з як я думала "другом". Не можу тримати це в собі. Ви б поділилися з подругою, кумою чи краще мовчати?
Результат:
вже голосів:
75 (85.23%)
Не варто
13 (14.77%)
Розказала б
Ненька наша• 19 августа в 21:55
нет. но я в принципе не звездлявая. не очень себе представляю, что могло бы заставить меня добровольно слить компромат на себя же
Вподобайден• 19 августа в 22:10
Если вы хотите чтобы это было секретом, то пусть он останется у вас. Не надо возлагать на других ответственность за хранение ваших тайн.
Кукарачка• 19 августа в 22:11
Нет, молчите. Мне подруги рассказывали о таких вот своих приключениях. Конечно я держу это в тайне. Но считаю что в такие подробности меня посвящают зря.
Кидаю курити• 19 августа в 22:38
Якби мені було байдуже, що про це потім зможе хтось дізнатися то так, розповіла. Якщо ні, мовчала б. Бо сьогодні подруга, а завтра не факт. Ну, або якщо у вас так само має бути на неї компромат, який не дасть їй ляпати язиком, якщо ви не дай Бог посваритесь .
Кто крайний?• 19 августа в 23:03
Я бы поделилась, но если у вас встал вопрос такой, то лучше не надо
Весела пiсенька• 20 августа в 00:24
Як показує досвід краще мовчати.
Бо подруга це таке ефірне поняття, що ну її нафіг.
Зрозумійте що будь яка подруга це чужа вам людина.
Сонячний зайчик• 17 сентября в 19:22
То есть вы переспали с мужем своей подруги?
Какая же вы гадкая. Фу.
Пошла руки помою от такой грязи
Какая же вы гадкая. Фу.
Пошла руки помою от такой грязи