Твоя подружайка• 20 августа в 13:20
Для чого «розбивають чек» на декілька в кафе, супермаркеті, ресторані?
Одна з відповідей, що алкоголь окремим чеком.
В супермаркеті купляла без алкоголю, розбили на 2 оплати. Касир не змогла пояснити чому, каже такі правила.
Указка• 20 августа в 13:20
Ніколи такого не було в магазинах. Іноді в рестіку, кухня та бар окремо.
Не худа ні разу• 20 августа в 13:22
Мутят все от мала до велика, а потом орут, что страна у нас говняная, погрязла в коррупции.
Все мечтают, чтобы не было коррупции, но при этом иметь кума, через которого можно порешать свои решунчики.
Начинайте с себя, а не на депутатов тыкаете. Или Вас не коррупция гложет, а то, что вы к ней не причастны в желаемых масштабах?
Весотехник• 20 августа в 13:24
Ответ дляЛюблю пиво
Різні фопи
В супермаркеті такого не зустрічала правда
Маркетопт в Полтавській області. Тут таке є.
Люблю пиво• 20 августа в 13:25
Ответ дляВесотехник
То якійсь локальний
Продавчиня кіз• 20 августа в 13:25
Ответ дляНе худа ні разу
Я хочу учиться так, чтоб меня не валили ради взятки)
Весотехник• 20 августа в 13:25
Ответ дляЛюблю пиво
То якійсь локальний
У нас по області їх багато.
Сладко-соленая• 20 августа в 13:25
Вы с телеграма?
Только прочитала, что будут проверки в кафе из-за этих двойных чеков, но я такого не встречала
Жінка з перцем• 20 августа в 13:26
Ответ дляВесотехник
В нас теж Маркетопт. І ще два інших різних супермаркета. Але то коли карткою розраховуєшся. Здивувалась лише перший раз.
Зараз дивуюсь, коли набрала багато товару, а оплата одним чеком.
Комиссия50%• 20 августа в 13:28
Ответ дляУказка
Не знаю, як де, в Ужгороді, наприклад, це часто для локальних магазинів. У тому числі дійсно великі супермаркети. Наприклад, біля нас Алма, один із магазинів закарпатської мережі супермаркетів, то він більше будь-якого Сільпо в місті.
Мені пояснювали, що там йдуть оплати на кілька фопів. Умовно, на одного фопа хліб та заморозка. На іншого молочка, ковбаси та риба...
І так кожен сплачує лише 5 відсотків, а не дофіга як це має бути якби йшло повним потоком
Не худа ні разу• 20 августа в 13:28
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну так учитесь. Или вам принципиален красный диплом?
Продавчиня кіз• 20 августа в 13:29
Ответ дляНе худа ні разу
Вы сейчас серьезно?😂
Как будто я виновата что меня валят)
А я нівроку• 20 августа в 13:29
У нас в місті Сам маркет вже багато років на 2 чеки б’є товар. На касі черги зазвичай.
Не худа ні разу• 20 августа в 13:31
Ответ дляПродавчиня кіз
Вы сейчас серьезно?😂
Как будто я виновата что меня валят)
И куда вас валят? Если вы владеете материалом, никто вас не завалит.
Видела я уже таких, понаехавших. Они хотели заплатить и побыстрее ехать в свое село, чтобы не платить за квартиру. И тоже рассказывали, как их валят. Я же преспокойно все сдавала, без взяток.
Зяблик протестант• 20 августа в 13:31
Ответ дляВесотехник
Село?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 20 августа в 13:31
у меня в кафе ТОВ и ФОП
проверок не боюсь, плачу налоги по всему
Зяблик протестант• 20 августа в 13:31
Ответ дляНе худа ні разу
Это так не работает)
Жінка з перцем• 20 августа в 13:32
Ответ дляНе худа ні разу
В них фіскальні чеки є? Є. Все значить законно, і значить дозволяється в одному магазині різні продавці.
В нас маленький магазин (і не продуктовий), до введення обов‘язкових роо було по податкам краще ще окремий ФОП щоб працював. Дешевше, ніж зараз в мене той колишній ФОП оформлений як працівник.
Светка-пипетка• 20 августа в 13:32
Ответ дляЗяблик протестант
Село?
По всій мережі. Ну хіба що Кременчук то село. . Ніколи не чула.
Зяблик протестант• 20 августа в 13:32
Ответ дляСветка-пипетка
Нещодавно з села приїхала, лубенський район,у нас там теж маркетопт місяць назад відкрився. Теж, коли є алкоголь два чеки
Анонім-ка• 20 августа в 13:33
Ответ дляУказка
+1 никогда такого не встречала в магазинах включая покупку алкоголя.
Весотехник• 20 августа в 13:33
Ответ дляПродавчиня кіз
Вы сейчас серьезно?😂
Как будто я виновата что меня валят)
Ніколи такого на практиці не зустрічала. Хто вчиться, той завжди здає самостійно. А про ’завалили’ розказують ті, хто дійсно не вчиться.
Светка-пипетка• 20 августа в 13:34
Ответ дляЗяблик протестант
В Засуллі є))). І без алкоголя два чеки. Круасани і мінералка))). Але магазин подобається
Светка-пипетка• 20 августа в 13:36
Ответ дляВесотехник
Розкажіть в УМСА та в політеху полтавському про ’здає самостійно’ і як таких переводять на контракт
Аристократка-тунеядка• 20 августа в 13:38
Не хочуть податки платити такі, як передбачено. От і зменьшують обороти на більшу кількість ФОПів
Пухнасті штани• 20 августа в 13:47
Ответ дляЗяблик протестант
Село?
Село Київ.
Рибний магазин Флагман.
Риба на один чек, алкоголь на інший.
Рибний магазин Флагман.
Риба на один чек, алкоголь на інший.
Зяблик протестант• 20 августа в 14:04
Ответ дляПухнасті штани
Село Київ.
Рибний магазин Флагман.
Риба на один чек, алкоголь на інший.
Рибний магазин Флагман.
Риба на один чек, алкоголь на інший.
Я зверху відписалась, що я мала на увазі, коди написала ’село’