Домовенок Кузя• Изменено 21 августа в 20:15
Дівчатка, у кого ноги з «кісточками»
Є з вас такі, хто свої ноги все ж таки полюбляє?
Страдаю, що у доньки 16 років ноги пішли в її діда, с масивною пʼятою, широкою стопою, кісточками. Тендітна дівчинка і такий жах.
Гірше від того, що у мене нога дуже тонка, маленька і я просто ні про що не можу думати((( тількі про те, як важко буде зі взуттям, і що це зовсім не прикрашає, буде соромитись, ховати 😭😭😭
АБВГДейка• 21 августа в 20:15
Якщо ви не розкажете доці все що тут написали,вона буде жити нормальним життям і любити себе.
Там все розмивчато• 21 августа в 20:15
Всем все равно. Не надо развивать комплекс на ровном месте
Домовенок Кузя
• 21 августа в 20:17
Ответ дляМама фіфті цента
Автор, какой размер ноги у дочки?
38-39.. але закрите взуття 39-40, бо не влазить по ширині, приходиться брати більше
Домовенок Кузя
• 21 августа в 20:17
Ответ дляУмничка-помощничка
Автор, донька займається якимись видами спорту?
Не професійно, але пару раз в тиждень ходить в зал
Шопингмонстр• 21 августа в 20:20
Умоляю не воспроизводите вслух свои переживания.
Не взращивайте у девочки комплексы.
Ничего с этим уже не сделать. Любите дочку такую, какая есть. И у ребёнка никогда не возникнет вопросов к не идеальному внешнему виду.
Не взращивайте у девочки комплексы.
Мавка• 21 августа в 20:23
Нічого страшного, в мене широка лапа 38 розміру з ’кісточками’. Взуття уважно підбирайте та й все. Купувати взуття більшого розміру - погана ідея. Воно швидко втрачає вид, бо заламується носок, та й ходити в ньому незручно, бо не сидить правильно. Отут на сайті випасла боти на широку ногу, в магазині на сейлі взяла три пари ідеальних босоніжок, туфлі в інтертопі на знижці. Так що все є, тільки купувати треба заздалегідь, не хапати все підряд.
Поторописька• 21 августа в 20:24
У дочки здоровая стопа или есть вальгусная деформация? Если второе, то нужно лечить, а не причитать.
Домовенок Кузя
• 21 августа в 20:52
Ответ дляПоторописька
Ви знаєте, я теж так думала, але таскала по лікарям в дитинстві, всі казали, а що тут зробиш, вальгус, да, підбирайте ортопедичні устілки щоб ноги не втомлювались і все..
ХикориДикори• 21 августа в 20:53
Мда…и как это мама с такой идеальной ножкой смогла родить дочь с уродскими ступнями?) а у вас лично все идеально в теле или на стопе идеальность заканчивается?
П.с. Дочери хоть этот бред не озвучивайте, пожалуйста.
Не люблю натовп• 21 августа в 21:07
Ответ дляАБВГДейка
Амінь🙏🏽
КонФФетОшка• 21 августа в 21:20
Ответ дляДомовенок Кузя
Мочевую кислоту сдавали в крови? Как бы от дедушки Подагру не унаследовала дочка.
Домовенок Кузя
• 21 августа в 21:43
Ответ дляХикориДикори
На жаль, все ідеально, параметри, вага, анатомія. Мені робили компліменти жінки моїм ліктям, плечам, колінам і тд
Моя ніжка як копія тієї, на яких панчохи в магазинах стоять.
Тому, якщо я була б як всі, просто худенька, звичайного складу, або з вадами якимось - може мені б не боліло так.
Але це ніякого додаткового щастя не принесло, низьке лібідо и повна відсутність хоч якогось бажання користуватись своїм тілом)
Угги_в_горошек• 22 августа в 06:45
Ответ дляДомовенок Кузя
Це зараз меньше за середній розмір в підлітків. В кожного нового покоління збільшується стопа, це така тенденція.