12 галюцинаций• 21 августа в 22:00
Чи діе карта приват банк в Польщі.
Доброго вечора підкажіть будьласка. Їду перший раз на роботу. Чи я зможу використовувати карту приват банку там? Чи мені потрібно піти в банк і відкрити валютну карту для злотых? Чи як? Ось наприклад куплю тут злоті щоб їх покласти на карту а не носити в кишені. Навчіть мене будьласка
Помидорина• 21 августа в 22:00
действует любая карта любого банка
не надо ничего покупать, используйте гривневую
12 галюцинаций
• 21 августа в 22:02
Ответ дляЦикавенная
Грн карта привата норм работает
Тобто я можу в приват банку купити злоті і зразу покласти на свою?
ДлинноНожка• 21 августа в 22:02
Ответ дляПомидорина
действует любая карта любого банка
Для зарплаты?
12 галюцинаций
• 21 августа в 22:03
Ответ дляПомидорина
действует любая карта любого банка
Дякую велике!!!!! А в магазині можна платити нею?
Помидорина• 21 августа в 22:03
Ответ для12 галюцинаций
можно все оплачивать
без всяких злотых
обычной гривневой картой
при оплате будет списание в гривнах по курсу банка
без всяких злотых
обычной гривневой картой
Цикавенная• 21 августа в 22:04
Ответ для12 галюцинаций
Ні, можете спркійно розраховуватись в польщі гривневою картою
Мона Лиза• 21 августа в 22:05
Ответ для12 галюцинаций
А хто вам буде її поповнювати?
12 галюцинаций
• 21 августа в 22:05
Ответ дляПомидорина
можно все оплачивать
без всяких злотых
обычной гривневой картой
без всяких злотых
обычной гривневой картой
Вибачте не зрозуміла. Якшо в мене на карті гривні... То їх не треба міняти на злоті в банку? Казали що на кордоні питали скільки везуть коштів..
12 галюцинаций
• 21 августа в 22:06
Ответ дляПомидорина
можно все оплачивать
без всяких злотых
обычной гривневой картой
без всяких злотых
обычной гривневой картой
Дякую!!!
Мона Лиза• 21 августа в 22:06
Ответ для12 галюцинаций
Не треба.Банк сам спише гривні по курсу.
Помидорина• 21 августа в 22:06
Ответ для12 галюцинаций
господи, езжайте уже в ту Польшу
в магазине будете рассчитываться так же, как у нас в АТБ - достали карту и приложили к терминалу
12 галюцинаций
• 21 августа в 22:06
Ответ дляМона Лиза
А хто вам буде її поповнювати?
Кого? Карту?
Маю декілька думок• 21 августа в 22:07
Якщо у вас є гроші на карті привату - ви можете використовувати її для розрахунків. Зніміть лише подвійну конвертацію в додатку.
Якщо ви там влаштовуєтесь на рооті, то треба відкрити в польському банку рахунок, бо польський працедавець туди буде вам зарплату перераховувати.
12 галюцинаций
• 21 августа в 22:08
Ответ дляМаю декілька думок
А що таке подвійна конвертація? Мені нічого не казали про відкриття. Їду на збір овочів...
Мона Лиза• 21 августа в 22:10
Ответ для12 галюцинаций
Приїдете і вам все розкажуть.Не переживайте.
Маю декілька думок• 21 августа в 22:10
Ответ для12 галюцинаций
Ви як приїдете - то треба буде відкривати. А куди вам гроші будуть йти? Чорний нал на руки?
Подвійна конвертація знімається в додатку - зайдіть в додатку пошукайте. Тобто щоб при розрахунках гривневою картою в магазинах і тп зразу гривні переводило в злоті по курсу, а не гривня в долар а потім в злотий
12 галюцинаций
• 21 августа в 22:10
Ответ дляМона Лиза
Дякую вам що відповіли
12 галюцинаций
• 21 августа в 22:11
Ответ дляМаю декілька думок
Дякую! Заре пошукаю
12 галюцинаций
• 21 августа в 22:13
Ответ дляМаю декілька думок
Скажіть будьласка це воно? Треба нажати?
Маю декілька думок• 21 августа в 22:14
Ответ для12 галюцинаций
У вас виключено, все ок, так і має бути !
12 галюцинаций
• 21 августа в 22:14
Ответ дляМаю декілька думок
Безмежно вам Дякую!
Новопоштинская• 21 августа в 22:18
Ответ для12 галюцинаций
Навіщо ? Тут конвертація гривні в злоті. Курс по безготівковим розрахункам менше. І як всюди - курс росте
Новопоштинская• 21 августа в 22:19
Ответ для12 галюцинаций
Показуєте суму в кліент-банку. Але ж це - казали ...
Новопоштинская• 21 августа в 22:21
Ответ для12 галюцинаций
Хоч офіційно ? Бо за неофіційне працевлаштування відповідальність несете ви. За таке - депорт.Будьте уважні.
Домашня Зюзя• 22 августа в 11:43
Ответ для12 галюцинаций
ні, не треба нічого міняти, при оплаті йде автоматична конвертація
Домашня Зюзя• 22 августа в 11:46
Ответ для12 галюцинаций
так виясніть спочатку з посередником як буде зарплата: чи на карту, чи готівкою. Якщо на карту, то тоді треба мати польську