4есотка• 29 августа 2024
Как лучше сделать творог?
При помощи молоко+ сметана? или лимонный сок? или уксус?( видела в ютубе) или кефир?
Кто пробовал разные способы? как лучше? спасибо
Результат:
вже голосів:
9 (60%)
4 кефир
3 (20%)
5 свой вариант
2 (13.33%)
1 сметана
1 (6.67%)
3 лимонный сок
0 (0%)
2 уксус
Мурзилка• 29 августа 2024
Якщо збираєтесь робити з купленого, то краще купити той сир. Куплене у бабок на базарі - це теж куплене
Несу добро людям• 29 августа 2024
Дітям робила так:
Склянку молока закип’ятити і влити в склянку кефіру, розмішати процідити. Смачно
Хомо_сапиенс• 29 августа 2024
Сгодится любая чистая молочнокислая закваска. Хотя любая кислота свернет молоко.
Парова машина• 29 августа 2024
Пакет кефіра покласти в морозилку, щоб кефір гарно заморозився.
Витягнути кефір із морозилки, розрізати та зняти пакет.
Покласти заморожений кефір в дуршляк. Кефір буде розморожуватись. Сироватка капатиме, а сир залишиться в дуршляку.
Я доньці робила так, коли вона була маленька.