Нога на ногу• 25 августа 2024
Человек хочет встретится. Напугали проверками)
Написала девочка, что хочет купить сумку. Живёт в моем жк, хочет встретится. Аккаунт пустой.. а мне что-то страшно.. напугали этой налоговой
Томатико• 25 августа 2024
У вас що свій телеграм канал чи нафтова скважина?
Ну реально от
Кому ви треба
Ну реально от
Кому ви треба
Фіфачка• 25 августа 2024
Та за доставку и комиссию она не хочет платить, это же очевидно. Какая налоговая. У вас там что подпольный крупный бизнес по продаже сумок?
Нога на ногу
• 25 августа 2024
Ответ дляФіфачка
Не смішіть)
Нога на ногу
• 25 августа 2024
Ответ дляMarinamariana
Что за сумка ? Покажите
Обычная женская сумка, подарили давно, мне такая не подходит
Мандолина Бу• 25 августа 2024
Переплутала. Думала, що ви боїтеся, що ваш чоловік буле з чужою жінкою зустрічатися при передачі сумки. :)))
Фіфачка• 25 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Не смішіть)
Честно, вы никому не нужны со своей сумкой. Тем более вы имеете право продавать как физ лицо, скажите декларацию в конце года подадите, это если реально что то нагрянет и будут вопросы, но это 0,0001% из 100
Нога на ногу
• 25 августа 2024
Ответ дляФіфачка
Спасибо. Пойду)
Домовенок Кузя• 25 августа 2024
Много раз встречались лично, а не отправляли почтой. Ничего подозрительного не вижу
Вредняжка• 25 августа 2024
Зробіть знижку 50 грн і відправите поштою
Звідки вона знає що ви з одного ЖК
Ніколи не зустрічаюсь, звідки взяти час і бажання підлаштовуватись під інших?
Звідки вона знає що ви з одного ЖК
Нога на ногу
• 25 августа 2024
Ответ дляВредняжка
Звідки вона знає що ви з одного ЖК
Вона запитала де я саме живу по геолокації. Я написала в якому жк і вона відповіла що теж там
Замріяна• 25 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Автор, я коли купую теж питаю, можливо, в одному районі знаходимось, то навіщо мені ті пересилки поштою. А для податкової важливо саме здійснити оплату через карту, тому вони особисто не зустрічаються.
Нога на ногу
• 25 августа 2024
Ответ дляЗамріяна
Дякую..мабуть так, параноя вже
Несу добро людям• 25 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Я не люблю эти встречи ужасно
Хватает переписки, где пытаются нагло сбить цену
А при встрече начинается - та, у меня столько нет, давайте дешевле, беременным отказывать нельзя, лучше закажу сама и т.д.
Два раза были такие ситуации, больше не хочу
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 августа 2024
Ответ дляНога на ногу
Дякую..мабуть так, параноя вже
Я колись взагалі зустрічалась з обміну олх - якісь речі чи щось непотрібне міняла на дитячий літній костюм. Взагалі нейтральна територія по суті, півдороги що мені було що тій жінці, теж не було сенсу пересилати поштою якщо можна було зустрітись так. Ну в нас без грошей, обмін був просто, всі задоволені лишились. Я віддала те що не треба було, мені дали костюм дитячий літній - стара модель ще можливо з союзу лежало чи з девяностих,але натуральна тканина і дитині було гарно.
Белочкой зови• 25 августа 2024
Були ситуації, де після оформлення я бачила, що людина замовила на пошту поряд зі мною. Але в мене нема бажання передавати особисто, так як ще може щось не сподобається, мені будуть розповідати якісь свої незадоволення або збивати ціну.