Матраскин Брат• 31 августа 2024
З/п 1000грн вдень, на прожиття 3х осіб (1підліток) достатньо? 5-6 вихідних
Результат:
вже голосів:
69 (70.41%)
прожить можна, але обмежено
11 (11.22%)
Це супер з/п
10 (10.2%)
пфф, звісно нереально
8 (8.16%)
не знаю
ПриснитсяЖЕ• 31 августа 2024
На покриття елементарних потреб вистачить, якщо розумно розподіляти, але з нинішніми цінами на такі гроші багато не купиш нажаль
Кривая спроса• 31 августа 2024
Я так працюю , 4 вихідних на місяць
Можна знайти іншу роботу на 15 к.
На більше у нас в місті немає
Можна знайти іншу роботу на 15 к.
На більше у нас в місті немає
фан L.O.S.T.• 31 августа 2024
Пойдите возле пенсионного спросите, а потом возле верховной рады. Все познаётся в сравнении. А вы сами посчитать не можете для себя?)
Матраскин Брат
• 31 августа 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Місто?
обласний центр, не міліонник
Марафетчица• 31 августа 2024
Ответ дляМатраскин Брат
обласний центр, не міліонник
В нашому обласному центрі не міліоннику ще треба пошукати роботу з такою зарплатою.
Ацетилсалициловая кислота• 31 августа 2024
Ответ дляМатраскин Брат
обласний центр, не міліонник
А зараз скільки витрачаєте?
ЖаннаНеАгузарова• 31 августа 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
+100
Марс атакует• 31 августа 2024
Дурне питання. Проживете і виживите.
Чи ви прям не знаєте скілтки витрачаєте?)))
Морожена_курка• 31 августа 2024
Незрозуміло, як хтось, хто ходе біля пенсійного або верховної ради, допоможе розрахувати сімейний бюджет
Тро Нью-Йорку• 31 августа 2024
Автор, вы не туда пришли с этим вопросом
Здесь все выживают на 8 тыс долларов и при этом ещё кое-что с мусорника берут и на олх в разделе отдам даром пасутся
Дайте подуться• 31 августа 2024
Зависит от того, есть ли аренда, сколько коммуналка, какие кружки/спорт, может есть свой огород и тд
Нам в городе- миллионнике хватает этого лишь на питание.
Мао_Мяо• 31 августа 2024
Ответ дляGaleTTa
Звісно це мало, але достатньо для задоволення мінімальних потреб. Підлітку взагалі доведеться одягатися або в секонді або б/в на ОЛХ. Тому що в них такі зараз потреби, що тільки баггі коштують по 1500-2000 грн, за кампуси і фірмові худі взагалі мовчу))
У меня подростку 14. Что такое багги и кампусы?
ЯкаКраля• 31 августа 2024
Ответ дляМао_Мяо
В мене три підлітки, і теж не знаю.
То, мабуть, щось на ’багатому’
И.О. человека• 31 августа 2024
З голоду не помрете.Я багато років так жила,діти були малі і ставила їх на ноги,матір доглядала.Ну,живі,але це дуже економно
ЯблокоРаздора• 31 августа 2024
Ответ дляЯкаКраля
В мене три підлітки, і теж не знаю.
То, мабуть, щось на ’багатому’
Кампуси-кросівки) Такі, я доньці фоткала)
ЯкаКраля• 31 августа 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Я своїм купую щось недороге, зі знижками. Нічого не вимагають.
ЯблокоРаздора• 31 августа 2024
Ответ дляЯкаКраля
Саме ці і недорогі, копія звісно) 1000 грн на ринку
ЯкаКраля• 31 августа 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Я своїм шукаю шкіряні, бо вбивають взуття, і сини, і донька. Часто в секонді беру шекерс чи найк (ну такі попадалися і гарному стані по 200 грн)
Мао_Мяо• 31 августа 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Мой ходит в скечерсах за 1,5т. Норм