Творческий типаж• 28 августа в 06:05
Яка саме країна
повертає Україні тих, хто нелегально перетнув кордон? https://glavcom.ua/country/society/mi-ne-mozhemo-v...
Творческий типаж
• 28 августа в 06:17
Ответ дляSmusish
Польща. Десь сьогодні чула таке.
Ясно, їм це більш всього вигідно.
Эскиз бесконечности• 28 августа в 06:22
Ответ дляТворческий типаж
Може хтось в курсі?Це Польща?
Польща точно нікого не повертає і не буде повертати, про це було заявлено на цьому тижні.
Дійсно були поодинокі випадки депортації, але українців, караних згідно польского кримінального кодексу , як небажаних.
А нелегалів не чіпатюь, допоки діє спецустава. Їм діють добути кінця спеціальної тимчасової охорони.
Ответ дляТворческий типаж
Ясно, їм це більш всього вигідно.
У чому саме вигода? Вони усі на заробітках у Німеччині, робочих рук не вистачає. І «незаконно» - мається на увазі, поза пунктом прикордонного контролю (через річки і ліси). Особисто я чула, що Румунія передала двох чоловіків, що перепливли Тису.
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я взагалі думааю, що ці всі статті, про те що будуть чоловіків, виганяти/ повертати/ депортувати це чисто іпсо, щоб люди стресували!
Эскиз бесконечности• 28 августа в 06:27
Ответ дляSmusish
В Польщі банально нема кому ходити, затримувати і вивозити чоловіків до кордону. Їм би із своїми порушниками розібратись. Українські закони їх не цікавлять.
Ответ дляЭскиз бесконечности
А скільки наші грошей Туди привезли? Відкрили свої справи. А некваліфікованих праця? Це все українці. У нас війна, а в Польщі приріст прибутку! Їм це вигідно.
Эскиз бесконечности• 28 августа в 06:31
Ответ дляbegovelik
Хто ще у них буде майже безкоштовно збирати полуницю?
Таку велику кількість робочих місць зайнятих українцями, їм не закрити працівниками з Азії та Африки. Без українських чоловіків настане економічний колапс, яких втягне Польщу в глибоку яму. Вони це розуміють, тому ніхто нікого не депортуватиме.
Творческий типаж
• 28 августа в 06:32
Ответ дляbegovelik
Так саме це і мається на увазі, що поза пунктом ПК.Про Румунією перший раз таке чую.
Творческий типаж
• 28 августа в 06:34
Ответ дляSmusish
О,так. Це прям бальзам у вуха, тим хто в Україні. А ще ж чекають, коли Німеччина пересиане платити виплати. Чекають, чекають, і все ніяк. Вони вже третій рік платять і будуть платити!
Це взагалі повний треш бажати такого своїм же землякам, багато з яких без нічого залишились.
Творческий типаж
• 28 августа в 06:35
Ответ дляSmusish
Це все зрозуміло, але останнім часом на кордоні Польщі чоловіків часто запитують чому не на війні.
Love_Love_Love_• 28 августа в 06:35
Ответ дляТворческий типаж
А вони чому не на війні?
Творческий типаж
• 28 августа в 06:36
Ответ дляLove_Love_Love_
А вони чому не на війні?
Бо для них то ж чужа війна
Летюча помилка• 28 августа в 06:37
Ответ дляЭскиз бесконечности
Думаю речь о тех, кто перешёл незаконно границу и просит убежище. И их возвращают в этот момент
Одні думки• 28 августа в 06:38
Поляки видають при перетині кордону поза пунктом пропуску
Можуть не дати статус укр навіть якщо в іншу країну поза кпп переходиш
Творческий типаж
• 28 августа в 06:38
Ответ дляЛетюча помилка
Да именно об этом
Творческий типаж
• 28 августа в 06:40
Ответ дляОдні думки
Не зовсім зрозуміла останнє речення, який сенс переходити в іншу країну поза КПП з Польщі?Ви маєте на увазі з іншої країни поза КПП в Польщу?
Love_Love_Love_• 28 августа в 06:41
Ответ дляТворческий типаж
Бо для них то ж чужа війна
Це не на довго, не їх справа чому хтось не на війні яка для них чужа🤷♀️
Творческий типаж
• 28 августа в 06:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Так і хочеться сказати відповідь чому ж не збиваєте ракети і дрони які летять на Львів, раз вам діло є до цього
Одні думки• 28 августа в 06:43
Ответ дляТворческий типаж
Переходите в Румунію -> їдете з Румунії в Польщу, щоб там отримати статус укр і жити -> Польща не дає статус укр, бо штампів на вїзд більше ніж на виїзд.
Але наскільки знаю залежить від конкретної людини яка оформляє документи, хтось може пожаліти, з кимось можна договоритись, комусь пофіг, це таке 50/50
Творческий типаж
• 28 августа в 06:45
Ответ дляОдні думки
Зрозуміла, це на їх кордоні вже озвучують бажання отримати статус укр чи це вже в держ.установі?
Айпишница• 28 августа в 06:48
І не соромно ж нікому, люди не хотять приймати участь в війні, а їх силоміць тягнуть, повертають.
Одні думки• 28 августа в 06:50
Ответ дляТворческий типаж
В держ установі, після Румунії ж по шенгені вже їдеш, сумніваюсь що там взагалі є кпп де можна це оформити
Love_Love_Love_• 28 августа в 06:52
Ответ дляТворческий типаж
В якому сенсі; не збиваєте?
Типу ракети летять, а у Львові всі сидять і чекають прильоту?