Ms. При теле• 27 августа 2024

Яку приблизно суму ви залишаєте офіціантові на чай?

АгатаХристя• 27 августа 2024
Ответ дляdulenok
это не его заслуга, а моя... меня никто убивать не хочет
не факт, не факт

АгатаХристя• 27 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
різні сумми, в основному 200 грн
але нещодавно була в ресторані, все настільки було несмачне, що навіть за салат не оплатила і чайові не залишила!
при вартості чеку 70 гр?
Теща дочки• 27 августа 2024
Коли як. Частіше за все коли обідаю сама то нічого не лишаю, розраховуюсь карткою. Коли сім´єю то близько 100 грн
Кинг-Конгша• 27 августа 2024
10%
Кинг-Конгша• 27 августа 2024
Ответ дляДівка в намисті
зависит от настроения и того насколько мне все понравилось, а еще очень важно - от того есть ли у меня наличка)))
На карту давно чайові скидають , наприклад куар кодом
Кинг-Конгша• 27 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
Кассиру в АТБ сколько оставляете? Водителю маршрутки? Охране в магазине?
Так вони замовлення не приймають та їжу не підносять до столу
Гуру троллинга• 27 августа 2024
Ответ дляАгатаХристя
при вартості чеку 70 гр?
а що можна на 70 грн зараз поісти в ресторані? кава одна близько сотні коштує!

АгатаХристя• 29 августа 2024
Ответ дляГуру троллинга
Добре. За каву варітстю 100 гр на чай 70 гр, вірно?