Чарочка діда• 31 августа в 15:37
Колега сказав що я попаста мавпа. Як йому помститися?
Замулена ріка• 31 августа в 16:07
Ответ дляЧарочка діда
Ну мені здається що в дорослому чоловіку не нормально так виражати симпатію. Така поведінка нормальна лише в школі у класі 5-му.
назвить його педіком, або арбузером
Сирожено_пирожено• 31 августа в 17:26
Ответ дляЧарочка діда
Він дуже сильно накосячив на роботі, я була зла на нього і сказала йому залишитися на роботі довше і все виправити. Він кричав що не залишиться бо п´ятниця. Я сказала що тоді я все розкажу директору, а він обізвав мене попастою мавпою і послав в опу.
Директору все розказати і про ситуацію і про те як він про вас сказав.
Я б точно не мовчала.