Свекруховна• 28 августа 2024

Як живуть багаті люди?

Чим їх стиль життя кардинально відрізняється від середнього класу? Так, більшість має приватний літак, можна злітати будь-куди при бажанні. Багато власної нерухомості. Що ще? Які інтереси, захоплення?..
КарамбОлька• 28 августа 2024
Воровство и наипательство.
Свисток ля-минор• 28 августа 2024
Ну напевне, відрізняється. За акціями в АТБ не слідкують
Ananasprotivogaz• 28 августа 2024
Ну....как дуров.. слетал
автор Свекруховна • 28 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну середній клас теж по ідеї харчується добре

Хоча я при можливості взагалі не готувала б, або власного повара завела
Девальвация• 28 августа 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
Ну....как дуров.. слетал
Или Аяз бизнесмен из Казахстана, молодой парень, 6 утра взлом двери, болгаркой сейф, СИЗО на 60-90-дней, продление без залога, адвокаты не могут ничего добиться.
А до этого Роллс Ройсы, джеты частные и т.п.

Ото надо, что бы заказал кто-то жизнь сломать и оставить не с чем. Это так ломает людей психологически...когда привык к определенному образу жизни, а тебя её лишают.
Ananasprotivogaz• 28 августа 2024
Ответ дляДевальвация

Та как то пофиг на них....если честно
Love_Love_Love_• 28 августа 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Чому ви так думаєте?
В рот не ложи• 28 августа 2024
Очень хорошо живут
Сама вумна тутички• 28 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому ви так думаєте?
Бо в Анадорі чи Монако, Лондоні немає АТБ
Love_Love_Love_• 28 августа 2024
Ответ дляСама вумна тутички
А якщо я у Львові не слідкую за АТБ?
Нів лондоні ні в Анадорі не живуть виключно міліонери🤷‍♀️
автор Свекруховна • 28 августа 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Очень хорошо живут
В цьому немає сумніву
Я запитувала, чим стиль життя, інтереси, погляди відрізняються від середнього класу
Love_Love_Love_• 28 августа 2024
Ответ дляСвекруховна
В цьому немає сумніву
Наприклад, я сиділа снідала в одному готелі який розташований на Вашингтон лейк, ці люди теж туди ПРИЛІТАЛИ І ПРИПЛИВАЛИ снідати, в тч Біл Гейтс, вони всі дивуть на березі цього озера, нічого дивного, відразу біля готелю міні аеропорт і парковка для човнів. Ціни нормальні, такі ж як і для всіх🤷‍♀️
Smusish• 28 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А якщо я у Львові не слідкую за АТБ?
Навіщо вам АТБ? Там така низька якість товарів. Зрозуміло, що люди там купують товари не від того що вони їм смакують, а від низького доходу.
Love_Love_Love_• 28 августа 2024
Ответ дляSmusish
Я обожнювала в атб їх заморожену паелью
І там не низька якість продуктів, там самі продукти в основному сміття, але це вибір людей і це не про багатство
автор Свекруховна • 28 августа 2024
Ответ дляSmusish
В атб є нормальні смачні продукти. Але ясно, що це бюджетний магазин.
Smusish• 28 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я обожнювала в атб їх заморожену паелью
Незгодна вами. Якщо є дохід нормальний то люди можуть купувати нормальні продукти. Низький дохід, то це акції в атб і всі продукти з атб .
П.С. Я таку офігенну паелью готую , можу і вас навчити.
Smusish• 28 августа 2024
Ответ дляСвекруховна
Наприклад які? Немає там нічого класного, якісного і смачного!
Обращеница• 28 августа 2024
Ответ дляSmusish
Овочі нормальні, фрукти, шампіньйони, крупи деякі, хороша оливкова олія, куриця є хорошої якості, сьомга пристойна (,охолоджене філе).
А що саме ви там вважаєте поганим ?
Love_Love_Love_• 28 августа 2024
Ответ дляSmusish
Ми говоримо про багатство, а не про нормальний дохід.
За рецепт паельв буду вдячна 🙏
автор Свекруховна • 28 августа 2024
Ответ дляSmusish
Яка різниця?)) Я хотіла поговорити про типові хобі і побут людей зі статками в мільярд доларів, а не про сир чи молочку з атб
Smusish• 28 августа 2024
Ответ дляОбращеница
А що саме ви там вважаєте поганим ?
Овочі згодна, крупи там не купую, вермішель ту що я люблю там немає, рис теж. Нашу рябу не купую, вважаю хімозою. Оливкову олію беру італійську. Сьомга беру цілу рибну, не в атб. Сыры ті що я купую, там немає так само і м´ясні вироби. Курятини беру домашню так само і свинину.
Smusish• 28 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
За рецепт паельв буду вдячна 🙏
Ой точно, не так написала, але суть в тому,що багаті харчуються якісно, а це не в атб
Обращеница• 28 августа 2024
Ответ дляSmusish
Там є точно хороша оливкова олія. Я перевіряла. Раніше італійську завозили, зараз переважно грецька. Макарони хоч з самої Італії їсти не буду, не мій продукт. Молочку беру у знайомої з села. Риба взагалі всюди +/- однакова, бо ми не біля моря. Там є нормальна гречка, і пропарена, і зелена. Рис басматі пропарений у них хороший. М´ясо теж беру в основному домашнє, але буває купую там курку інколи і це від Золотко. Не наша ряба.
Smusish• 28 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
За рецепт паельв буду вдячна 🙏
Рис арборіо, промити підготовити.
Мілко нарізати цибулю. 2- 3помідори, обдерти шкурку і нарізати мілкими кубиками.
На сковорідці трохи олії, додати цибульку поміркувати, додати помідор, трохи вижарити, але не до сухого. Додати сіль, паприку, трохи чорного молодого перцю. Всипати рис. Додати воду , я додаю в пропорції 1 до 1.5, тому що в процесі потім ще добавляю воду. Якщо ви не сильно дружите з рисом, то пропоную,після того як рис закупити, накрити кришкою і відставати, хаилин на 5, щоб він доходив та вбирав воду. Потім знову на плиту на повільне кипіння. Трохи помішуйте. І ви ливіться, води не хвататиме доливате трохи, бо арборіо забирає воду та дає кашисту підливу, так повинно бути. Готуєте море продукти. Я беру морський кокиейль+ ще добавляю креветки, бо у мене всі їх люблять. Коли рис майже готовий, добавляєте морепродукти, 2-3 столові ложки, білого сухого вина і перемішуєте, все це повинно прокипіти і готово.
і рис не повинен бути сухим, він повинен бути як в підливі трохи, яка піднімається на верх. В процесі готування, пробуйте на смак, на сіль на перець. Як любить ваша сім´я.
Smusish• 28 августа 2024
Ответ дляОбращеница
От як ви про макарони, а я,так про гречку. Не їмо її. З риби їмо лише червону, бо ми м´ясні.
Золото, навіть незнаю такого комбінату.
Smusish• 28 августа 2024
Ответ дляСвекруховна
Вибачте, засрала вам тему. Я не багата, тому незнаю як живуть багаті. Але думаю життя,у них цікаве, насичене. Багато подорожей і клопоту.
Love_Love_Love_• 28 августа 2024
Ответ дляSmusish
Рис арборіо, промити підготовити.
Дякую, заскрінила
Аноним ФЕЯ• 28 августа 2024
Якось так... https://www.instagram.com/p/CLSeAioFmYB/?igsh=
Проня_Прокоповна• 28 августа 2024
Ответ дляСвекруховна
В цьому немає сумніву
На прикладі свого шефа
Є хоббі - спорт, авто, подорожі.
В принципі нормальний мужик.
По роботі нас контролює (онлайн), при цьому їздить по країнам. Шукає там нових партнерів заодно відпочиває.

Дружина займається своїм хоббі, зробила з нього прибутковий бізнес. Вона любить ресторани, готує рідко. Для прибирання, прання і т.п. є людина.
Теж зал, салони займають час.

Дітей не мають.
Проня_Прокоповна• 28 августа 2024
Ответ дляSmusish
Нормальні там є товари.
Доречі асортимент а АТБ різний в різних містах.
І самі АТБ різні. Біля мого дому класний - великий, чисто, персонал привітний, колектив у них гарний, тікучки немає.
Слідкують за просрочкою. А от в сусідньому мікрорайоні брудно і на касі можуть гаркнути.

А товари більшістю як і в інших.

Товари Своя Лінія, такі ж як в Сільпо власна марка, і інших маркетах свої. Їх марка Делюкс досить непогана. А інші товари звичайні. Мука Дніпромлин, наприклад, і в інших така сама. Йогурт Галичина і в інших такий же. І так далі.