ПочтальЁнша• Изменено 20 августа в 13:14
Ортодонт сказав що в мене важка ситуація, рівняти зуби 3 роки
А перед тим треба носити капу
Короче вийде 4 роки точно
Сагітальна щілина 2 см!!! Між верхніми і нижніми зубами
Але якщо я все таки рішусь то треба видаляти 2 верхніх зуба.. бо нижня щелепа не доросла до верхньої.. її видвинути з суглоба не можна
А для того щоб зʼєднати красиво 2 челюсті потрібно просто видалити 2 верхніх зуба
Потрібно після брекетів змінювати висоту зубів коронками і реставраціями
І тому лікар не навʼязує це мені. Вона каже що в маємо випадку навʼязувати не буде, якщо суглоб не болить
Залазити мені в ці «дєбрі» чи ні?
Мої всі друзі кажуть шо я маю рівні зуби і нащо я собі придумую геморой
Але вони не знають як правильно мають бути розміщені щелепи.
Зараз мене нічого не болить. Всі зуби проліковані, суглоб не болить. 38 р
Була в дуже класного ортодонта якому можна довіряти
Короче вийде 4 роки точно
Залазити мені в ці «дєбрі» чи ні?
СамавиховуюКота• 20 августа в 13:15
Покажіть фото посмішки, щоб можна було розуміти масштаби проблеми
ПочтальЁнша
• 20 августа в 13:16
Ответ дляСамавиховуюКота
Посмішка в мене красива
Можна сказати ідеальна
Проблема в сагітальній щілині
Можна сказати ідеальна
Проблема в сагітальній щілині
ТрамвайGirl• 20 августа в 13:16
Чтобы доверять ортодонту, надо иметь консультацию с несколькими. Сейчас пациенты для ортодонтов только кошелек с баблишком.
ПочтальЁнша
• 20 августа в 13:17
Ответ дляТрамвайGirl
Ви знаєте
Я була в 4 ортодонтів
І тільки ця сказала що якщо нічого не болить і усмішка не турбує то краще не лізти
Я була в 4 ортодонтів
Гербарія сушу• 20 августа в 13:17
Зачем этот треш делать в 38 ? Стоматологи это бизнес проект в итоге так налечат что к 50 со вставной челюстью будите
ПочтальЁнша
• 20 августа в 13:18
Ответ дляПампушОК
ой, Вам заважає ця щілина? Дистальний прикус, вірно?
Так так
Дистальний його називають
Але вона каже шо в мене там щілина скелетна
Бо нижня щелепа не доросла
Дистальний його називають
Бо нижня щелепа не доросла
Рожки-да-ножки• 20 августа в 13:18
Ответ дляПочтальЁнша
Ви знаєте
Я була в 4 ортодонтів
Я теж так думаю. Ну 38 років ви прожили з тією щілиною і все ок. Живіть і далі. Не шукайте проблем
ПампушОК• 20 августа в 13:19
Ответ дляПочтальЁнша
Ви знаєте
Я була в 4 ортодонтів
прислухайтеся до цієї лікарки, вона слушно каже. Зараз розворушать щелепи і ніяких гарантій, що не почне боліти в нових місцях взагалі
Киця-бриця• 20 августа в 13:19
Ответ дляПочтальЁнша
Ви знаєте
Я була в 4 ортодонтів
Ну так и не лезьте. Делать вам нечего.
18 мнеУЖЕ• 20 августа в 13:19
Ответ дляПочтальЁнша
Посмішка в мене красива
Можна сказати ідеальна
Проблема в сагітальній щілині
Можна сказати ідеальна
Проблема в сагітальній щілині
А проблема в чем?
ПочтальЁнша
• 20 августа в 13:20
Ответ дляПампушОК
Дякую вам
Бо була і в Аванто і Дарині, добробут там вмовляли робити
Вже цілі плани мені складали
Одна навіть придумала робити операцію мені
Вже цілі плани мені складали
БоХатая• 20 августа в 13:20
Ответ дляПочтальЁнша
Ось це називається щілина
У когось є така щілина?
Пошлите на йух ортодонта
18 мнеУЖЕ• 20 августа в 13:20
Ответ дляПочтальЁнша
Так так
Дистальний його називають
Бо нижня щелепа не доросла
Дистальний його називають
Бо нижня щелепа не доросла
Но вы ж с этим прожили 38 лет. С чего решили что у вас проблемы?
ПампушОК• 20 августа в 13:21
Ответ дляПочтальЁнша
Дякую вам
Вже цілі плани мені складали
тому що це все величезні гроші.
Кишмишная Мая• 20 августа в 13:21
Ответ дляПочтальЁнша
Ось це називається щілина
У когось є така щілина?
Тю
ПочтальЁнша
• 20 августа в 13:21
Ответ для18 мнеУЖЕ
А проблема в чем?
В цій щілині
Мені здається що людям видно, що між верхніми і нижніми є простір
18 мнеУЖЕ• 20 августа в 13:22
Ответ дляПочтальЁнша
Дякую вам
Вже цілі плани мені складали
А зачем вы это делали? Ходили по ортодонтам?
У меня кривые зубы, некрасивая (вампирская) улыбка , но все зубы свои здоровые. Нафига б я их портила....
18 мнеУЖЕ• 20 августа в 13:22
Ответ дляПочтальЁнша
В цій щілині
И что эти люди вам 38 лет говорят по поводу того что видят?
Пупуговка• 20 августа в 13:23
Це не на 4 роки, це на все життя взагалі-то. Після брекетів або ретейнер, або капа пожиттєво.
Киця-бриця• 20 августа в 13:23
Ответ дляПочтальЁнша
В цій щілині
У меня такой же прикус. Мне уже 41, не собираюсь носить никакие брекеты....
БоХатая• 20 августа в 13:24
Ответ дляПочтальЁнша
В цій щілині
Вы не работаете? Нет детей? Как можно иметь столько времени, чтобы такое придумать себе??? Купите курс повышения самооценки и принятия себя. А лучше найдите хобби
ПочтальЁнша
• 20 августа в 13:24
Ответ для18 мнеУЖЕ
Бо стоматолог в якого я лікувала зуби казала що мені треба пройти ортодонта
Кожен рік карієс, скученість зубів
Багато зубів вже залічених до коронок((( нажаль
Кожен рік карієс, скученість зубів
Котогосподиня• 20 августа в 13:26
Фредди Меркьюри отказался от исправления прикуса, тк это могло изменить его способность петь...
Может не стоит подгонять всех под шаблон?
Одинаковые губы, скулы, .опы уже имеем - ничего хорошего