20 августа в 10:55

Бюджетні квитки-досвід

Доброго всім дня!
Підкажіть, Ваш досвід перельотів за бюджетно: Віз ейр та ін. перевізники.
Чи стикались Ви з відміною рейсів? Як часто?
Зараз знов збираємось на відпочинок і білети у Ліссабон на 3х коштували 50000 грн🙄

Були ще виліти у Париж за 14000 на трьох, але турагент сказав, що це дуже ризиковано.
І ось виходить, що ми завжди їздимо не дуже бюджетно😃
Веселуха Муха 20 августа в 10:56
Відміни можливі у всіх незалежно від вартості квитка. Взагалі жодної різниці в перельоті нема
Мішечок щастя 20 августа в 10:58
В порту брала по 6 т один туди і назад.
Мішечок щастя 20 августа в 11:00
Взагалі ніколи на відміни не попадала.
#Пойду_кгадалке 20 августа в 11:02
А ви сама без турагента не можете прицінитися до квитків на літак? Коли летите, що аж 50 тис на трьох? Дивлюся на вересень в дві сторони близько 6 тис з Польщі
Жена_КотораяСтена 20 августа в 11:07
Ми так літаємо. Віззом і раянейр. Ніколи не було проблем. Максимум - затримка рейсів, але це було 1 раз, в кінці липня ось, коли той збій був.
Точу ляси 20 августа в 11:20
Райнер летаю, билеты по 15-30 евро выбираю, красота))) задержки рейсов постоянно
O-Yumi 20 августа в 11:43
Всегда летаю очень бюджетно. Но не летом. Обычно, на декабрь и февраль — самые дешевые билеты. В феврале этого года, например, летали с подругами из Варшавы в Бари Визэйром за 40 евро туда-обратно. И вот тут как раз была отмена рейса. Изначально брала билеты на январь в Лион за 20 евро туда-обратно (с визэйр-клубом). Рейс отменили. Сдала билеты, вернула деньги, взяла в Бари. В прошлом году в феврале летали в Неаполь за 22 евро туда-обратно.
#Пойду_кгадалке 20 августа в 12:23
Ответ дляO-Yumi
В скандинавські країни не літаєте?
Сплюшка 20 августа в 12:37
Ответ дляO-Yumi
Если живете в Польше, то конечно. Странно не воспользоваться.
O-Yumi 20 августа в 12:37
Ответ для#Пойду_кгадалке
В скандинавські країни не літаєте?
Ні, поки тільки у Стокгольмі була трішки. Сподіваюсь, що колись у велмандрівку туди вирушимо...
O-Yumi 20 августа в 12:37
Ответ дляСплюшка
Я в Харькове.
автор Крайня невістка 20 августа в 12:38
Ответ для#Пойду_кгадалке
Кінець жовтня.
Я дивлюсь на Скайканнер.
Сама не бронюю, тому що одного разу забронювала до Вʼєтнаму, зробила помилку та 500 евро не повернули😁 (це був якійсь китаєць- вони не допускають помилок).

Летимо з Кишиньову. Нам дуже зручно, адже з Одеси 5 годин і ти у аєропорту.
З Бухаресту дешевше, але дуже довго їхати/треба ночувати в готелі.
автор Крайня невістка 20 августа в 12:39
Ответ дляO-Yumi
А за сколько времени дают отмены?
автор Крайня невістка 20 августа в 12:41
Я дивлюсь, що на багаж багато йде, а з рюкзаком не літала ніколи, адже люблю зайти у аутлети)
O-Yumi 20 августа в 12:43
Ответ дляКрайня невістка
А за сколько времени дают отмены?
У нашому випадку було за два місяця. Насправді, по-різному буває. Але, зазвичай, у сезон не відміняють.
O-Yumi 20 августа в 12:44
Ответ дляКрайня невістка
Так, багаж зараз у лоукостів став ще дорожчим. Але я літаю з маленьким рюкзаком )
все по ГОСТу! 20 августа в 14:21
Теж хочу навчитися купувати та обирати дешеві квитки Ніколи цього не робила. Послухаю.
#Пойду_кгадалке 20 августа в 15:11
Ответ дляКрайня невістка
Кінець жовтня.
Я дивлюсь на Скайканнер.

А, з Кишинева не дивно, звідти рідко задешево можна кудись полетіти
Тому зовсім не дивно, що бюджетно у вас не виходить, ще й торбу покупок везете
ХикориДикори 20 августа в 16:59
Більше 10 років подорожую Європою лоукостами, жодного разу на відміну рейсу не потрапляла. Під час ковіду кошти за відмінний рейс повернули
ХикориДикори 20 августа в 17:03
Ответ дляO-Yumi
А я и летом бюджетно, правда, зависит от даты. Последние три года оетаемнв Испанию, в разные места, билеты по 20-40 евро в одну сторону, при том, что покупаю за месяц - полтора максимум и это сезон. В Грецию на острова такие же цены можно поймать такие же