Бавовнятко• Изменено 28 августа 2024

А вас лякають зміни клімату?

Дуже тяжко переношу спеку, просто виживаю , без світла то взагалі жах(((
Пишуть що Україна буде переходити з помірного до посушливого клімату…
Мати тріля• 28 августа 2024
Лякають

Эт вернячОк• 28 августа 2024
Вообще не волнует. Даже не заморачиваюст
Моя улюблена страшко• 28 августа 2024
лякають, я спеку не переношу
Засомневаю• 28 августа 2024
Меня пугает.
Я тоже плохо переношу жару ((
Ужасно
So_so• 28 августа 2024
Нет, я об этом вообще не думаю. На фоне текущих проблем ничто.
Зупка_цем• 28 августа 2024
Буде жахливо, по всій Землі зміни, я не так через війну хвилююсь, як через кліматичні зміни.
Така бойова Я• 28 августа 2024
Да, пугают. Мне очень плохо. Я не живу, а существую.
Уже сравнялись с Турцией по жаре летом.

Дело в том, что мы к этому не предрасположены. Мы считаемся северными народами.

Полуничка• 28 августа 2024
Ні, навіщо лякатись, треба пристосовуватись. Зміни неминучі, тож лякатись не варіант, це неефективно.
Fashion4• 28 августа 2024
Не лякають. Мене лякає що війна третій рік, що світла нема, зо корупція завжди з нами , ось що мене лякає. Що наше суспільство не вивозить весь цей жах , ми вже всі хворі психічно
автор Бавовнятко • 28 августа 2024
Ответ дляSo_so
А я вірю що війна скоро матиме свій кінець ))
А ці температурні рекорди кожен рік все вищі
Самоучка• 28 августа 2024
Если я еще и за это буду бояться, то это крышой можно поехать
So_so• 28 августа 2024
Ответ дляБавовнятко
Даже не знаю, что Вам сказать
So_so• 28 августа 2024
Ответ дляБавовнятко
Даже не знаю, что Вам сказать
Голубка миру• 28 августа 2024
у нас есть предпосылки к повышению температуры - взять хотя бы отсутствие Каховского водохранилища - это сильно повлияло на наш локальный климат, не говоря уже о глобальном потеплении
Трахтибидох• 28 августа 2024
Нет , не пугают . Я хуже холод переношу , чем жару . И вообще , человек - не собака , ко всему привыкает .
Намакушка• 28 августа 2024
Ответ дляSo_so
Цього року пік спеки збігся з відключеннями електроенергії, а де-не-де, наприклад у нас, і водопостачання. Ось таке комбо. Пережили це далеко не усі.
Млинець Мій• 28 августа 2024
Да, я плохо жару переношу, плюс амброзия все севернее лезет.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 28 августа 2024
Конечно, волнует. Еда и вода будут дорогие, климат трудный.
Броніки для Моніки• 28 августа 2024
та спека, то дрібниці
мене лякає голод, вже цього року деякі культури не дали врожаю зовсім

Ms. Доброта• 28 августа 2024
От прям більше усього на світі саме зміни клімату мене зараз лякають
Сундучок с каникулами• 28 августа 2024
Ну и хорошо, солнечные панели будут эффективней. И бак для воды можно ставить на крыше,чтоб как в Турции солнце нагревало.
Броніки для Моніки• 28 августа 2024
крім спеки, ще посуха, норм дощів вже немає два місяці, земля як порох
Ms. Доброта• 28 августа 2024
Ответ дляFashion4
Отож. Ще про зміну клімату хвилюватися я не вивезу
Fashion4• 28 августа 2024
Ответ дляMs. Доброта
Та зміна клімата на фоні всього цього жаху то фігня.
Замурмишка• 28 августа 2024
Ответ дляТака бойова Я
Уже сравнялись с Турцией по жаре летом.

Якими сєвєрними? Ви уявляєте, що таке північний клімат? Особливо різко-континентальний.
So_so• 28 августа 2024
Ответ дляНамакушка
У меня когда нет света, то нет и воды. В пик жары была авария, раз не было света сутки, раз 19 часов подряд. Ничто в сравнении с тем что переживают другие люди. Наш близкий друг сейчас на Покровском направлении, от его жены тень осталась, как это пережить? Знать, что каждую минуту тебе позвонят и жизнь закончится.
Медсестричка• 28 августа 2024
нет. меня волнует как я живу в данный момент, а не то, что возможно будет через десятки лет.
Броніки для Моніки• 28 августа 2024
Ответ дляFashion4
ці проблеми тісно між собою пов´язані і клімат з ними
все можна вирішити тільки разом і глобально

для цього кожна хоча б повнолітня людина нашої планети повинна бути проінформована про цю небезпеку та бути ’включеною’ у життя соціуму

технічно ми готові максимально комфортно пристосуватися до цих змін
Броніки для Моніки• 28 августа 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
помоніторте, які зараз гради проходять і що вони роблять з тими сонячними планетами
Fashion4• 28 августа 2024
Ответ дляSo_so
Какой это ужас.. и сколько таких женщин, жён, матерей, у которых воюют мужчины. Сколько искалеченных судеб. Когда уже это всё закончится.