ФруктЕщеТот• 20 августа в 12:13
Юридична освіта у Австрії, Німеччині
Можливо тут є дівчата у кого діти вступили чи планують вступати на Право у Німеччині/Австріі . Наскільки складно вступити і вчитися? І які потім перспективи? Я так розумію в Україні з тим дипломом не зможеш працювати, адже вивчається законодавство тої країни де вчився? Донька закінчила 9клас і вступила на Право в Український коледж, зараз у неї думки про Право за кордоном, вчила у школі 5 років німецьку, але звісно треба буде рівень підтягувати. Я економіст і в сфері права ні в зуб, але щось мені здається що з цією спеціальністю це дурня, тим більше вона не знає чи захоче там жити. Дякую за відповіді.
Неначасі• 20 августа в 12:20
Не факт що вона захоче жити в Україні після Австрії.. точніше 99% що ні. Подивіться на сайті міграції чи визнається укр диплом для конкретної професії. Мова потрібна в ідеалі. В нас з ним зможе працювати на німецьку або міжнародну компанію.
ФруктЕщеТот
• 20 августа в 12:22
Ответ дляНеначасі
Дякую! Ви маєте на увазі чи підходить наш диплом про середню освіту для вступу на право у Австрії ?
ФсеСама• 20 августа в 12:24
Це анреал якщо чесно.
Вступ на право в Німеччині навіть для місцевих дуже складний, а навчання ще важче.
Багато студентів відраховуються протягом перших років навчання.
Неначасі• 20 августа в 12:24
Ответ дляФруктЕщеТот
Ні, я переплутала. Підходить. Все одно там іспити. Хай інтенсивно вчить мову. Але я б зараз їхала туди, не втрачала час даремно.
Смайлик• 20 августа в 12:24
Вступ у Німеччині нескладниц, якщо рівень мови високий. Вчитись важко, темп, купа завдань, рефератів з висновками. Сусідська донька у Німеччині вчиться, з права перевелась на переклад. Диплом бакалавра зі Словакії у неї, вільно володіє кількома мовами. Але дуже важко було, тому перевелась. Бюджет
ФсеСама• 20 августа в 12:24
Ответ дляФруктЕщеТот
Не підходить. Для Німеччини точно. Потрібно здати абітур
Смайлик• 20 августа в 12:27
Ответ дляФсеСама
Не тільки такий варіант
Смайлик• 20 августа в 12:27
Українські випускники шкіл не можуть одразу після 11 класу вступити до ВНЗ, оскільки в Німеччині діти вчаться в школах 12-13 років. Українці з атестатом про повну загальну середню освіту мають зазвичай додатково провчитися один рік або у виші на батьківщині, або у коледжі підготовки до вищої освіти в Німеччині (Studienkolleg) - і лише після цього вони здобувають право на вищу освіту в німецькому університеті.
Смайлик• 20 августа в 12:30
В університетах Німеччини не існує вступних іспитів, достатньо лише довести, що рівень німецької вступника підходить для навчання. Для цього необхідно надати сертифікат одного з наступних німецьких мовних іспитів:
TestDaF (мінімум з усіма 4);
DSH 2, або DSH 3.
Іспит німецького культурного центру ім. Гете;
Великий або Малий мовний диплом (Kleines oder Großes Sprachdiplom des Goethe-Instituts);
Мовний диплом Конференції міністерств культури другого ступеня (Deutsches Sprachdiplom der Kultusministerkonferenz – Stufe II.).
Який рівень у вашої дитини?
І диплом коледжу не визнається, тому додаток по середню освіту беріть
TestDaF (мінімум з усіма 4);
DSH 2, або DSH 3.
Який рівень у вашої дитини?
ФруктЕщеТот
• 20 августа в 12:42
Ответ дляСмайлик
Розумію, прочитала одну статтю , мені теж здалось що дуже складно. Дякую
ФруктЕщеТот
• 20 августа в 12:45
Ответ дляСмайлик
TestDaF (мінімум з усіма 4);
DSH 2, або DSH 3.
Який рівень у вашої дитини?
TestDaF (мінімум з усіма 4);
DSH 2, або DSH 3.
Який рівень у вашої дитини?
Дякую за інфо. Рівень не знаю, не тестували, поки дізнаюсь що і як. Поки що є диплом про закінчення 9 класу, вступила в цьому році у коледж. Я так розумію треба диплом про повну середню освіту?
ФруктЕщеТот
• 20 августа в 12:47
Ответ дляСмайлик
Вчора багато тем читала, писали що вступали з дипломом 11 класу, але можливо я не вірно зрозуміла
Смайлик• 20 августа в 12:50
Ответ дляФруктЕщеТот
Там документи подати, іспитів нема. Але дуже багато відраховується. Ну й підготовки рік
Смайлик• 20 августа в 12:51
Ответ дляФруктЕщеТот
І коледжі буде. Але чому саме там? Є ж і програми обміну, курси
Смайлик• 20 августа в 12:54
Рівень школи - то ні про що, вибачте. Там не буде часу перекладати й т.п.
Схоже на хотілку дитини, яка ведеться на картинку. Але може й ні, ви дитину знаєте. Писала про реальну ситуацію сусідки, коли перевелись з права, бо дуже важко. Рівень С1 мови, дитина дуже розумна, працьовита (призові по Україні МАН та олімпіад), вчилась, але перший же місяць
ФруктЕщеТот
• 20 августа в 12:55
Ответ дляСмайлик
Я думала можливо через 2 роки коледжу українського здати нмт, отримати диплом про середню освіту і йти на вищу освіту вступати.
Не зрозуміла про програми обміну, курси
ФруктЕщеТот
• 20 августа в 12:57
Ответ дляСмайлик
Та я це розумію , що рівень школи ні про що по мові, я їй викладу інфо а вона нехай думає чи готова впахувати як кінь чи ні.
Смайлик• 20 августа в 12:57
Ответ дляФруктЕщеТот
Не зрозуміла про програми обміну, курси
А дитина розуміє? На вищу в Німеччині так не вийде. Або тут курс універу, або там курс абітури підготовки до вузу. Просто зі школі чи коледжу не вийде.
Фінансових питань у вас нема, так?
Австрія дуже специфічна країна. Вона там хоче жити? Є можливості для подальшої роботи?
Фінансових питань у вас нема, так?
Смайлик• 20 августа в 12:58
Для початку хай здасть один з вищезгаданих мовних іспитів. Тоді є про що говорити
ФруктЕщеТот
• 20 августа в 13:01
Ответ дляСмайлик
Фінансових питань у вас нема, так?
Так вона розуміє що буде здавати нмт. Фінанси думаю потягнемо. Я Австрію дуже люблю, але як турист на лижах , вона там була раз, але це ні про що поки ти там не поживеш , тож ніхто не знає
ФруктЕщеТот
• 20 августа в 13:02
Ответ дляСмайлик
Просто ще поки час є вчити мову, зараз ніхто ті тести не здасть. Якщо хоче, нехай вчить , я курси або рпетитора знайду, далі справа за нею
Смайлик• 20 августа в 13:02
Ответ дляФруктЕщеТот
До чого НМТ? Вам в Німеччину на рік на підготовку. І мовний іспит бажано мати
ФруктЕщеТот
• 20 августа в 13:03
Ответ дляСмайлик
Я думала щоб і для України був на всяк випадок, знаю так багато роблять
Смайлик• 20 августа в 13:04
Ответ дляФруктЕщеТот
Роблять. Може тут рік провчитись. Тільки якщо право, то не менше 150 б на вступ
ФруктЕщеТот
• 20 августа в 13:07
Ответ дляСмайлик
Так, планували в Україні , але тут дитині приснилося що вона хоче закордон , підлітки…
Дякую що так багато інфо написали
Смайлик• 20 августа в 13:20
Ответ дляФруктЕщеТот
Дякую що так багато інфо написали
Моя хотіла в Україні, я хотіла, щоб в Чехію. Нам відповіли, що в магістратуру краще туди, якщо ´ сумніви. В Австрію не розглядали, дуже специфічна країна для роботи.
Найкраще вашій закінчити коледж, здати іспит мовний , курс нашого універу й тоді думати. Удачі
ФруктЕщеТот
• 20 августа в 13:36
Ответ дляСмайлик
Дякую
Королева спама• 20 августа в 18:35
Основная сложность с Германией это украинский аттестат за 11класс, который вы будете получать в колледже. Не все его принимают для поступлення. Можно почитать в группе ТГ навчання в Німеччині.
Первая ласточка инфляции• 21 августа в 08:44
Ответ дляФруктЕщеТот
Все вірно думаєте, і не тільки щодо України.
В інших країнах також багато де треба.
Польша разує конкурсный бал набагато більше по НМТ ніж пл атестату, Чехія не визнає атестат без НМТ (не всі ВУЗи, але немало таких) і т.д.
В інших країнах також багато де треба.