Трохи злякана• 26 августа 2024

Хто вчиться в Оптімі із додатковими щоденними уроками?

Блакитна устриця• 26 августа 2024
В school to go
2500 грн в місяць, вигідніше

автор Трохи злякана • 26 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
В school to go
2500 грн в місяць, вигідніше
А там живі вчителі на уроці чи просто запис?
Блакитна устриця• 26 августа 2024
Ответ дляТрохи злякана
Живі вчителі , 25 дітей підключається, клас формують і цілий рік одні і ті ж самі діти в одному класі.
автор Трохи злякана • 26 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Можете розказати як проходять уроки і скільки їх щодня. Мене цікавить 9 клас
Воздух в банке• 26 августа 2024
Ответ дляТрохи злякана
Послушаю
Крайня невістка• 26 августа 2024
В Оптимі це дорожче, тому що група невелика, у похресниці було 4 дитині весь семестр в групі, вони брали 2 уроки, потім додалося ще 2, 6 дітей - кожному увага.
Це додаткова послуга, тобто є ще платформа і там в запису і в тексті всі уроки, а в онлайні основні уроки наживо, запису не було.
Блакитна устриця• 26 августа 2024
Ответ дляТрохи злякана
У мене син минулий рік вчився там, але 4 клас був, вчителька хороша була. В 9 класі будуть вчителі- предметники підключатися. Спочатку сину було дуже цікаво, майже живі уроки ( 3 клас вчився по відео в Оптімі ), але під кінець навчально року теж вже набридло. Там принцип схожий як у школі, відповідаєш перед класом. Уроки починалися в 9 і в 13.00 був вільний крім четверга , там в 14.00 був вільний ( це 4 клас)

Кукарачка• 26 августа 2024
Ответ дляБлакитна устриця
25 онлайн это очень много
Воздух в банке• 26 августа 2024
Ответ дляКукарачка
25 онлайн это очень много
В школе 35-40
Дівчина Бобула• 26 августа 2024
Ответ дляВоздух в банке
В школе 35-40
З них онлайн виходять максимум 20