Сильна, незалежна, НЕЗЛАМНА, вільна, щаслива, нескорена жінка! Я - вільна громадянка ВІЛЬНОЇ країни, де всі, чуєте, ВСІ люди є рівними, вільними, гідними, незламними, і що найголовніше НЕЗАЛЕЖНИМИ. Ми незалежні, ми вільні люди. Вільні люди на СВОЇЙ землі.
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТИ!!! Дівчатка слава Україні!!!
Flower Girl23• 24 августа 2024
Ответ дляTeonaa
То чого несете якусь дурню?
Так Вы на дату регистрации автора посмотрите...
Ответ дляSonchik
Болотяні тролі вже вивчили слово «трускавка»?
Радію за вас, незважаючи на те що ви з болота, опанували українську мову, й ще вивчили слово трускавка
Ответ дляSonchik
беручи до уваги, що воно ще й не українське.
Не закопуйтесь.
Це еталонне українське слово