Борець за гаманець• 27 августа 2024
В якому віці ви хрестили своїх дітей?
Результат:
вже голосів:
31 (29.52%)
Не хрещені
17 (16.19%)
2-4 місяці
12 (11.43%)
40 днів - до 2 місяців
11 (10.48%)
До 40 днів
9 (8.57%)
1 рік
7 (6.67%)
5-6 місяці
4 (3.81%)
7-8 місяці
4 (3.81%)
2 роки
3 (2.86%)
9-11 місяців
2 (1.9%)
5 років
2 (1.9%)
7+ років
1 (0.95%)
3 роки
1 (0.95%)
4 роки
1 (0.95%)
Самі охрестилися
0 (0%)
6 років
Луноходик_Ик• 27 августа 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Ісус казав: ’Хто не народиться знову від води й Духа (тобто не охреститься) не може ввійти в Царство Боже’
У світі три основні релігії , а релігійних течій в рази більше і ніхто не знає де істина . В що вам вірити і якої релігії притримуватися це кожного особиста справа, але стверджувати хто правіший немає сенсу, тим паче про вхожість в рай виконуючи певні обряди.
Ответ дляБорець за гаманець
Хрещення - це змиття гріхів. Якщо це немовля, то воно власних гріхів ще немає, але має гріх Адама і Єви, від яких походить. Коли його хрестять, цей гріх змивається. Не кожен хрещений повноцінно пізнає Бога, але нехрещений цього не може зробити тим паче
Ні хрещення - це не змиття гріхів, а обіцянка Богу служити в добрій совісті.
Покаяння змиває гріхи.
Луноходик_Ик• 27 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
Покаяння змиває гріхи.
Тільки в дітей ніхто не питає чи хочуть вони давати ці обіцянки
Анютины ласки• 27 августа 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Адам и Ева… оба белой расы, первые люди на земле… всего два ДНК… как же тогда они размножились в такое количество и такое разнообразие людей… братья-сестры инцестом грешили или Ева Адаму с обезьянкой изменила и вот вам негры. Интересная у вас фантастика, читала библию на досуге)))
Насчет крещения религия пропагандирует что это необходимо, а на самом деле никто точно не знает. По факту это насильственное вмешательство в биополе человека, толком не изученное. Напрминаю христианство это религия поклонения мертвым, культ смерти. Но люди нуждаются в каком либо опиуме, ну что ж пусть.
А ось і я• 27 августа 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ось саме тому за дітей обіцяють хресні батьки.
Луноходик_Ик• 27 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Взагалі брєд, бо кожен сам за себе повинен давати обіцянки, а не випадкові люди ,які дуже часто взагалі не приймають участь у житті дитини.
А ось і я• 27 августа 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Згодна, але як вигадали, те й маємо
А ось і я• 27 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
На основі чого? Яку відповідальність несуть хресні, якщо дитина не виростає християнином?
Ніколи такими подробицями не цікавилася. Мені то не потрібно.
Борець за гаманець
• 27 августа 2024
Ответ дляSvitlo_
саме по собі хрещення не гарантує народження згори.
Так, Ви праві, народитися від води означає охреститися, але людина мусить ще народитися від Духа...
СережкинаЯ• 28 августа 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Сенс у тому, що без хрещення дитина не зможе повноцінно пізнати Бога та ввійти в рай. Але якщо ви атеїстка, це ваша справа
Не вірю в це)
Людина може і без хрещення вірити в Бога, чи навпаки. Про рай, ад ,то взагалі незрозуміло, чи є воно після смерті і що нас чекає.. Тому і не бачу сенсу, хрестити дитину. Як виросте, при бажанні-сама обере собі віру. А ні, то ні)